Entertainment

7 miejsc do zabrania dzieci w Tillamook w stanie Oregon

Oficjalna strona internetowa hrabstwa Tillamook w stanie Oregon mówi „Witamy w krainie sera, drzew i bryzy oceanicznej”, co jest (według mojego szacunkowego) dość dokładnym slogline . Niedawno pojechałem po hrabstwie Tillamook z moimi trójką dzieci – naszym celem było zobaczyć jak najwięcej, bez poczucia całkowitego oszołomienia pod koniec podróży. W ciągu trzech dni policzyliśmy tablice rejestracyjne z 28 różnych stanów. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​gdy spotkasz ludzi z 15 wyjątkowo różnych części kraju, musisz być gdzieś warto pisać dom.

W żadnej konkretnej kolejności jest kilka różnych miejsc, w których możesz wybrać się na własne wakacje rodzinne Tillamook:

Bay Breeze Golf Golfing Cours

Przylegający do fabryki Cheese Tillamook na Latimer Road North, Bay Breeze Golf ma osiemnaście dołkową trawę w kasie-coś, czego nigdy nie widziałem podczas naszych podróży w całym kraju. Bay Breeze, powielając scenariusze golfistów na tradycyjnych warzywach, dodał kilka zabawnych przeszkód, aby utrzymać zaangażowanie dzieci. Chociaż osobiście nie odwiedziliśmy tej atrakcji, podstawy wydają się być starannie utrzymane; Na kursie zauważyliśmy grupę wielopokoleniową i wszyscy dobrze się bawili. Każdy golfista płaci 8 USD, wypożyczalnie są wliczone.

Stronie internetowej:

Naval Air Station / Tillamook Air Museum

Według Guinness Book of World Records, Naval Air Station z Tillamook jest największą na świecie drewnianą strukturą. Jeden z garstki pozostałych hangarów z II wojny światowej rozrzuconych po hrabstwie, Muzeum Air Tillamook z łatwością pasuje do bunkra, który kiedyś utrzymywał do ośmiu masywnych marynarki wojennej „K”. We timed our visit to the Tillamook Air museum with lunch, dining at the Air Base cafe before entering the museum. Ponieważ wiele z tego doświadczenia to „wygląd, nie dotykaj”, nie sądziłem, że moje dzieci wytrzymają długo. Jednak jedna z pierwszych eksponatów jest rząd kokpitów myśliwskich, w których niewielcy ludzie mogą wejść do środka i poczuć, jak to jest być pilotem odrzutowym.

Dodając do kokpitu, uznaliśmy wielkość transportu ładunków w brzuchu mini gupiku (ten gigantyczny samolot stacjonuje poza wieszakiem). Moją ulubioną częścią wycieczki była pokój helowy, w którym można zobaczyć gigantyczne silniki, które kiedyś filtrowały i pompowały czysty hel w poręczy. Wstęp ogólny wynosi 9 USD, a rodziny czteroosobowe (dwoje dzieci, dwoje dorosłych) otrzymują przerwę cenową za 25 USD. Planuj spędzić tutaj więcej czasu, niż się spodziewasz.

Stronie internetowej:

Tillamook Forest Center

Tillamook Forest Center było najbardziej nieoczekiwaną i przyjemną niespodzianką naszych przygód w hrabstwie Tillamook. Położone przy autostradzie 6 Około dwadzieścia lub minuty na wschód od centrum Tillamook Centrum Forestu Tillamook znajduje się w sercu lasu Tillamook. Jeśli mapujesz swoją podróż, odwiedź to miejsce docelowe w drodze do miasta lub z miasta (lub w deszczowy dzień). Utrzymywane i obsługiwane przez Departament Leśnictwa w Oregonie „Centrum interpretacyjne i edukacyjne pokazuje dziedzictwo historycznego oparzenia Tillamook i ducha publicznego stojącego za monumentalnym wysiłkiem ponownym zalesionym, który pozostawił stały nadruk w historii Oregonu, jednocześnie kształtując zrównoważone zarządzanie lasami”.

Najważniejsze wydarzenia w podróży obejmują (1) podróż na szczyt wieży Lookout, (2) nagradzany piętnastominutowy dokument opisujący opad i powrót z trzech masywnych pożarów lasów w regionie oraz (3) interaktywne eksponaty, które uczą odwiedzających wszystkich wszystkich Wiek dotyczący lasu, pierwszych osadników regionu i współczesnych inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju. Nasza wizyta zbiegła się z Plant Walk o godzinie 12:30, jeden z czterech programów edukacyjnych przez cały dzień. Zarówno przyjęcie do muzeum, jak i obecność programu są bezpłatne (darowizny są doceniane i podatkowe). Spotkaliśmy inną rodzinę, która zaplanowała całą wizytę w zakresie uczestnictwa we wszystkich czterech programach edukacyjnych; Jedzenie piknikowego lunchu i zwiedzanie terenów między sesjami. Rodzina mogłaby z łatwością spędzić dwie godziny po prostu odkrywanie obiektu i wędrując po terenie.

Stronie internetowej:

Cape Meares State Scenic Viewpoint

Położony bliżej Oceanside niż Tillamook, Sceniczny punkt widzenia Cape Meares jest warty malowniczego objazdu. Ta bezpłatna atrakcja jest domem dla najmniejszej latarni morskiej w Oregonie (mierzącym w wysokości 38 stóp) i najważniejszego drzewa świerkowego Sitka (prawie czterokrotnie większa wysokość latarni morskiej o wysokości 144 stóp). W miesiącach letnich goście mogą zwiedzić latarnię morską między godzinami 11:00 a 16:00. Przez cały rok The Lookout Point oferuje szerokie widoki na ocean i wybrzeże, o ile widzi oko.

Sceniczny punkt widzenia Cape Meares jest także domem „drzewa ośmiornicy”. Jak sama nazwa wskazuje, drzewo rozgałęziono się w sposób bardziej poziomy niż pionowy; Połączenie dezorientacji wiatru i genetycznego spowodowało, że to świerk odbiegł od jego wyższego rodzeństwa. Zauważ, że szlak prowadzącynull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *