Entertainment

Lista „I Mogę całkowicie online”

KADA KADA zawiera linki partnerskie. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą tych linków, dokonam odszkodowania bez dodatkowych kosztów. Dzięki!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na e -mailu

Na całym świecie odkryłem lokalizacje, w których wpadłem, jak – idealne plaże, izolowane wyspy, dzikie i fascynujące miasta wszystkich rozmiarów. Nowe lokalizacje są stale dodawane do mojej listy preferowanych lokalizacji na świecie.

Ale czy mogę tam online? To potrzebuje zupełnie innego zestawu kryteriów. W odpowiednim miejscu warunki pogodowe jest słoneczne, a także ciepłe, koszt życia jest tani, jest dobrze połączony podróżami, a także dom dla świetnych ofert innymi emigrantami, a także świetnymi mieszkańcami, z dużą ilością rzeczy do zrobienia.

Żadna lokalizacja nie jest idealna – każda z nich ma co najmniej jedną wadę. Ale oto lokalizacje, które na szczycie mojej listy:

Innsbruck, Austria

Nigdy nie spodziewałem się jesieni jak z Innsbruck! Zawsze wyobrażałem sobie, że jest to elegancki ośrodek sezonu zimowego, jednak jest to naprawdę świetne miasto średniej wielkości z świetnymi zabawnymi barami, a także dużą, kochającą imprezą populacją stażystów. Wszędzie są parki, ludzie wydają się tak aktywni, a także na zewnątrz, a także prosty dostęp do pięknej wsi Tirol. Najlepszy ze wszystkich? Alpy otaczają cię we wszystkich kierunkach. Być może nigdy nie wyczerpałem się na nie spojrzenie.

Minusem: zima. Zacząłem podróżować częściowo, aby zapobiec długim, zaśnieżonym zimowi Nowej Anglii. Innsbruck, oczywiście, każdego roku zostaje oblewa w śniegu.

Granada, Hiszpania

Chciałbym online w Hiszpanii, a także Granada jest na szczycie mojej listy hiszpańskich miast, w których mieszkałbym. Granada to niezwykle wygodne miasto z wielkimi ofertami dobrych ludzi. Jest absolutnie wspaniały, z dużą liczbą różnych dzielnic. Obserwowanie słońca na Alhambrze, jak Flamenco Music Plays to jedno z najbardziej uroczych doświadczeń, jakie możesz mieć, za darmo, w nocy. Stan pogodowy jest wyjątkowy. I oczywiście całkowicie bezpłatna kultura Tapas jest niesamowita!

Minusem: nie jest tak dobrze połączone. Terminal lotniczy Malaga znajduje się w odległości ponad godziny, a także powiązania przyzwoicie w Europie, jednak dla każdego rodzaju nawet więcej musiałbym latać z Madrytem.

Ao Nang, Tajlandia

Niewiele słyszałem o tym miasteczku plażowym przed pojawieniem się w Tajlandii, jednak skończyło się to jedno z moich wielu niezapomnianych przystanków. Ao Nang – który jest częścią miasta Krabi – jest domem dla wybitnej społeczności emigrantów, głównie nurkowania z Europy. Ao Nang jest domem dla wielu postaci, a także widzisz znacznie więcej emigrantów niż plecaków. Mam swoje preferowane restauracje, bary są świetne, a ludzie naprawdę dokładnie rozumieją, jak świętować tutaj. Krabi ma również światowy terminal lotniczy, a także jest centrum promowym dla wszystkich wysp na wybrzeżu Andamana. Podobnie filmują tutaj od czasu do czasu film!

Minusem: a także wielka rzecz. Gdybym tu mieszkał, zostałbym wciągnięty w wir imprezowy.

Bolonia, Włochy

Pomiędzy życiem we Florencji, a także podróżowaniem na półwyspie od lat, zawsze lubiłem Włochy – jednak jak tylko pokazałem się w Bolonii, zrozumiałem, że to miasto, na które czekałem przez cały czas. Fabulous Bolonia to średniej wielkości, pełne studentów, mniejsze włoskie miasto, w którym mogę się wtopić jako regionalne (oczywiście z najlepszymi kosztownymi czarnymi ubraniami). Lubię nocne rynki Bolonii, jej architektura, a także szczególnie jej żywność, powszechnie (i niechętnie) uznawana za najlepsze we Włoszech.

Minusem: prawda życia we Włoszech. Pomiędzy biurokracją nieograniczoną biurokołem, a także wyjątkowo wyluzowanym sposobem myślenia, gdy wymaga wykonania rzeczy, wyjazd do Włoch jest o wiele przyjemniejszy niż życie. Nabyłbym też sto funtów.

Buenos Aires, Argentyna

Czułem się tak jak to miasto, a także całkowicie nadawałem się na każdy inny! Późna, późna, późna rutyna, którą mogę się zgodzić, mnóstwo życia nocnego, świetne oferty fascynujących dzielnic, mnóstwo uroczych parków, a także wybitnych ludzi. Dzielnica na kanapie jest tutaj tak kompleksowa i entuzjastyczna, że rozumiem, że nigdy nie brakuje mi dobrych przyjaciół ani rzeczy do zrobienia, a także moje poniedziałkowe noce spędziłby na rzucaniu się na spocony pokaz perkusyjny.

Minusem: bez różnorodności jedzenia. Argentyńczycy lubią stek, pizzę, makaron, a także empanady. To doskonałe przez około tydzień, a także zaczynasz szaleć na warzywach.

Bangkok, Tajlandia

W ciągu sześciu miesięcy w Azji Południowo -Wschodniej spędziłem prawie miesiąc w samym Bangkoku – to dla mnie dom. Bangkok to niezwykłe ogromne miasto, w którym wszystko jest niedrogie, a także najważniejsze centrum podróży w regionie. Bangkok jest doskonały do kupowania (szczególnie do niedrogich zakupów)Ponieważ moje noce były tak zwariowane. Podoba mi się, że pisarze blogów podróżniczych zawsze przechodzą z Bangkokem zarówno na krótkie, jak i długie pobyty. Najważniejszą atrakcją Bangkoku jest uliczne jedzenie – jest ono na każdym rogu, a także tak pyszne.

Minusem: trudno jest się wydostać. Pomiędzy ruchem internetowym i rozlewaniem, wchodzenie do Bangkoku zajmuje zwykle dwie godziny. Wydaje się prostsze, aby pozostać i nigdy nigdzie indziej.

Edynburg, Szkocja

Zawsze mnie to cieszy za każdym razem, gdy wracam do Edynburga, mojego preferowanego miasta w Wielkiej Brytanii. Jest to jedno z najpiękniejszych miast na świecie, projekt jest wspaniały, a także pełen wspaniałych sklepów, barów, a także restauracji. Przechodzi również wiele emigrantów, a także odwiedzających. Szkoccy są kilkoma moimi preferowanymi ludźmi na świecie, a także praktycznie niemożliwe jest nie świetnie się bawić w Edynburgu.

Wadę (i jest ogromna): pogoda. Miałem szczęście, że za każdym razem, gdy wyjeżdżałem do Edynburga, miałem szczęście, że jest zimno, deszczowo, mglisty, a także ciemny przez większość roku dla mojego gustu.

Paryż, Francja

Piękny Paryż, pierwsze miasto, które kiedykolwiek kochałem, wciąż ma swoje oryginalne ustawienie jako moje preferowane miasto na świecie – chociaż lokalizacje takie jak Granada, a także Bangkok, zagrażają go uzurpowaniu. Och, Paryż jest po prostu cudowny – spacery z uroczymi ulicami, popijając Bordeaux w kawiarni, oglądając niemożliwie modne ludzi spacerujących po ulicach. Paryż jest również przydatny-system transportu publicznego jest doskonały, a Paryż jest najprawdopodobniej lepiej połączony linią lotniczą niż jakikolwiek inny miasto na świecie. Ale po prostu zrozumienie, że jesteś lokalnym w tym mieście, to ogromny udar ego.

Minus: jest drogi. Wszyscy chcą online w Paryżu, więc nie jest tani. A jeśli odkryjesz coś, na co możesz sobie pozwolić, trudno jest online, aby życie w Paryżu w przystępnym budżecie.

Co z tobą? Jakie lokalizacje znajdują się na twojej liście „Mogę całkowicie online tutaj”?

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejmuj subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na e -mailu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *