Entertainment

Największe obchody lotnicze na świecie: EAA Airventure w Oshkosh, Wisconsin

EAA Airventure – największe obchody lotnictwa na świecie – w ostatni poniedziałek w lipcu każdego poniedziałku. Wydarzenie, które odbyło się w Oshkosh, Wisconsin przyciąga ponad pół miliona corocznych odwiedzających z całego świata; Pokoje hotelowe i kemping w promieniu 60-kilometrowym rezerwują roczne wyprzedzenie. Airventure, zorganizowane przez Eksperymentalne Stowarzyszenie Lotnicze (EAA) z siedzibą w Oshkosh, jest rozłożone na kampusie, który zawiera wystarczającą liczbę pasków i pasów startowych, aby pochwalić się krótkoterminowymi prawami do przechwalania się jako najbardziej ruchliwej wieży kontrolnej na świecie.

To, co zaczęło się jako spotkanie osób zainteresowanych budowaniem i przywracaniem samolotów rekreacyjnych, jest dziś spotkaniem celebrytów, aktów muzycznych i znanych firm, takich jak Garmin, Cessna i Rockwell Collins. Będąc w trakcie najgorętszego, najsuchszego lata w najnowszej historii, po raz pierwszy odwiedzający wydarzenie powinni przeczytać ten obszerny przewodnik opublikowany na stronie EAA Airventure.

Gdzie się zatrzymać

Znajdź przyjazne dla rodziny zakwaterowanie w Oshkosh w stanie Wisconsin od konwencjonalnych hoteli po prywatne wypożyczalnie wypożyczalni przez Stay22.com:

Idealny dla rodzin w każdym wieku, zdecydowanie rozważ zapakowanie wózka lub wagonu dla dzieci, które w przeciwnym razie skłonne są do krachu indukowanego ciepłem, późnym popołudniowym (bez drzemki). Porozmawiaj z harmonogramami i mapą terenu przed wizytą, identyfikując, które eksponaty, fora i warsztaty są wiele niezbędnych do wizyty. W miarę możliwości wjedź autobusem wahadłowym i jeźdź tramwajem; Zwłaszcza, jeśli planujesz zameldować się z Kidventure lub Muzeum EAA. Należy również zauważyć, że teren Kidventure zamyka się o 15:30 od poniedziałku sobota i o 2: OOPM w niedzielę. Tym razem zbiega się z Airshow, którego absolutnie nie będziesz chciał przegapić. Wreszcie, Muzeum EAA jest klimatyzowane i ma hydraulikę wewnętrzną (wliczono wstęp).

Rodziny jadące na EAA Airventure w 2012 roku będą chciały zatrzymać się przy hangarze Forda i uczestniczyć w szczególnie przyjaznych dzieciom zajęcie, w tym uruchomieniu Bungee, Rock Wall, Symulator Race i jazda na Ferris Wheel (oferując wspaniały punkt widzenia Grounds ). Upewnij się i dodaj trzy znaczki do paszportu Forda, aby uzyskać schludny kapelusz kowbojski.

EAA nie ogranicza ludzi przed przynoszeniem małych chłodnic wody i przekąsek (oto oficjalna polityka przeniesienia). Bądź mądry z nawodnieniem i ponownie napełnij puste pojemniki w jednej z koryta Bubbler* znajdujących się na ziemi.

* To „picie fontanny” dla każdego, kto nie posiada czapki serowej i nie tańczy na weselach. A jeśli potrzebujesz przerwy od tłumów lub chcesz zobaczyć coś innego niż samoloty powietrzne, przeczytaj ten krótki artykuł, aby uzyskać pomysły na to, gdzie zabrać dzieci.

Powiązany

Lato w Oshkosh, Wisconsinventiventing na kolejną przygodę w Wisconsin, po raz kolejny znaleźliśmy się wzdłuż wybrzeży jeziora Winnebego, największego wód wodnego w Wisconsin. Wracając do regionu z kwiatami w pełnym rozkwicie (przeczytaj o naszych przygodach w sezonie zimowym w Fond du Lac w tej historii), naszym weekendem był Oshkosh.…
3 czerwca 2012 r. W „Midwest”

Najlepsze muzea dla dzieci w Wisconsinbet między latami 2010 i 2015, poszedłem do prawie każdego muzeum dzieci, publicznego muzeum, Muzeum Historii i Discovery Center w stanie Wisconsin (z wyjątkiem Muzeum Dziecięce w Northwood w Eagle River i relatywnie nowego Muzeum Dziecięce Wausau w Wausau). Ta historia jest zwieńczeniem…
6 lutego 2016 w „Midwest”

Trzy przyjazne dzieciom restauracje w hrabstwie Door, Wisconsindoor County, Wisconsin to mekka dla smakoszy. Od wielokrotnie nagradzanych winiarni po gotowania na kolacje, piekarnie i bistros, to, czego nie znajdziesz w ukochanym miejscu Wisconsin, jest mnóstwem wspólnych miejsc do jadalni.
30 czerwca 2011 w „Food & Drink”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *