Uncategorized

Gellert Baths of Budapesztu

KADA KANE zawiera linki stowarzyszone. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą tych linków, dokonam odszkodowania bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Zdjęcie: Chop1n

Jedną z dobrych niespodzianek na temat Budapesztu jest to, że odkryjesz kąpiele termiczne w mieście! Łaźnie są opracowywane wokół naturalnych gorących źródeł, a także ponieważ w całym mieście jest tak wiele placówek, wiele z nich to okazja do odwiedzenia.

Moi dobrzy przyjaciele, a także zrozumiałem, że musieliśmy iść. Wybraliśmy łazienki Gellert, część luksusowego hotelu Gellert w Budapeszcie.

Jeśli naprawdę chcesz asymilować się do miasta, istnieje kilka znacznie lepszych metod niż kąpiel publiczna! W wielu kulturach kąpiel razem jest zarówno zabawą, jak i aktywnością społeczną, całkowicie wolną od litości, którą odczuwałbyś w Ameryce.

Wkrótce byłem w najpopularniejszej z serii saun, rozmawiając z amerykańską damą, która wpadła jak z austriackim facetem, a także podjął kaprysy, aby być z nim. Mieli się, ponieważ pobrali się i osiedlili się w Wiedniu, a także w Budapeszcie na uroczy weekend.

Najpopularniejszą sauną był koniec czteroosobowego labiryntu, a także powinien być co najmniej 120 stopni. Siedzenie na drewnianych krzesłach było zupełnie nowym poziomem bólu! Nie ma metody, która byłaby legalna w Stanach Zjednoczonych.

Zdjęcie: Spirosk

Łaczyki Gellert również funkcjonują łaźnie termiczne o różnorodnych rozmiarach, a także temperatury, obiekty spa osobistej, pełny salon, a także duży basen w wspaniałym, bogatym pokoju. Wszystkie jednak basen i salon kosmetyczny są segregowane przez seks.

Ale dla mnie wiele niezapomnianych części Gellerta był masaż.

15-minutowe koszty masaże poniżej 10 euro. Dzisiaj koszt niewiele wzrosła!

Jeśli dostaniesz masaż w kąpielach Gellert w Budapeszcie, zrozum to:

1. Musisz iść topless. Wybierają pełną nagość, jednak topość jest absolutnym minimum. I nie ma arkusza – to ty, nagi na stole, przed wszystkimi.

2. Może istnieć bariera językowa. Ilekroć Helga chciała, żebym zeskakował, stukała moje ramię, a także mówiła: „Na dole, na dole”.

3. Żadna część ciała nie jest niedostępna. Czy rozmawiałem, że masaż jest wykonywany przed całym pokojem?

Po masażu dołączyłem do moich przyjaciół, którzy odpoczywali w ciepłej kąpieli wielkości basenu.

„Wow, ona naprawdę nie jest nieśmiała od twojej piersi, co?” Żartowałem.

Patrzyli tępo. „Huh?”

Och, Helga! Jesteś pyskaty.

Między masażem, a także moją opłatą za wstęp, spędziłem mniej niż 20 euro tego dnia. Dzięki doskonałej cenie, relaksacji, a także doświadczeniu kulturowym, jest to jedyna czynność, którą zawsze będę zadowolony w Budapeszcie!

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejść subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu