Entertainment

10 najlepszych rzeczy do wykonania w Kos, Grecja [z sugerowanymi wycieczkami]

Czy planujesz wkrótce podróżować do Kos, Grecja? Sprawdziłem nasze pomysły na temat rzeczy do występu w KOS z sugerowanymi wycieczkami!

Jeśli rozumiesz Hipokratesa, tatusia współczesnej medycyny, możesz chcieć zobaczyć KOS, jedną z Grecji Wyspy Dodekan. Kos jest miejscem narodzin Hipokratesa, które czyni wyspę popularną. Jednak poza tym goście tacy jak ta wyspa od jej obfitej greki i rzymskich zabytków. Starożytne zamki, ruiny, miejsca archeologiczne, a także plaże, to tutaj zobaczysz. Więc jeśli chcesz zrozumieć dużo więcej o KOS, sprawdziłem dla siebie nasz krótki przewodnik podróży.

Inne artykuły, które możesz przeczytać:

10 najlepszych rzeczy do wykonania w Rhodes, Grecja [z sugerowanymi wycieczkami]

Jak spędzić 5 dni na wyspie Krety w Grecji

7 niezwykłych rzeczy do występu w Atenach, Grecja

5 powodów, dla których moglibyśmy szczęśliwie online na Krecie, Grecja!

Seria przewodnika w podróży DIY: 11 dni sprawdzanie Grecji

Spis treści

Lista najlepszych rzeczy do wykonania w Kos, Grecja

1. Square Eleftheryas
2. Agios Stefanos Beach
3. Las PLAKA
4. Asklepion
5. Kardamena Beach
6. plaża Tigaki
7. Rzymski Odeon z KOS
8. Zamek Kos Town
9. Casa Romana Kos
10. Kavo Paradiso Beach
11. Odkryj zakwaterowanie w Kos, Grecja
Gdzie zatrzymać się w Kos, greebudget hotel
Luksusowy hotel

Jak iść do Kos, Grecja z Londynu

Lista najlepszych rzeczy do wykonania w Kos, Grecja

1. Square Eleftheryas

Zdjęcie Andrew Hurley CC By-SA 2.0
To piękny plac, który stanowi centrum miasta Kos. Pomimo trzęsień ziemi w 1993 roku, a także w 2017 r., Square wciąż żyje, dobrze odrestaurowany, z dużą ilością barów, a także sklepów z widokiem. Jest to odpowiednia lokalizacja do jedzenia lub picia. W pobliżu są zarówno starożytne, jak i historyczne zabytki.

2. Agios Stefanos Beach

Zdjęcie Werner Bayer CC0 1.0
Ta urocza piaszczysta plaża, położona u podnóża ruin starożytnego sanktuarium, jest zabezpieczona z północnych wiatrów. Zysk dostęp do właśnie tutaj jest niezwykle prosty, a krajobraz jest wspaniały. Grecki pozostaje turkusową wodę, wyspę z kaplicą. Cokolwiek łączy się na wyjątkowe zdjęcia lub po prostu doskonałą chwilę.

3. Las PLAKA

Place Forest jest absolutnie warty odwiedzenia. Jest w trakcie dużego lasu. Odkryjesz różne zwierzęta, takie jak pawie, które ludzie mogą karmić i zwierząt domowych. Istnieją również niektóre koty chodzące wokół, które można przytulić tak dobrze, jak i intymne. Tutaj możesz mieć świetny piknik, ponieważ są pewne ławki. Wystarczy pobyt na nie więcej niż 1 godzinę.

4. Asklepion

Zdjęcie Anna & Michal CC By-SA 2.0
Ruiny Asklepion stoją na obrzeżach miasta Kos, a także najważniejsze miejsce archeologiczne na wyspie. Jest to połączenie świątyni, a także placówki opieki zdrowotnej, a także miejsca, w którym rozpoczęła się współczesna medycyna.

Sugerowana wycieczka: Kos: Wyspa wycieczka do Asklepieion, a także Zia

5. Kardamena Beach

Zdjęcie Anna & Michal CC By-SA 2.0
Kardamena Beach jest zwykle świetną i piaszczystą plażą. Odnosi się do ideału, a także po lewej stronie Kardamena Marina, a także składa się z szeregu wolnostojących działek. Biorąc pod uwagę, że plaża znajduje się w granicach miasta, oferowana jest cała struktura bliskiej piersi, która jest niezwykle wygodna.

6. plaża Tigaki

Zdjęcie Andy Mitchell CC By-SA 2.0
Plaża jest dobrze obsługiwana przez bary, a także restauracje, sportowe sportowe mogą być przyjemne zarówno przez każdą osobę, jak i woda jest wyraźna. Może to nie jest najpiękniejsza plaża na wyspie, jednak zdecydowanie jest to plaża, na której warto kosztować kilka dni.

7. Rzymski Odeon z KOS

Zdjęcie Shadowgate CC przez 2.0
Jeśli chodzisz po środku KOS, nie możesz uniknąć spaceru, aby zobaczyć ten kawałek Odeona. Stoi w dystrykcie rzymskich willi. W przeciwieństwie do wielu zabytków, które zostały poważnie uszkodzone przez trzęsienie ziemi w 2017 roku, kino wciąż wygląda świetnie. Jeśli jesteś w okolicy, możesz zatrzymać się na bezpłatne. Statua Hipokratesa została tutaj odkryta, a także znajduje się w Muzeum Kos.

8. Zamek Kos Town

Zdjęcie według kosztów Tyne CC By-SA 2.0
Dobrze zachowane ruiny fortecy na środku portu Kos. Używa pięknego widoku sąsiedniego portu, a także miasta. Niestety, z powodu trzęsienia ziemi w 2017 roku, wnętrze fortecy nie jest już dostępne dla odwiedzających. Jednak warto odwiedzić ten widok.

9. Casa Romana Kos

Casa Romana Kos może być najlepiej sprowadzony, a także zachowane miejsce archeologiczne w Kos. Warto wybrać się na krótki spacer z centrum miasta, aby go zobaczyć, szczególnie dla tych, którzy nigdy nie widzieli innych przykładów rzymskich patrycjuszów z tego okresu.

10. Kavo Paradiso Beach

Świetna plaża z małym barem. Musisz zabrać ze sobą wystarczającą ilość jedzenia, ponieważ bar serwuje tylko wspaniałe napoje, a także żetony. Metoda tutaj jest wyjątkowo ronull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *