Uncategorized

Zakończenie 37 i zachwycenie się tam, gdzie jesteś

KADE Kate składa się z linków partnerskich. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tych linków, zarobię prowizję bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Dzisiaj są moje 37. urodziny. Czuję się z tego powodu i jak zawsze spoglądam wstecz na ostatnie 365 dni i to, czego nauczyłem się po drodze.

W tym roku odkryłem buthorn. Co za wspaniały wynalazek.

Nigdy tak naprawdę go nie używałem. Zawsze myślałem, że to stary człowiek. Ale ostatnio nosiłem mody o wiele bardziej zwykle niż kiedyś… a pełnowymiarowy butom pozwala na doskonałe założenie trampek, bez zbierania skarpet.

Co ty na to.

Dostałem też swoją pierwszą parę okularów i zdałem sobie sprawę, że muszę podróżować z własną poduszką.

Z całą powagą czuję się jednak głęboko wdzięczny, że jestem tu dzisiaj, zdrowy, zaszczepiony, wolny od zamieszkania, moja rodzina i kumple mają się dobrze, a moja służba czołgała się do życia. W tym roku nie wszyscy mieli szczęście.

Praga, Republika Czeska
Rok cierpliwości

Kiedy myślę o wieku 36 lat, zapamiętam dokumenty i czekam na powolne koła agencji rządowych. Czekam, aby w końcu wpuścić się z powrotem do Czech. Czekam na moją wizę mostu. Czekam na wizę zjednoczenia mojej rodziny. Czekam na moją licencję handlową. Czekam na moją kartę ubezpieczenia zdrowotnego.

Czekam na rozpoczęcie szczepień z Covid. Czekam, aż moja grupa wiekowa kwalifikuje się w Massachusetts. Czekam na pierwszą wizytę szczepionkową 26 kwietnia, kilka godzin po wylądowaniu w USA. Czekam na drugą wizytę szczepionkową 24 maja. Oczekiwanie na obchody dwóch tygodni-Vax. Czekając nerwowo w liniach imigracyjnych. Czekam na moją zieloną przepustkę UE.

Czekam na ukończenie 84 dni leczenia FIP Lewisa. 67 dni wyjątkowo niewygodnych zastrzyków, które sprawiły, że wrzasł. 84 dni obserwacji nerwowej. Ale stał się lepszy, pozostał lepiej, a Lewis jest teraz wyleczony z FIP. Cud.

W tym roku było ćwiczenie cierpliwości, znacznie bardziej znaczące, ponieważ Pradze została zasadniczo zamknięta na sześć miesięcy tej zimy. Tylko ważne sklepy otwierają się i co noc mieliśmy godzinę policyjną o 21.00. W pewnym momencie Charlie i ja nie mogliśmy opuścić granic miasta. W pewnym momencie Republika Czeska miała najwyższy wskaźnik infekcji na świecie. Nasze życie spadło do naszego mieszkania.

Między moim przybyciem do Pragi 26 września a powrotem do USA 26 kwietnia opuściłem Pradzkę dokładnie dwa razy: do Mělník, tuż za miastem, do domu zastępczego, w którym żyły nasze kocięta, zanim je adoptowaliśmy. raz 14 listopada i raz 21 listopada. To było to.

(Kiedy spędziliśmy trzy dni w innej dzielnicy Pradze, podczas gdy nasze mieszkanie lub mieszkanie było malowane, i czułem się jak egzotyczne wakacje!)

To była trudna zima. Ale byliśmy zdrowi i to było wiele ważnych. Mieliśmy bezpieczny dom. Byliśmy w stanie pracować zdalnie. Byliśmy bezpieczni finansowo, jeśli nie kwitnące finansowo.

Ten zima mogłaby być okazją do wyrażenia oczu nudą. Lub gorzej, aby wrzucić się do podróżowania po świecie, nieszczepionym, zdemaskowanym, ignorując lokalne zasady, gdy wirus szaleje na najwyższym poziomie.

Zamiast tego ten zima była okazją do zapewnienia naszym kociętom spójnego środowiska domowego, gdy byli młodzi. Było to nawet o wiele ważniejsze, gdy Lewis zachorował. Była to również okazja do taniej życia, wykonania wszystkich moich czeskich dokumentów i zapoznania się z życiem w Pradze, choć Pragi po zablokowaniu.

Nie mogło się to znacznie bardziej różnić niż zima, gali się po Meksyku z naszymi przyjaciółmi, chluszcząc Cheladas i Mezcal Margaritas, wskakując do ciemnych cenotów i pływając w błyszczących niebieskich jezior.

A jednak w tym oknie było apele. Widząc grube płatki śniegu z okna, popijając filiżankę herbaty. Znalezienie poduszek w kolorze musztardowym, które łączą Twój salon. Ciesząc się chwilą Ted Lasso, kiedy Keeley opuszcza klub i widzi, jak Roy czeka na jej dom. Widząc, jak Lewis uczy się znowu biegać, grać ponownie, ponownie skakać, znowu być kotkiem.

Przede wszystkim w tym roku było ćwiczenie, by być zachwyconym tam, gdzie jesteś.

Praga, Republika Czeska
Musisz być zachwycony, gdzie jesteś.

Tak łatwo jest się owinąć w to, do czego się zmierzasz. Aby spojrzeć w przyszłość i powiedzieć, wiem, że teraz jest to idealne, ale moje życie będzie o wiele lepsze, gdy wszystko się zmieni.

Kiedyś mam dużo więcej pieniędzy.

Kiedyś dużo straciłem mnullnull