Entertainment

AK Monthly podsumowanie: marzec 2016

Kate przygód Kate składa się z linków partnerskich. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą tych linków, dokonam odszkodowania bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

March rozpoczął się z hukiem w Puerto Rico – a potem znacznie się zmienił do końca miesiąca. Oto najlepsze, a najgorsze chwile miesiąca!

Odwiedzone miejsca

San Juan, CULEBRA, Fajardo, Orocovis, a także Ponce, Puerto Rico

Nowy Jork, Nowy Jork

Shelton i Monroe, Connecticut

Czytanie, Lynn, a także Andover, Massachusetts

Ulubione miejsca docelowe

Puerto Rico był po prostu wspaniały. Jestem tak bardzo podobny do tej wyspy, jak nie mogę się doczekać powrotu.

Przegląd najważniejszych wydarzeń

Odkrywanie jednej z plaż, jakie kiedykolwiek widziałem. Flamenco Beach na CULEBRA w Puerto Rico to nie żart. Byłem sceptyczny przed przybyciem, jednak po tym, jak go zobaczyłem, mogę sprawdzić, czy jest tak wyjątkowy, jak wszyscy mówią.

Wracając do Puerto Rico. Od zip lining po hopowanie plażowe po imprezowanie w centrum miasta, podobał mi się mój czas na tej wyspie. Naprawdę nie mogę się doczekać powrotu!

Mój kongresmen powitał mnie w okolicy! Nie mogłem w to uwierzyć, kiedy zobaczyłem powitanie Rep. Charliego Rangel na Twitterze, całkowicie z niebieskiego, niezamówionego, a także połączenia się z moją publikacją o przeprowadzce do Harlemu.

Noc Harlemu do zapamiętania. Chciałem spędzić odpowiedni wieczór w Harlemie, biorąc pod uwagę, że przeprowadzka się tutaj (nie licząc najnowszych dodatków nocnych w Hipsery do okolicy), a także na urodziny mojego kumpla Mayi, poszliśmy do Shrine, fantastycznego klubu. Działają muzykę online siedem nocy w tygodniu, a my usłyszeliśmy online Jazz Guinean, zanim zamieniła się w klub hip-hopowy z początku XX wieku, a następnie wysadzili muzykę taneczną w Afryce Zachodniej, a potem wreszcie Justin Bieber, a także Rihanna, aby zamknąć noc noc !

Miałem ogromny cel znalezienia niesamowitych lokalizacji w całym Harlemie, a także dodawam nowych, kiedy tylko mogę. Inne najnowsze niesamowite miejsca: Sugar Hill Market, Fumo, Filtrowana kawa, a także wspaniała piekarnia szefa kuchni.

Matt i Ben. Jeśli sprawdziłeś pierwsze wspomnienie Mindy Kalinga, czy wszyscy spędzają czas bez mnie?, Rozumiesz, że zanim była sławna, współautorka Matt & Ben o tym, jak Matt Damon, a także Ben Affleck skomponował świetny Will Polowanie. To dziwna i lekceważąca komedia, a także obie postacie, grają kobiety. Widziałem to w małym kinie Black Box przy Times Square (można uzyskać 10 USD na wydarzenia Gold Star).

I wreszcie w tym miesiącu mogłem cieszyć się moim kumplem Janelle o ślubie! Widziałeś jej prysznic w listopadowym podsumowaniu, a także jej kawalerem w lutowym podsumowaniu, jednak w tym miesiącu Janelle i Mike na koniec pobrali się w Connecticut. To było niesamowicie zabawne wydarzenie ślubne, a także wszyscy mieli wspaniały czas.

Moja pierwsza dzierżawa wrażenia pasa startowego. Chciałem na zawsze spróbować wynajmu pasa startowego! Podoba mi się koncepcja wynajęcia sukni designerskiej zamiast dostać sukienkę, którą będziesz nosić tylko raz, więc dzierżawa pasa startowego jest idealna na wesela.

Ta sukienka Yoana Baraschi (wypożyczalnia 55 USD) wyglądałaby fantastycznie na tak wiele różnych kolorów skóry, jak i budowy ciała – gdyby była elastyczna, byłaby to najbardziej uniwersalna suknia w historii. Jest to oszałamiające, aby być wyjątkowym, ale przygnębionym wystarczającym do pracy na wesele. Plus, białe kieszenie wina. Wynajęłem również błąd bałszek Mischka (15 USD), a także kolczyki (10 USD).

Dostałem również członkostwo zawodowe na leasingu pasa startowego, więc absolutnie będę robił o wiele więcej czynszów przez cały rok! (Chcesz wypróbować wynajęcie pasa startowego? Zdobądź 20 USD od pierwszego zakupu ode mnie! Otrzymam też ocenę kredytową 20 USD.)

Mam również nowy wygląd włosów. Próbowałem Balayage po raz pierwszy w historii, a także jest o wiele lepszy, a także o wiele bardziej naturalny niż standardowe wydarzenia. To jest najmłodsza, jaką kiedykolwiek byłem tak dobrze, ponieważ naprawdę wygląda całkiem naturalnie, a także normalnie! Najważniejsze zdjęcie w tej publikacji zostało idealne po mojej fryzurze.

Wyzwania

Nie pamiętałem mnóstwa rzeczy podczas mojej podróży do Puerto Rico. Podstawowe rzeczy. Krem do opalania. Dezodorant. Klapki. Zajęłem się, aby zastąpić te trzy, plus paczka gumy, za rewelacyjne 35 USD w hotelowym sklepowi z pamiątkami… nie popełniaj dokładnie tego samego błędu, który popełniłem! Jestem poważnie poza moją grę.

Przyzwyczajenie się do życia w Nowym Jorku. Po wstępnym wyniku przeprowadzki do Nowego Jorku, zacząłem czuć się przytłoczony tym wszystkim. Nie tylko dokładnie to, jak kosztowne jest jednak podobnie jak gorączkowy, podobnie jak dokładnie Hnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *