Entertainment

Przewodnik podróży w Las Galeras i nasz piękny pobyt w Ocean View Eco Lodge

Las Galeras to małe miasteczko położone na końcu Samany na Dominikanie. Wiadomo, że jest to odosobniona oaza dla około 3000 osób, zarówno mieszkańców, jak i cudzoziemców. Jest daleki od cywilizacji i była to urocza wioska rybacka, często senna. Teraz wszystko się zmieniło, ponieważ turyści odkryli swój urok i szybko słowa rozprzestrzeniły się jak pożar. Teraz to miasto tętni życiem, choć nadal w naturze.

Tak naprawdę niewiele wiedzieliśmy o tym mieście, dopóki nie poznaliśmy ludzi z Dominikana. Są firmą z siedzibą w Dominikanie specjalizującej się w niestandardowych wypoczynkach do najpiękniejszych miejsc w kraju, z pięknymi plażami, mnóstwem słońca i pełnej jam przygody. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć niechlujące, czy aktywne wakacje, tani hostel, czy w pełni inkluzywny, a cokolwiek innego, co chcesz, na pewno dostaniesz wymarzoną ucieczkę, wypełniając formularz żądania podróży.

W każdym razie, to ostatnie 2 dni mojej szwagierki i jej ukochanej tutaj na Dominikanie i cieszę się, że spędziliśmy to w Las Galeras?

Co robić w pięknych galerach lasów

Po prostu pływaj w Playa Las Galeras i Playa Rincon- Jedną rzeczą, którą uwielbiam w Las Galeras, jest to, jak dziewicze są ich plaże z efektów masowej turystyki. Są zarówno surowe, jak i naprawdę spokojne. Trudno zobaczyć takie miejsca w dzisiejszych czasach, więc odwiedź wizytę, gdy jest jeszcze w tym stanie. Jeśli masz znacznie więcej czasu, możesz także odwiedzić Las Terrenas.

Idź nurkowanie- wody otaczające Las Galeras najwyraźniej są jednym z najbardziej ekscytujących miejsc nurkowych na Dominikanie. Nie próbowaliśmy tego osobiście, ale upewnij się, że to zrobiłeś! ?

Dołącz do wycieczki do oglądania wielorybów- jeśli odwiedzasz od stycznia do marca, wówczas ta działalność wycieczkowa jest koniecznością. Widzenie wielorybów humbaków w ich naturalnym siedlisku jest szalone i na pewno doświadczenie raz w życiu! Jest to również tańsze, aby to zrobić na Dominikanie w porównaniu z innymi częściami świata.

Dołącz do działalności wycieczki w Parku Narodowym Los Haitises- to jedna rzecz, której nie należy przegapić. Jest to dom parku naturalnego dla różnych ssaków i ptaków, z których niektóre są endemiczne dla wyspy. To piękne miejsce do pływania, obserwowania ptaków, jaskini i wędrówek. W rzeczywistości lasy deszczowe w parku służyły jako lokalizacja filmowania dla Jurassic Park. Wow! To z pewnością obowiązkowa wizyta na Dominikanie!

Gdzie mieszkaliśmy w Las Galeras

Nasze ostatnie 2 noce podróżujące po Dominikanie spędziłem w prywatnej kabinie w Ocean View Eco Lodge, nieruchomości umieszczonej na wzgórzu La Guázuma, oferując spektakularne otoczenie i spektakularny widok oceanu. Szczyci się 14 wygodnymi domkami, 16 łazienek i może pomieścić do 28 gości. Robią tylko rezerwacje grupowe, na wypadek, gdybyś się zastanawiał (mamy niesamowicie szczęście, że są przez nich hostowani): P

Oto, co w nich kochamy:

Jest idealny dla dużych grup- cokolwiek to świętujesz z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami, czy to budynek zespołu, seminarium, urodziny, a nawet intymne ślub, to miejsce jest absolutnie idealne! Widok jest spektakularny, ustawienie jest magiczne, a atmosfera jest tak rozwijająca się, że nigdy nie chciałbyś odejść.

Mają podstawowy wymagany sprzęt, aby pomieścić Twoje wydarzenia- mają klubowy dom, który ma system dźwiękowy, całkowicie bezpłatny Wi-Fi, grill i dużą i w pełni wyposażoną kuchnię. Na tarasie znajduje się duża część życia i jadalnia, bar i lodówka.

Basen nieskończoności, to nie jest twoja zwykła pula nieskończoności. To, co odróżnia od reszty, jest to, że pomija bujną roślinność i niebieski ocean i jest otwarty 24/7. Mają też leżaki. Naprawdę, to ich najlepszy atut. Myślę, że spędziliśmy tutaj cały dzień haha.

Możesz mieć okazję zobaczyć wieloryby stąd- tak, dobrze czytałeś! Jeśli masz szczęście, zobaczysz migracyjne wieloryby humpback z nieruchomości. Spróbuj odwiedzić od stycznia do marca, a twoje szanse na ich zobaczenie mogą wzrosnąć z 0 do 80%! ?

Usługi, które oferują- będziesz mieć dla siebie nieruchomość przez cały okres pobytu, ale zawsze możesz poprosić o usługi sprzątania. Prywatny szef kuchni, który może gotować posiłki w formie bufetu, kelner i barman, można również poprosić za opłatą. Dla tych, którzy są zbyt niechleci, aby iść na zakupy spożywcze, znowu mogą to zrobić na żądanie. Mogą także gotować jedzenie na ślub. Mniam!

Pokoje są tak przytulne- pokoje nie są hojne, ale na pewno są przytulne. Nie ma telewizji, która czyni go idealnym miejscem do oderwania się od reszty szaleństwa na tym świecie. Widok z pokoi naprawdę zapiera dech w piersiach. To miejsce jest prawdziwą definicją spokoju.

Mają 24-godzinny kierownik domu wakacyjnego- aby zająć się każdym problememS Podczas twojego pobytu bardzo dobry i profesjonalny menedżer domu wakacyjnego jest dostępny przez 24 godziny

1000 m2 Seminarium/obszar jogi- Twój pobyt tutaj nie byłby kompletny bez głęboko wdychania świeżego powietrza. Zrób jogę i nagradzaj czystym umysłem, ciałem i duszą. Premia jest to, że otrzymasz najlepszy widok! Obszar ten jest idealny również na wesela i seminaria.

Absolutnie polecam to miejsce dla dużych grup. Tutaj znajdziesz idealną równowagę prywatności, nie mając nikogo innego w nieruchomości i komforcie, mając kierownika domu wakacyjnego, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Podczas naszych ostatnich 2 noce podróżujących na Dominikanie, Ocean View Eco Lodge naprawdę uczyniła go idealnym. Nie poznalibyśmy tego miejsca bez pomocy eksperta Dominikana. Ci mężczyźni z pewnością wiedzą, co robią. Jeśli ktokolwiek z twoich planów udania się na Dominikana, przejdź na swoją stronę i poproś o porady ekspertów. Nasz harmonogram był pełen przygód, ale upewnili się, że mamy wystarczająco dużo czasu, aby odpocząć i po prostu wziąć cały urok Republiki Dominikańskiej. Sprawili, że nasza podróż była naprawdę niezapomniana! ♡

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *