Entertainment

Curry z widokiem, Pisco ze stylem, a także przepis na pizzę, aby umrzeć za

to jeden z tych tygodni, oto siedziba romansów. Tydzień, który wydawał się trwać tak dobrze, jak dotąd zniknął w mgnieniu oka. Kiedy patrzyłem wstecz na zdjęcia IG w tym tygodniu, byłem trochę zdezorientowany, ponieważ byłem pewien, że kilka zdjęć było przez inny tydzień.

W pewnym sensie oklaskiwał mnie, ponieważ wierzyłem, że niewiele wydarzyło się w tym tygodniu! Jedno z tych nietypowych wydarzeń, kiedy cieszę się, że udowodniłem, że się myli.

W każdym razie mamy nadzieję, że miałeś uroczy weekend, a także dobrze wyglądać w tym tygodniu. Oto nasza najbardziej obecna edycja IG.

Do tej pory niebo nad Sydney było dziwne. Zima naprawdę przyniosła dziwne chmury. Jednak raczej zachwycony tym niebo. Niezwykle duchy duchów.

Nie mogę uwierzyć w znacznie lepszą metodę, aby rozpocząć tydzień niż z curry. a nawet o wiele bardziej, kiedy masz najlepszą burzę curry:

– Nadrabiamy zaległości z naszym kumplem Rah z Rahest.com.au i jej faceta, który był na kartach metody.
-Wyjątkowo Curry-Wołowina Vindaloo ma świetny trudny do znalezienia kopnięcie.
-Restauracja to ukryty klejnot z widokiem za milion dolarów.

Ten stół o rozkoszach znajduje się w North Sydney w nieco lokalizacji o nazwie Harbourview Indian Restaurant. A także dlaczego:

Zgadza się, jest to widok z jednego z niewielu oferowanych w tym miejscu. Dzięki Google Streetview możesz zasadniczo iść idealnie z Harbourview, a także sprawdzić scenerię. Nieźle, prawda?

Warto iść, jeśli jesteś na swoich indyjskich targach. Jedzenie jest świetne, usługa jest przyjazna, jest trochę droga, jednak z takimi widokami nie można ich naprawdę winić!

W domu metody, obowiązkowy most Harbour, Opera Home, a także City Night Shot. Zwłaszcza, gdy jest tak samo. Po prostu naprawdę: przegapiliśmy nasz prom po minutach, a także następny nie jest jeszcze jeden 35. Zachwyciło się curry, które wciąż zachowują świetnie, a także ciepło.

Dziś wróciliśmy na północ od portu w Neutral Bay. Sprawdzamy jedzenie i napoje w La Puerta. Ta lokalizacja to rodzinna restauracja z Ameryki Południowej z wyjątkowym jedzeniem w ofercie.

Główny szef kuchni, a także właściciel Oscara, a także jego małżonka Catherine przyniosły kilka najlepszych potraw ze swojej ojczyzny w Kolumbii, a także dzielą swoje zrozumienie kuchni krajów sąsiednich. Peruwiańskie, brazylijskie, argentyńskie, meksykańskie… a także wszystko, co tutaj próbowaliśmy, było wspaniałe.

Upewnij się, że dotrzesz do La Puerta tak szybko, jak to możliwe.

Zwłaszcza, że ​​w tym miesiącu jest miesiąc Pisco. Pisco jest duchem Peru (i podobnie Chile), który naprawdę ostatnio wystartował w Australii. La Puerta, a także kilka innych miejsc, wykorzystały okazję Pisco, aby zaprezentować kilka ich ukochanych koktajli.

To charakterystyczny koktajl La Puerta El Capitan Pisco. Pięknie pasuje do pikantnych dań chili, które jemy, a także lekki, a także orzeźwiający. Niezwykle przyjemne!

Tego wieczoru pani Romance zmusiła mnie do zrobienia tych zwojów pizzy. Zajęło to dużo czasu (wartość około 3 sekund), a także przekonujące („Zrób je”. „OK”). Wyniki były przyjemne. Długowieczność była niestety rozczarowująca. Tak, wszystkie już ich nie ma.

Jest to przepis Mrs R zidentyfikowany na notquitenigella.com, który najprawdopodobniej musisz sprawdzić. Są absolutnie pyszne!

Co za metoda zakończenia tygodnia! Ta tęcza wydawała się tak, jakby znikąd. Rodzaj nas skakał – na szczęście pani R podskoczyła z telefonem, aby zrobić ten strzał. To był naprawdę tydzień niezwykłego, a także wspaniałego nieba w Sydney.

Podsumowanie podróży w tym tygodniu

Co tydzień cofamy się w czasie o kilka naszych ukochanych miejsc podróży, wykorzystując nigdy wcześniej nie widziane zdjęcia naszych podróży. Tutaj patrzyliśmy wstecz w tym tygodniu.

Buffet to francuskie słowo wskazujące „do wysiłku”. Opracowali go, a także ich wina. Jednak Włosi chwytali tworzenie bufetu, jak widać tutaj. To było na przyjęciu naszych przyjaciół ślubnych w Toskanii. Ta rozprzestrzeniła się tylko przekąska przed kolacją. Następnie zatoczyliśmy się na dziedziniec Castello na wieczór jedzenia, a także picia błogości.

Och, a także widzisz tego faceta stojącego na końcu? On jest Procerem. Tak, oddany Proliutto. a także słusznie. Za tym kępkiem trawnika na stole znajduje się cała noga dzikiego prosciutto – specjalne danie z Toskanii. Widzisz, wszystkie regiony Włoch mają swoją własną specjalność. Prosciutto w Toskanii jest słodszy, a także o wiele delikatniejszy, a także pyszny niż gdziekolwiek indziej w kraju.

Architektoniczny historyczny rejs rzeki wzdłuż rzeki Chicago to jedna z najlepszych rzeczy, jakie można wykonać w wietrznym mieście. Naprawdę nie byłem pewienbyć jakimkolwiek wielkim – żadnym z nas nie było. Jednak kiedy wszyscy mieszkańcy, a także najbardziej zaufani ludzie – nasz hotel Concierge – powiedzieli nam, żebyśmy to zrobili, poszliśmy na to.

Zwłaszcza jeśli masz tylko kilka dni tutaj w jednym z moich absolutnie ukochanych amerykańskich miast, upewnij się, że się do tego dostałeś. Jest interesujący, a także zapewnia doskonały kąt, a także punkt widzenia tego niesamowitego miasta.

Oto nasza ocena River Cruise Plus Jeśli chcesz zobaczyć, co jeszcze musimy stwierdzić o Chicago, oto link do naszych archiwów Chicago.

Wyspa Capri tuż przy wybrzeżu Neapolu jest absolutnie oszałamiająca. Przy tak wielu wspaniałych lokalizacjach do Włoch, trudno jest wybrać ulubionego. Jednak nasze wspomnienia z czasów, które tutaj spędzamy, sprawiają, że Capri jest jednym z najlepszych.

Wskazuję ten widok z jednego ze wspaniałych hoteli wzdłuż linii brzegowej. Zachwycający.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co zrobiliśmy w Capri, sprawdź naszą publikację w najlepszy dzień w raju.

Rozumie się, że delfiny małpy Mia w Australii Zachodniej mieszkają tutaj od dziesięcioleci. Kiedy ten obszar był gorączkowy jako przemysł portowy, kapsułka zawieszona w pobliżu brzegu, a także kumpli z nowymi mieszkańcami. Teraz jest to rezerwat morski, a także lokalizacja, w której mogą przyjść goście, a także zobaczyć te fantastyczne stworzenia.

Jesteś jednak powiadomiony, aby nie zbliżyć się do siebie. Jeśli nie prowadzisz Cię do parku, który pomaga karmić delfiny, pozostań dobrze, a także nie zwabiaj dotknięcia.

Widzieliśmy kobietę, która nie lubi pływać delfinem, a także po bokach mięśniowego ogona Cheeky Chap. Dokładnie ta sama dama próbowała pogłaskać delfina, który następnie próbował ją ugryźć! Pod koniec dnia musisz pamiętać, że wciąż są to dzikie zwierzęta z prawdziwym poczuciem psot i humoru.

Jednym z najbardziej fantastycznych doświadczeń, jakie kiedykolwiek będziesz mieć, jest zbliżanie się do tych pięknych, niezwykle inteligentnych stworzeń.

Pani Romance ma szczęście. Podczas podróży do Whitsundays została potraktowana na wycieczkę helikoptera nad wybrzeżem – kilka najpiękniejszych, niezwykłych, a także na Instagrammowalne plaże, a także wyspy na świecie. Tymczasem utknąłem w domu… ​​nie, nie sądzę, że kiedykolwiek pozwolę to odejść. Jestem niezwykle zazdrosną osobą!

Jasne kolory Burano, na północ od Wenecji, ogrzewają serce. To bitowa wyspa miasto nigdy nie wykorzystywało się do posiadania numerów ulicznych, więc mieszkańcy sprawili, że ich domy można dostrzec, malując każdy inny kolor.

Zauważ także tandetny balkon na dachu, który zbudowali tutaj. To słynie w Wenecji. Wiele nieco kamienic w całym mieście ma te dziwne i niebezpieczne konstrukcje zrównoważone na dachach.

Jedzenie w Tajlandii jest zawsze przyjemnością do odkrywania, a także pożerania. Jest tak duży zasięg, tak niezwykła równowaga smaków, a także niezwykła pomysłowość Streethawkers sprzedających swoje jedzenie od bitów podłączonych do motocykli o 50 cm3… To sprawia, że ​​moje usta są wodą, a także moje serce, które pragnie wrócić tutaj w tym tajemniczym kraju .

Mamy nadzieję, że czerpałeś przyjemność z edycji IG w tym tygodniu. teraz twoja kolej; Powiedz nam dokładnie, jak był twój tydzień, a także o tym, co robiłeś!

Obrazy Mr i Mrs Romance za pomocą Instagrama: @Mrandmrsromance, @hairromance, @Christina.butcher – oczywiście konto Insta Mrs R, a także @angrybastard!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *