Uncategorized

10 nieudanych doświadczeń na Sunshine Coast, Queensland

poniżej 90 minut na północ od Brisbane, wybrzeże Sunshine Queensland ma tyle do zaoferowania. Złożyliśmy tutaj tylko 10 najlepszych rzeczy do zrobienia, jednak jak tylko dotrzesz, zdajesz sobie sprawę, że taka jest idea, w jakiej jest wersja góry lodowej.

Od doskonałych plaż po nietypowe subtropikalne lasy deszczowe, a także wodospady, od browarów rzemieślniczych, gorzelni, a także winnic po małe miasteczka pełne kreatywności – i nie pamiętajmy o jedzeniu – słoneczna linia brzegowa jest rajem podróżnika.

Ponieważ obejmuje zarówno znaczący obszar przybrzeżny, jak i rewelacyjny zalesiony zaplecze, region ten ma naprawdę zróżnicowany zestaw doświadczeń.

I choć plaża zwykle jest oczekiwana, szczególnie w lecie, zaplecza, ponieważ jej wysokość jest zwykle nieco chłodniejsza. Zimą możesz nawet wymagać ognia wieczorem.

Sprawdź nasz Montage Vid z tych dziesięciu rzeczy do zrobienia, a także pamiętaj, aby zapisać się na nasz kanał YouTube tutaj.

Niewątpliwie niemożliwe jest opowiedzenie o wszystkich rzeczach, które możesz zrobić w tym regionie, które rozciągają się na ponad 1600 km², jednak tutaj jest 10 naszych ulubionych.

1. Sunshine Coast Ocean Drive

Zdobądź leżeć, a także zabierz przybrzeżną jazdę z Sunrise Beach na południe od Noosa aż do Mooloolaba. 40 km jazdy pozwala zobaczyć, jak klify spływają do miejsca, w którym droga znajduje się na poziomie morza.

Jazda na południe wskazuje, że możesz szybko zatrzymać się, aby wziąć pod uwagę, jednak oznacza to również, że lepiej jest w wody bez samochodów po drugiej stronie drogi. To trochę jak jeden z naszych pomysłów na prowadzenie autostrady 1 na zachodnim wybrzeżu Ameryki.

Jeśli jeździsz na południe, jednym z pierwszych miast, do których dotrzesz na poziomie morza, jest Peregian Beach, a także warto wyciągnąć nogi, czerp przyjemność z spaceru na ogromnej plaży, a także Włóż palce u stóp w wodzie.

I skorzystaj z okazji do kawy – w tym małym miasteczku ma wiele kawiarni, które warto odwiedzić.

2. Ekologiczne wycieczki ze słoną wodą Cultural Cultural

Żeglowanie z Penny Lane Jetty w Mooloolaba, Eco Eco Saltwater Eco to najlepsza kombinacja bycia nad rzeką Maroochy, a także jego kanałami na stuletniej łodzi żeglub dokładnie w tym samym czasie.

Podczas rejsu dołącza do ciebie Bridgette „Auntie” Chilli, zadowolona kobieta z Kabi Kabi, która opowiada o historii swoich ludzi, którzy mieszkają w okolicy od tysięcy lat.

Właściciel Simon Thornalley, australijski Aborygen i Torres Strait Islander, sam przywrócił tę uroczą łódź z drewna, rozumiejąc wartość dziedzictwa, a także spuściznę, a także naprawdę dodaje środowiska tego doświadczenia.

Sprawdź naszą pełną ocenę, a także wideo z kulturalnego rejsu Cultural Eco Tours.

3. Mary Cairncross Malowniczna rezerwat oraz centrum lasów deszczowych

Nazwana na cześć kobiety, a także jej trzech córek, które od końca XIX wieku rozpoczęły walkę o ochronę tego obszaru przed pozyskiwaniem drewna.

Maryjna rezerwat Mary Cairncross jest wieloaspektowym widokiem jednego z ostatnich subtropikalnych lasów deszczowych w kraju.

Centrum jest akademickim centrum z pokazami dzikiej przyrody odkrytych w obszarze 55 hektarowym, a także informacjami o standardowych opiekunach narodu Jinibara.

Na górze dostarcza niesamowite widoki na Góry Glasshouse, a także wiele spacerów przez gęsty las deszczowy. Nawet krótki spacer po centrum, do którego byliśmy ograniczeni od czasu ostatnich burz, ma niesamowite zwierzęta, a także ptaki do doświadczenia.

4. Flame Hill Vineyard, Montville

Zwykle białe wino, a także subtropiki nie idą w parze, jednak tak jak powiedzieliśmy, podwyższony zaplecze ma chłodniejszy klimat.

Białe wino tutaj może nie pasować do najlepszej z doliny Barossa lub Hunter, jednak nadal jest bardzo pitne. Flame Hill Vineyard’s Fiano, Montville Chardonnay, a także Rousanne Marsanne, a także Barbera, a także Traprock Shiraz są wyróżniające się.

Drzwi do piwnicy, które są wysoko na wzgórzu nad dość Montville, patrzą na zaplecze, a także na winorośl winorośli, a także najlepsze miejsce, aby czerpać przyjemność z zmniejszenia białego wina Queensland, a także pysznego lunchu .

Możesz zobaczyć nasze wideo Winery Flame Hill tutaj.

5. Odwiedź trzy stwardnienie rozkładu

Te trzy miasta Sunshine Brzeg wybrzeża są jednymi z najładniejszych, jednak również pokazują trzy bardzo różne strony regionu.

Montville, który został dobrze ugruntowany w 1887 roku, jest innowacyjnym centrum obejmującym zarówno powstających, jak i znanych artystów. Kupowanie tutaj jest zabawne ze środowiskiem „Olde-Worlde”, a także obracaniem koła wodnego.

Maleny słynie również z jedzenia, a także regionalnego stworzenia (a także własnej sceny artystycznej, a także LOVEly Landscape), w specyficznych produktach mlecznych. Warto również sprawdzić tutaj restaurację tamaryndowca, część Spicers Tamarind Retreat, na posiłek, którego prawdopodobnie nie zapomnisz.

Mapleton jest znany z bliskości natury, a także niezwykłych spacerów, które można zrobić w okolicy przez lasy, a także wodospady.

6. Day Spa leczenie w Day Spa Anyis, Maleny

Kiedy jesteś w Maleny, upewnij się, że odłożyłeś co najmniej dwie godziny – najlepiej trzy – z przyjemnością w rozpieszczaniu w spa spa spa spa.

Zdecydowanie z widokiem na toczące się wieś Maleny, a także lasy, a także w odniesieniu do upadków Gardnera, ten dzień spa jest najbardziej niebiańskim kawałkiem całego wybrzeża słońca.

Sprawdź naszą ocenę Day Spa anyise tutaj, a także nasz film, aby zobaczyć, czego możesz się spodziewać.

7. Mapleton Falls oraz spacer deszczowy

Tuż obok miasta Mapleton, obserwacja w głębokim pionowym wąwozie pokrytym drzewem, a także błyszczącego ryku Mapleton Falls przywołuje cię do sprawdzenia.

Stosunkowo prosty spacer zabiera Cię w dół, w której wody z kaskady ołówek ołówek 120 m do dołu. Jednak dźwięki wodospadu są szybko utopione przez ptaki wśród baldachimu tego uroczego lasu.

Na tym spacerze jest raczej kilka schodów, jednak ścieżka jest dobrze zajęta.

8. Rynki Eumundi

Odbywa się w każdą środę, a także w sobotę – nie ma znaczenia – od 1979 r., Eumundi Markets jest największą i najlepszą sztuką, a także rynkiem rzemieślniczym w kraju.

Przynosząc setki ludzi z całego znaczenia straganów, rynek przekształca pokojowe miasto Eumundi.

Uważaj na to, upiecz, przyszyj, wyhoduj odznaki na straganach. Są to sprzedawcy, którzy tworzą wszystko, co sam widzisz. Oprócz upewnienia się, że pojawia się głodna – oferty żywności na rynku są wyjątkowe!

91

Zaledwie 10 minut w dół od Eumundi Yandina jest jednym z najstarszych miast na wybrzeżu Sunshine. Pub jest tutaj, biorąc pod uwagę, że w mieście w mieście w mieście w mieście w 1887 r. W mieście znajdują się wiele innych uroczych budynków dziedzictwa.

Ale na północnych obrzeżach Yandiny znajduje się fabryka imbiru – zabawny park rozrywki oparty na najlepszym na świecie imbiru z Buderim tuż przy drodze. Na początku brzmi to nieco dziwnie, jednak jest naprawdę bardzo urocza, a także świetna zabawa. Jest również w pomieszczeniu, więc najlepsza aktywność deszczowa.

Ale nawet znacznie lepsze niż przejażdżki imbirowe, eksponaty i stragany to wycieczka internetowa.

Byliśmy naprawdę zszokowani dokładnie tym, jak wspaniałe było. Najpierw usłyszysz od profesjonalisty pszczół o cyklach życiowych pszczół, a także ich zachowaniach. Następnie możesz cieszyć się nimi w ich pokrzywce przez okna kontroli szkła. Na koniec posmakujesz różnego miodu, jaki wytwarzają.

Czy rozumiałeś jedną pszczół – w całym jej życiu – stworzy mniej niż łyżeczkę miodu?

A jeśli szukasz przekąski lub pamiątki, po drugiej stronie drogi jest Nutworks. Pozornie sklep sprzedający wszelkiego rodzaju orzechy, jest to również pieczenie, a także fabryka przetwarzania. Możesz również zdobyć kilka bezpłatnych degustacji różnych orzechów, które oferują tutaj przed zakupem.

10. Żeglarstwo, spływy kajakowe, a także wysypanie w Twin Waters Novotel Sunshine Coastline Resort

Na terenie doskonałego ośrodka wybrzeża Sunshine w Novotel Sunshine w bliźniaczych wodach na północ od Maroochydore, a także zaledwie siedem minut od lotniska, odkryjesz sztuczne jezioro.

Tutaj możesz zatrudnić kajaki, tablice SUP, a także 2-osobowe katamarany żeglarskie Hobie, aby bezpiecznie wyjść na wodę, a także grać. Jeśli przebywasz jako goście ośrodka, żeglarstwo i kajaki są bezpłatne.

Hotel jest doskonały dla rodzin, a także grup przyjaciół, a także blisko plaży, innych miast Sunshine Brzeg wybrzeży. Ma nawet własny program golfowy, który jest uznawany na całym świecie jako jeden z sześciu najlepszych kursów kurortowych w Australii.