Entertainment

Przewodnik Fighthub dla najwyższego rodzinnego ucieczki w Vancouver

Planowanie rodzinnego wypadu może zawsze być trochę stresujące, co przy równowadze i koordynowaniu różnych harmonogramów, działań i utrzymywaniu budżetu. Oprócz całego tego planowania musisz dowiedzieć się, gdzie naprawdę chcesz iść w tym czasie. Recenzja Fighthub ma twoją odpowiedź: Vancouver, Kolumbia Brytyjska. Na zachodnim wybrzeżu Kanady i domu na Igrzyska Zimowe 2010 to miasto pod górami, ponieważ to wszystko i FlighTub, kursowało najwyższego przewodnika o odkrywaniu go z rodziną!

W zależności od rodzaju podróży, którą planujesz, Flighthub zaleca wyszukiwanie zakwaterowania na North Shore w Vancouver, ponieważ będziesz bliżej znacznie większej liczby zajęć na świeżym powietrzu i przygodach. Miasto jest dość dostępne poprzez transport publiczny, więc dotarcie do i z głównych atrakcji na zachodnim krańcu Vancouver jest dość łatwe. Powinieneś wybrać wynajęcie samochodu podczas pobytu w Vancouver, szanuj lokalne przepisy dotyczące ruchu drogowego i uważaj na mosty opłat!

Podczas pobytu w Vancouver Flighthub zachęca cię do wyboru na placu zabaw na zewnątrz. Naturalny urok Vancouver jest oszałamiający, a one parki miasta i dostępność w otaczających go gór i lasach narysuje Flightub, aby sprawdzić Vancouver.

Jednym z takich działań na zewnątrz (wśród wielu), które zaleca FlighThub, jest przejście przez most wiszący Capilano. Pierwotnie zbudowany w 1889 r. Most był główną atrakcją BC, ponieważ na początku lat 50. XX wieku i promował wysiłki ochrony w okolicznych obszarach. Mostka ma ponad 140 m długości i jest zawieszony 70 m od ziemi. Ceny, aby sprawdzić park i przejść most, różnią się i można je kupić z wyprzedzeniem za pośrednictwem ich strony internetowej. Flighthub zaleca pakowanie pikniku i spędzanie dnia na graniu w lesie i uczeniu się o lokalnej historii.

Po zagraniu na wspaniałym na świeżym powietrzu Flighthub sugeruje przebieranie się i uderzenie w historyczne gastown w Vancouver. Znana ze swojej sceny muzycznej na żywo, ta modna okolica jest pełna pysznych restauracji, kawiarni i barów (na wypadek, gdybyś chciał zostawić dzieci w hotelu na noc), Gastown ma coś dla każdego! Flighthub zaleca sprawdzenie znanego pokoju Revel. Ten salon w stylu południowym ustawia nastrój najlepiej na wielką noc w mieście.

Podczas pobytu w Vancouver Flighthub zachęca cię do poznania niektórych lokalnej historii rodzimej w kraju i sugeruje zatrzymanie się w Muzeum Antropologii UBC. Muzeum jest domem zarówno stałych, jak i krótkoterminowych eksponatów ilustrujących krajowe i międzynarodowe projekty kultury ludzkiej. Znajduje się na kampusie UBC, spędzaj czas z dziećmi i odkryj kompleksowe i skomplikowane historie grup Pierwszych Narodów Zachodnim Wybrzeżu.

Będąc miastem graniczącym z Oceanem Spokojnym, plaże w Vancouver są spektakularne i z tego powodu Flighthub chce upewnić się, że masz trochę czasu na budowę piasku z rodziną! Flighthub zaleca udanie się na plażę Kitsilano (lub zestawy plaży, jak nazywają to miejscowi) i spędzać dzień pływanie i opalanie! Plaża jest także domem dla największego w Kanadzie w basenie na świeżym powietrzu, jeśli woda oceaniczna nie jest twoją rzeczą!

Jeśli tak bardzo kochałeś plażę i masz trochę więcej czasu do stracenia, to Flighthub zaleca udanie się do Tofino, Kolumbii Brytyjskiej i nauczyć się surfować! Jako premierowe miejsce do surfowania w Kanadzie, regularne przypływ i położenie geograficzne Tofino sprawia, że jest to miejsce do surfowania zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów! Złap fale i promienie i rozkoszuj się tym oszałamiającym miastem BC Beach!

Związane z

Przewodniki na Alasce: Zaplanuj wycieczkę na wspaniałą północ dla wielu z nas, planowanie podróży na Alaskę jest tak samo zniechęcające jak sam państwo. Podróż „dożywotnią” dla przygodowej działki, jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować przewodnika, aby skakać za rozpoczęcie planowania ucieczki, ta lista zbliży cię o krok bliżej wspaniałej północy.
10 maja 2011 w „Alasce”

10 książek na rodzinny wakacje w Parku Narodowym Planując podróż do dowolnego z parków narodowych w Ameryce, wiele osób czytało na ten temat. Zwłaszcza dla rodzin jadących do parku narodowego z dziećmi, badania są niezbędne do maksymalnego wykorzystania wizyty. Od zbierania monet po wybór zakwaterowania i znalezienia dzikiej przyrody, tutaj…
19 października 2010 w „Gifts and Gear”

Albuquerque: Najlepsze miejsce na wypadek poszukiwania przygód dla rodziny jest odważna, odważna i poszukiwania przygody? Jeśli tak, Albuquerque, Nowy Meksyk jest idealnym miejscem na kolejne rodzinne wakacje. Ten zapierający dech w piersiach kultury o starożytnych indyjskich i hiszpańskich kulturach jest idealnym miejscem do odkrycia szerokiej gamy ekscytujących działań. Oto kilka ekscytujących i ekscytujących…
10 lutego 2016 r. „Post gościnny”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *