Uncategorized

Momenty Bliskiego Wschodu: People

Bliski Wschód to region, który uchwycił nasze serca i dusze. Gościnność, hojność i życzliwość ludzi żyjących w tej starożytnej ziemi są niewyobrażalne, ruiny i kruszające miejsca są jednymi z najstarszych i najbardziej fascynujących na świecie, a jedzenie jest smakowe i o wspaniałej różnorodności.

Od momentu, gdy obudzisz się rano do ostatniego wezwania do modlitwy wieczorem, będziesz miał doświadczenia, które cię poruszy, zmienią swoje życie i uświadomisz, że nie wszystko, co widzimy i słyszymy w wiadomościach, jest prawdziwe. Nie ma nigdzie na świecie, w którym czuliśmy się bardziej mile widziani niż na Bliskim Wschodzie. Podróżowaliśmy przez 3 miesiące w tej czarującej ziemi i zdecydowanie wrócimy pewnego dnia, mam nadzieję, że wkrótce.

Jest to część 1 serii 4 -częściowej. Tutaj zaprezentujemy kilka wspaniałych twarzy ludzi, których napotkaliśmy podczas plecaków przez Turcję, Egipt, Jordan i Liban.

Relaks w cieniu. Tryban, Liban

Rażne spojrzenie z rzeki Nilu. Egypthanging z pracownikami w sklepie miodnym. Kars, Turkeycheery Cherry Vendor. Stambuł, Turcja z nowymi przyjaciółmi. Harran, Turkeya Streetside Vendor. Tripoli, kumple z Libanu na pustyni. Luksor, sprzedawca Egipty. Wzdłuż brzegów rzeki Nilu, egiptinwijnie na herbatę. Siwa Oasis, Egipt

W piramidach z grupą lokalnych dzieci. Giza, Egyptyoung Girl zagubiona w myślach. Dahab, Egyptstay nadal! Ścinanie owcy. Van, indyk. Van, Turkeychats z przyjacielem. DIYARBAKIR, indywidualni mężczyźni spędzają czas. Tripoli, Libanonboys na rynku. Sanliurfa, Turkeyphoto z lokalnymi dziewczynami. Mt. Nebo, Jordanpending leniwy dzień w cieniu z mieszkańcami. Siwa Oasis, Egipt

Przyjazne powitanie mieszkańców. Giza, Egipta mężczyzna ścinający owce. Van, Turkeywaiting do autobusu. Gaziantep, Turkeybread Making Factory. Tripoli, Libanoniń z wielu hojnych ludzi, którzy traktowali nas na lunch. Sanliurfa, Turcja

Zajęcie się na czacie. Sanliurfa, napoje z indyka dla turystów. Kapadocja, Turcja

Świetny sposób na spędzenie popołudnia. Mut, egiptpicnik z nowym przyjacielem. Siwa Oasis, Egipt

Spacer do domu. Siwa Oasis, Egyptsmiling Faces. Sanliurfa, Turcja

Jimmy, kapitan Felicca. Podróż rzeką Nile w Egipcie
Mieszkańcy tego regionu są jednymi z najbardziej przyjaznych, jakie kiedykolwiek spotkaliśmy! Nie mogliśmy przejść przez rynek, czekać na autobus lub wędrować po cichej pustyni, nie przychodząc miejscowi ludności. Rzucamy wyzwanie spędzeniu całego dnia na spacerowaniu i nie zaproszeniu na herbatę, kolację lub po prostu przyjazny czat. Idź, zobacz sam.

Egiptowe blogi podróży

Jordan Travel Blogs

Liban Travel Blogs

Blogi podróżne w Turcji

Budżetowe przewodnik plecakowy po Egipcie

Budżetowe przewodnik po plecakach po Turcji

Polub ten post? Przypiąć!

Oświadczenie: Goats On the Road jest współpracownikiem Amazon, a także partnerem dla niektórych innych sprzedawców detalicznych. Oznacza to, że zdobywamy prowizje, jeśli klikniesz linki na naszym blogu i kupujemy od tych sprzedawców.