Uncategorized

Apel Salzburga

KADE Kate składa się z powiązań partnerskich. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tych linków, zarobię prowizję bez dodatkowych kosztów. Dzięki!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Jest tak wiele do powiedzenia o Salzburgu. Niektórzy przyjeżdżają tutaj po Mozarta, ulubionego syna miasta. Niektórzy przychodzą po wiele nowszych dziedzictwa muzycznego, The Sound of Music.

Ale tak czy inaczej, ludzie, którzy przybywają do tego miasta w północno-środkowej Austrii, są natychmiast oczarowani przez jej piękno. Wiem, że byłem.

Salzburg jest bardzo barokowym miastem, a ulice starego miasta odzwierciedla to.

Wnętrza również – DOM Salzburga jest jednym z wielu uderzających cudów architektonicznych.

Niesamowite, prawda?

Salzburg jest pełen muzeów-ciągle myślałem o tym, jak bardzo mój najlepszy przyjaciel z muzeum, Beth, pokochałby to tutaj! – A najlepszym sposobem na ich zobaczenie jest zdobycie karty Salzburga. Daje to bezpłatne wejście do wielu muzeów i atrakcji, a także bezpłatnego transportu publicznego.

Ze wszystkich działań, które musisz zrobić, jest zabrać środki do fortecy Hohensalzburg (na zdjęciu na najlepszym zdjęciu), którą widzisz z dowolnego miejsca w mieście – i zostaniesz nagrodzony tym poglądem:

Tylko dla tego poglądu warto. (Dla przypomnienia, możesz również przejść na szczyt za darmo, ale… to nie jest środki przeciwbnięcia!)

Z tyłu fortecy jest to zupełnie inny pogląd:

Czy nie chciałbyś mieszkać w tym małym domu na środku tego ogromnego podwórka? (Mój przyjaciel Ken Kaminesky i ja szybko nazwali to „Dom.” „Gdzie mieszkasz?” „Dom.” „Och, kocham dom!”)

Jeśli chodzi o inne miejsca, które wychwytują urok Salzburga, absolutnie uznałem, że katakumby są interesujące…

Podobnie jak prawie wszystko sam w samotności.

A brzeg rzeki wygląda tak inaczej w każdej chwili dnia! Regularnie robiłem zdjęcia rzeki i wszystkie były wyraźnie inne.

Moim jedynym problemem z Salzburgiem jest problem Florencji i innych małych miast w Europie z dużymi populacjami urlopowiczów: bardzo trudno jest uciec od ogromnych tłumów grup wycieczek opartych na parasolu, głównie starszych par, które będą kosić wszystko w swoich ścieżka zamiast stracić parasol z rogu oka.

Łatwo jest podróżować do Paryża, Wiedeń lub Rzymu i zniknąć w tkaninach tych miast; O wiele trudniej jest to zrobić w Starej miastach Salzburga lub Florencji, szczególnie w sezonie.

Ale trzymaj się Salzburga, a zdasz sobie sprawę, jak wyjątkowe jest to miejsce. Istnieje powód, dla którego wszystkie te grupy wycieczkowe przychodzą tutaj przede wszystkim.

Moja podróż do Salzburga była sponsorowana przez Austria Turism Board i Salzburg Tourism Board. Wszystkie opinie, jak zawsze, są moje.

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejmuj subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu