Uncategorized

Aliens in Oregon: McMinnville UFO Festival

Portland, Oregon składa roszczenia do ogólnej dziwności, ale w pobliżu McMinnville obejmuje dziwaczne przez długi weekend każdego maja.

Opublikowane w Life Magazine w 1950 r. Ziarniste czarno-białe zdjęcia zrobione w Trent Family Farm na obrzeżach McMinnville są uważane za najwcześniejsze niezawodne zdjęcia UFO, jakie kiedykolwiek uchwycono w filmie.

Przyjmując rozgłos, współczesny McMinnville powitał sceptyków i wierzących w ich bukolicznym śródmieściu na coroczny festiwal UFO (obecnie między szesnastym a siedemnastym rokiem).

Czterodniowe wydarzenie, UFO Festival Central jest podzielone między hotel Oregon przy 310 NE Evans Street i McMinnville Community Center.

Podczas gdy głównym losowaniem są przyjazne rodzinie sobotnie wydarzenia i parada Alien, przepustka VIP na festiwal UFO kosztuje 70 USD i obejmuje wejście do pięciu wydarzeń głośników. Lunch i śniadanie z głośnikami to dodatkowa opłata, a jeśli zarezerwujesz pokój w hotelu Oregon, otrzymasz 40 $ z jedzeniem i kredytem, ​​parę biletów na wydarzenie UFO i „niespodzianki” (miejmy nadzieję, że tylko miejmy nadzieję, że nie ma żadnego „sondowania”).

W składzie mówców z 2015 r. Wystąpił fizyk nuklearny, badacz kontaktów z uprowadzeniem/ET, Ufolog, dyrektor Centrum Raportowania UFO i Travis Walton (który rzekomo został porwany przez kosmitów przez pięć dni w 1875 r.).

Oprócz płatnego komponentu edukacyjnego organizacja Downtown McMinville zajmuje jedną milę zabawy (12 USD za osobę). Sloty „chcę uruchomić” dla tego wydarzenia, rozśmiesza mnie za każdym razem, gdy widzę to zdjęcie. Chociaż nie uczestniczyliśmy w tym roku, zarejestrowałem całą naszą rodzinę na przyszłe wydarzenie (podobnie jak Brian Bernier, który opisał swoje doświadczenie na blogu Run Oregon).

Przybywając na godzinę przed paradą, znaleźliśmy wystarczająco łatwy parking uliczny, kursy biegały co piętnaście minut między centrum miasta i wyznaczonymi punktami zrzutu. Połowa zabawy przedparadach wędruje po okolicy i sprawdza wyrafinowane i kreatywne kostiumy (dzieci i duże dzieci wchodzą w akcję). Sprawdź kostium gałki ocznej, który zrobiłem z moim najstarszym synem. Jeśli kiedykolwiek chciałeś nosić czapkę z folii aluminiowej, oto twoja szansa!

Kaszlowaliśmy 5 USD za Kettle Corn, a ja kupiłem koszulkę z pamiątką zawierającą pływający zielony ekran ekranowy na ekranie ponad słowo „Uwierz”. Bliski drugi był projekt, który składa hołd zmarłemu Leonardowi Nimoyowi z hashtagiem #llap (żyj długo i prosperując, dla tych z nas, którzy nie są wystarczająco biodrowi, aby to rozgryźć).

Tłum zmierzył się wokół lokalnych muzyków grających kombinację na perkusji i Didgeridoo, a dzieci trzymały się mocnych balonów. Jeden mężczyzna pozwolił mi zrobić zdjęcie jego obcego dziecka „Rebecca”, które wydawało się dziwnie w domu na okoni plecaku.

Lokalne usługi wyraźnie wpadły w ducha rzeczy ze sprzedażą i specjalnym jedzeniem i napojami, które zostały dopracowane na temat pozaziemskiego tematu. Moje ulubione przykłady to znak „Zabierz mnie do swojego pinot” na wystawie White Wine Store oraz sklep z pamiątkami, który obejmował ozdoby trawnika w folii aluminiowej.

Począwszy od 14.00, parada kosmitów była poza tym światem. Krawężnik nieruchomości zaczęła być szczupła w ciągu ostatniej godziny poprzedzającej pierwszą pływak – ludzie zaznaczyli swoje terytorium krzewami i kocami. Jeśli przekupiłeś swoje dzieci zobowiązaniem do dolara sklepu tootsie, planuj siedzieć, a ludzie cieszą się trochę.

Szkolne zespoły marszowe, wybrani urzędnicy, pośredniki w handlu nieruchomościami i ciężarówki strażackie były zgodne z przerażającą furgonetką uprowadzenia, saucerem zdalnym, studentami Kung Fu ubrani w strój Gwiezdnych wojen. Moim osobistym faworytem była para ubrana w sinktywne metalowe body (patrz główne zdjęcie powyżej).

Więcej informacji tutaj:

Rejestr wiadomości:

Oregon na żywo:

Związane z

Unikalne targi w Oregonie i FestivalShere to pięć targów i festiwali, które pozwolą ci doświadczyć stanu Oregon w prawdziwy i autentyczny sposób. Strona internetowa Oregon County Fair: Oregon County Fair to najwspanialsze wydarzenie, w jakim kiedykolwiek uczestniczyłem. To coroczne trzydniowe targi odbywają się na zewnątrz…
24 lutego 2016 r. „Oregon”

Wybrzeże Oregon: Rockaway Beachsived pięćdziesiąt dwie mile na południe od Astorii, Oregon, autostrada 101 biegnie przez centrum Rockaway Beach. Rockaway Beach, urocza, mała nadmorska wioska, może najbardziej znana z corocznego festiwalu latawca, ma wiele do zaoferowania rodzinom. Na początek dostęp do plaży jest dość łatwy. Poszukaj publicznego parkingu pojazdów…
18 lipca 2015 r. „Wakacje na plaży”

Odwiedzanie Grants Pass, Oregongway do US Route 199 – Redwood Highway – Grants Pass, Oregon to wspaniałe miejsce na nocleg w Oregon Caves, Kalifornii Redwood Nation Sam jako „Best River Town in America” Grants Pass został po raz pierwszy osiedlony przez…
6 września 2021 w „Oregonie”