Uncategorized

AK Monthly podsumowanie: lipiec 2018

KADE KADE zawiera linki stowarzyszone. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tych linków, zarobię prowizję bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Lipiec był jednym z najbardziej ruchliwych i wielu wyczerpujących miesięcy mojego życia – ale w bardzo dobry sposób! Wydawało się, że miałem zaplanować ostatnią minutę, ale z tak wieloma dobrymi zajęciami.

To moje trzecie lato w Nowym Jorku. Każdego roku chciałem mieć wielkie, epickie lato w Nowym Jorku – ale co roku podróżuję toną i nie robię wielu rzeczy. Ten rok jest inny. Naprawdę żyję teraz.

Oto wszystko, co wstałem w lipcu.

Miejsca docelowe

Christiansted, St. Croix, amerykańskie Wyspy Dziewicze

Nowy Jork, Montauk, East Hampton i Amangansett, Nowy Jork

Cleveland w stanie Ohio

Jersey City, New Jersey

Ulubione miejsce docelowe

W mieście nie ma nic takiego jak lato… lipiec dotyczy Nowego Jorku.

Przegląd najważniejszych wydarzeń

Wielu odwiedzających w tym miesiącu. Moja matka przyjechała na kilka dni na początku miesiąca, moja przyjaciółka Alexa przyszła w połowie miesiąca, a mój przyjaciel Cailin przyszedł na początku i na końcu miesiąca.

Idealny dzień w St. Croix. Miesiąc rozpoczął się od ostatniego poranka w St. Croix i prawdopodobnie najpiękniejszym dniem ze wszystkich! Dobrze było spędzać czas na plaży i pić w tych karaibskich bryzy.

Zabawna wizyta w Cleveland. Zawsze byłem ciekawy Cleveland, ale nigdy nie miałem powodu, aby iść, więc byłem wdzięczny za możliwość odwiedzenia! Byłem szczególnie zaskoczony jego sceną żywności i ofertami kulturowymi. Niedługo spodziewaj się pełnego postu na Cleveland!

Moja pierwsza weekendowa wycieczka do Hamptons. To była świetna zabawa, z kilkoma wielkimi imprezami… ale trochę dziwne. Dolar za dolar, myślę, że jest to prawdopodobnie najgorszy stosunek jakości do ceny, jaką kiedykolwiek odwiedziłem, ale wciąż świetnie się bawiłem i uwielbiałem doświadczać tego z perspektywy kulturowej. Ludzie, którzy uczęszczają, jak się zachowują, co noszą, miejsca, w których jeżdżą. Całkowicie wrócę!

Widzenie pochodzi z Broadwayu. O mój Boże, uwielbiałem ten program. To prawdopodobnie mój drugi ulubiony program po Hamilton!

Pochodzą z wyrażenia opowiada historię, która była praktycznie nieznana do niedawna – 11 września, kiedy amerykańska przestrzeń powietrzna została zamknięta, 38 samolotów zostało przekierowanych na małe, dziwaczne miasto Gander w Nowej Funlandii przez kilka dni. Choć był to przerażający i mylący czas, mieszkańcy miasta otworzyli swoje domy i serca tym nieznajomym, dlatego nawiązano liczne przyjaźnie. Musical opowiada prawdziwe historie kilku mieszkańców i „ludzi samolotowych”.

Polecam ten program – jest słodki, serdeczny, a muzyka jest cudowna. Kiedy jest wyprzedany, możesz dostać bilety do pokoju stojącego za około 27 USD-a ponieważ jest to 100-minutowa gra jednorazowa, jest to jedna z lepszych wyborów, aby zobaczyć.

Mój pierwszy dach czwarty lipca. Czekałem od lat (zarówno w Bostonie, jak i w Nowym Jorku!), Żeby przyjaciela z dachem, który obejrzy fajerwerki! Wreszcie w tym miesiącu przyjaciółka wprowadziła się do miejsca w East Village z świetnym widokiem i uprzejmie zaprosiła mnie do obejrzenia fajerwerków. To było wyjątkowe.

Legendarna 10-stopowa indeksowanie lodów. Moi przyjaciele i ja pojechaliśmy na wszystkie 10 lat lodów w ciągu jednego dnia i zjedliśmy z nich lody. Nazywa się klub Hilonaires, a jeśli pójdziesz do każdego miejsca za jeden dzień (z dowodem), dają ci mnóstwo łupów. Moją najważniejszą niespodzianką było to, jak łatwo było zjeść 10 lodów w ciągu jednego dnia! To był świetny i nie mogę się doczekać, aby napisać pełny post na temat tego doświadczenia.

Odwiedzanie Rosé Mansion. Uwielbiam trend pop-up muzeów stworzonych na Instagram! Rosé Mansion to seria zabawnych tła przeplatanych degustacjami czerwonego wina Rosé. Wszyscy tam byli ubrani w dziewięć i jestem wdzięczny, moi przyjaciele i ubrani na tę okazję.

Po raz pierwszy odwiedzając muzeum z 11 września. Często odwiedzam ten pomnik, myślę, że kiedyś wystarczyło muzeum. Jestem wdzięczny, że poszedłem, ale to było intensywne doświadczenie i nie sądzę. Niepokoiło mnie to, jak wielu znudzonych nastolatków pisze tam.

Spotkanie słodkiej nowej dziewczynki. W końcu poznałem dwumiesięczną dziewczynkę mojej przyjaciółki. Jest malutka, uśmiechnięta i uwielbia jeść ręce. Jest właściwie kuzynką młodego chłopca, o którym pisałem wcześniej, i było tak dobrze spędzanie czasu z obiema dziećmi! Nawet trzymali się za ręce bez podpowiedzi !!!

Inne zabawne czasy z przyjaciółmi: robienie Instagrammable Food Crawl with Cailin (Love the Sushi Donut w Poketeria!), Oglądając finał Pucharu Świata w moim lokalnym barze (i wariując ze wszystkimi, gdy stracił satelitę), robiąc uroczystość w sobotni wieczór oglądania wieżowca z grupą przyjaciół, świętowania urodzin mojego przyjaciela Matta na promie Staten Island i nie tylko.

Wyzwania

Przerażające doświadczenie w Hamptons. Dam ci podstaw: poznaliśmy nowych przyjaciół; Zaprosili nas do swojego domu tej nocy, gdzie świetnie się spędziliśmy; anullnull