Uncategorized

Phoenix wchodzi do baru Balmain – Hotel Exchange Sydney ponownie otwarty

W dzisiejszych czasach pub ponownie otworzy się jako pub, jednak oto dowód na to, że zdarzają się cuda. Zamiast biur, osobistego domu lub – co gorsza – centrum fitness lub miejsce do masażu, Hotel Exchange, Balmain powrócił do życia, a także kontynuował rolę ponad 130 lat.

To był dla nas gorączkowy tydzień – ponieważ nie zrobiliśmy bardzo dużo! Rozumiem, że to nie ma sensu, więc pozwól mi wyjaśnić:

Przygotowując się do następnej podróży, która rozpoczyna się w ten czwartek podróżą z Tajlandią, skręcamy się, aby upewnić się, że jesteśmy jak najbardziej przygotowani. Z tego powodu mamy tylko kilka rzeczy do porozmawiania z tobą w tej regularnej edycji.

Dziś jestem w mieście, aby dogonić przyjaciół. Gdy wysiadam z autobusu, Sydney wita mnie niesamowitą złotą godziną, gdzie – tuż przed zagłębieniem się słońcem – światło zapewnia wszystko, co dotknie pozłacaną krawędź.

Wysoko nad miastem największy punkt Sydney – Sydney Tower – jest również oświetlony pięknym wieczornym światłem. Poniżej, Dusk osiedlił się już w mieście, a ludzie spieszą się, aby wrócić do domu.

Odkąd kilka lat temu wyprowadziliśmy się z Surry Hills, Christina, a także rzadko odkrywam wymóg pójścia do miasta, co jest wstydem. Zapomniałem dokładnie, jak bardzo to przegapiłem.

Problem polega na tym, że teraz, gdy online w Balmain trudno jest odkryć wymóg odejścia – mimo że jest to tylko 15 -minutowa wycieczka autobusowa do CBD. Balmain to przedmieście, które naprawdę ma wszystko, czego wymagasz – w tym genialny wachlarz pubów… co prowadzi mnie do głównej części tej historii:

Hotel Exchange na rogu Mullins, a także Beattie Street zrobił coś niezwykłego.

Ten pub po raz pierwszy otworzył swoje podwoje w 1885 roku, a także był częścią organizacji pijących na tym przedmieściu pubowym przez 132 lata. Jednak w kwietniu 2017 r. Giełda po raz ostatni zamknęła swoje podwoje, a miejscowi jęknęli z perspektywą kolejnych narożnych nieruchomości mieszkalnych.

Skończyło się na tym, że jest to równie typowe funkcja Balmaina – spacer po tym dość przedmieściu szybko pokaże ci, ile pubów używało tutaj.

Teraz widok balkonu z owinięciem końcowe ślady pubów o długim serwisie opowiadają opowieść o kwitnącej kulturze pubu.

To surrealistyczne uczucie, aby móc wrócić do pubu, który według ciebie nigdy nie będzie służył jeszcze jednego szkunera.

Ale jesteśmy tutaj na oficjalnym przedstawieniu tego krakersa pubu. Oprócz tego, jak można się spodziewać po boozerze Balmain, jest pełen niespodzianek.

Tradycyjny bar z ranem przedstawia doskonałe australijskie napary z lodowatymi kranami. Skoncentruj się tutaj na doskonałym piwie wysokiej jakości, dobrze wykonanych napojach mieszanych, a także o dużej różnorodności wina australijskiego.

Christina jest dobrze zadowolona z Aperol Spritz, które tworzy hotel Exchange. Jako bardzo cieszę się, że widzę takie jak Stone, a także Wood On Tap, który jest trochę samym Phoenix – założyciele odkupią browar po tym, jak zaoferowali Lionowi Nathanowi.

Napoje są nie tylko na punkcie, ale jesteśmy podekscytowani perspektywą doskonałego jedzenia, gdy rozróżniamy różnorodność serów, a także mięso, które Hotel Exchange wydał, aby zaspokoić tę imprezę.

W rzeczywistym menu będziesz mógł zamówić tablicę wędrowną obciążoną takimi gadżetami. Kliknij tutaj, aby zobaczyć nowe menu pubu.

Napoje są przesyłane strumieniowo, podobnie jak rozmowa, a także uroczystość naprawdę zaczyna trwać. Gdyby tylko było więcej jedzenia…

Na wskazówce z kuchni wyłania się pizze. To jest stronicowanie dr Pepperoni – a także moja koncepcja manny. Akry sera z dużą ilością pepperoni, które ma prawdziwy kopnięcie.

Inne pizze wychodzą jak bogaty „Mick”, a także gładka wymiana Margherita. Oprócz nie pamiętajmy, aby skrzydła drobiu – niektóre pokryte gęstym, smacznym sosem bawołowym, inne pokryte pikantnym dymnym grillem, który jest tak uzależniający, że nie jest śmieszne.

Możemy również wypróbować bardziej tandetne kule arancini, a także sałatki, jednak powiedziano nam, aby oszczędzać obszar na deser.

Frytki pączkowe hotelowe – jeszcze nie w menu – są szalone. Te słodkie, chrupiące piękności, pokryte Nutellę, są dziełem sztuki, a także geniuszem udarowym. Mam nadzieję, że skończyli się długoterminowym rezydentem repertuaru w kuchni w pubie.

Wspaniale jest znów otwierać hotel Exchange. Naprawdę obawialiśmy się najgorszych – szczególnie z upadkiem instytucji takich jak ratusz (obecnie centrum fitness, a także centrum masażu), a także możliwej sprzedaży Dicka po drugiej stronie ulicy.

To okropne wierzyć, że tradycyjne cechy, takie jak te schody, nie byłyby już w oczach opinii publicznej. Jak podoba mi się światła, w które zainwestowali nowi właściciele.

Zdjęcie kredytowe- Ash Marr

Chcemy pragnąć hotelu Exchange Cały powodzenia dzięki nowemu otwarciu. Na pewno będziemyPowrót – a także upewnij się, że wkrótce zatrzymasz się na kufel, a także talerz. Oto, gdzie się udać:

Hotel Exchange

Corner of Mullins St, a także Beattie St
Balmain 2041
@theexchangebalmain