Entertainment

TNN: Dokładnie jak aktywować swój bipoc sojusznik w podróży i nie tylko

hej, wszyscy,

Chciałem udostępnić jeszcze jeden film z niedawnego wydarzenia Nomadic Network. Chodzi o „jak aktywować sojusz bipoc w podróży i nie tylko”.

Nie masz pewności, jak pokazać się jako sojusznik?

Allyship to czasownik.

Dostrój się do konkretnych kroków dokładnie tego, jak możesz się skończyć, a także odkryć metody wspierania czarnego, tubylczego, a także ludzi kolorowych.

Emmanuela Stanislaus to umowa za Jetsetter …

Hej! Przepraszam, że przerwałby się, ale ….

Wygląda na to, że natknąłeś się na artykuł wyłącznie dla subskrybenta!

(Już członek? Zaloguj się tutaj.)

Ten artykuł jest wyłącznie dla członków Nomadic Matt Plus! NM+ to jedyny program naszego członka, który zapewnia odwiedzającym takim jak Ty zyskują dostęp do bonusowych postów na blogu. Członkowie otrzymują również bezpłatne książki, przewodniki, kursy blogowe, uzyskują dostęp do naszych wydarzeń, powtórki wydarzeń, comiesięczne prezenty, koszulki, specjalne rabaty na temat oszczędzania pieniędzy, a także więcej!

Jako członek Nomadic Matt Plus nie tylko dostajesz mnóstwo korzyści, aby Twoje podróże są tańsze, ale pomagasz nam wytwarzać dogłębne materiały podróży, które kochasz!

Co najlepsze, subskrypcja kosztuje mniej niż koszt lunchu!

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego artykułu (a także ponad 100 innych artykułów tylko dla członków), a także wszystkich innych fantastycznych korzyści, dołącz do Nomadic Matt Plus, a także zacznij wyjść z podróży już dziś!

Ucz się więcej

Zaloguj sie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *