Uncategorized

Esej fotograficzny: Bolonia w nocy

Kate przygód Kate zawiera linki stowarzyszone. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tych linków, zarobię prowizję bez dodatkowych kosztów. Dzięki!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Wczesny wieczór to magiczny czas we Włoszech, kiedy wszyscy wychodzą na zewnątrz, aby spacerować po ulicach – ten wieczorny rytuał nazywa się Passeggiata i trwa w całym kraju.

Potem spada ciemność. Bolonia, tak fascynujące miasto, jak w ciągu dnia, staje się pozytywnie magiczna w nocy. Oto niektóre z moich ulubionych zdjęć.

Bolonia jest przede wszystkim miastem spożywczym – a ulice są usiane stojakami owocowymi i warzywnymi. Nie dotykaj produktów w żadnych okolicznościach – jest to główna syntetyczna PAS we Włoszech.

Mówiłem wcześniej o łukach towarowych Bolonii, ale muszę tylko powtórzyć, jak bardzo je kocham! Utrzymują Cię niesamowite latem, ciepłą zimą, osłoniętą przed deszczem i słońcem, i oferują wspaniały temat do fotografowania w nocy.

Trudno mi przejść obok księgarni i nie wejść. Kiedy zobaczyłem tę małą księgarnię, wyglądając, jakby należał do stron książki, moje serce dosłownie bolało. Zastanawiam się, jak to było w środku.

Myślałem, że te grube łuki drzwi były interesujące-nie pamiętam, aby zobaczyć je gdzie indziej we Włoszech, ale widziałem je w kilku różnych miastach w Emilia-Romagna.

Mógłbym spędzić całą noc patrząc w oknach sklepów spożywczych. Pomimo tego, jak liczna Bolonia ma, każda z nich wydaje się mieć wyraźnie inne produkty na sprzedaż.

Nie wiem, co to było w tym parku samochodowym pod tym kątem… po prostu wyglądał dla mnie tak oszałamiająco, tak doskonale po włosku.

Kiedy noc spada w Bolonii, nie wciągaj się w swoim pokoju. Wyjdź i chodź. To zupełnie inna strona Włoch.

Ogromne podziękowania dla Emilia-Romagna Tourism i Wilde PR za gościłem mnie podczas pysznej podróży na blogu Emilia-Romagna. Wszystkie opinie, jak zawsze, są moje.

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejść subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu