Uncategorized

Backpacking dla początkujących: Procypowe plecak

Szybko staje się jedną z najpopularniejszych opcji, gdy dotyczy doświadczenia wspaniałego na świeżym powietrzu. Jednak wielu początkujących plecaków wyrusza na swoją pierwszą przygodę, aby odkryć wkrótce po przybyciu, że nie są tak przygotowani, jak myślali. Wynika to z faktu, że plecak jest zupełnie inny niż inne przygody na świeżym powietrzu. Aby upewnić się, że możesz zacząć od idealnej stopy, te eksperckie pomysły dla początkujących pomogą Ci spakować i zaplanować przygodę z plecakiem z pewnością.

Spis treści

Pakowanie niezbędnych rzeczy
Plan higieny
Lekkie wersje wielkich rzeczy
Pakuj i zaplanuj swoje najlepsze wrażenia
Dodatkowa przestrzeń nie wskazuje, że musisz spakować więcej

Pakowanie niezbędnych rzeczy

Zdjęcie Kyle Glenn

Podczas plecaku przez pustynię nie będziesz potrzebować dodatków, dlatego musisz znać swoje niezbędne rzeczy. Twoje podstawowe elementy muszą obejmować nawigację, taką jak GPS, kompas lub mapa. Oprócz tego będziesz potrzebować ochrony przeciwsłonecznej, oświetlenia, zestawu pierwszej pomocy, pożaru, wody, narzędzi, jedzenia i izolacji. Standardowa lista niezbędnych dla plecaków pomoże zapakować idealne potrzebne przedmioty. Gdy dotyczy idealnych narzędzi, nóż wysokiej jakości można kupić od kupców takich jak Lamnia. Zawsze najlepiej jest wybrać wysokiej jakości narzędzia zewnętrzne i inne przedmioty, ponieważ muszą one przeciwstawić się Twojej podróży.

Plan higieny

Elementy higieniczne zwykle nie są zawarte w listach pakowania Backpacker, chociaż te przedmioty są kluczowe zarówno dla twojego komfortu, jak i zdrowia. Nigdy nie jest najlepszym pomysłem, aby umyć odzież lub siebie w rzece lub jezioro w podróży, ponieważ ten pomysł wzbudzi problemy zdrowotne. Planowanie higieny, środków dezynfekujących rąk, biodegradowalnych ściereczek do czyszczenia, papieru toaletowego i sprayu do ciała może przetrwać przygodę z plecakiem.

Lekkie wersje wielkich rzeczy

Podczas przygody nie będzie idealnie przenoszenia najbardziej masywnego namiotu i sprzętu kempingowego, dlatego zawsze najlepiej jest pakować światło. Jeśli chodzi o poszukiwanie namiotów i innych elementów kempingowych, które mogą być dość ciężkie, najlepiej porównać wagę podobnych przedmiotów. Wybór lekkich wersji wielkich rzeczy jest najlepszym sposobem, aby upewnić się, że pierwsza przygoda z plecakiem zakończyła się sukcesem.

Pakuj i zaplanuj swoje najlepsze wrażenia

Zdjęcie Simon Migaj
Idea każdego z najlepszej podróży jest bardzo różna. Dlatego musisz rozważyć szczegóły swojej opinii na temat idealnego doświadczenia plecakowego i odpowiednio się pakować. Być może biwakowanie będzie głównym wydarzeniem Twojej podróży, a może będziesz chciał doświadczyć prawdziwej minimalistycznej przygody. Niezależnie od tego, jaki jest twój pomysł, musisz wziąć pod uwagę swoje preferencje, aby upewnić się, że twoje pierwsze wrażenia jest niezapomniane. Wysiłek ten pomoże również dowiedzieć się, czy potrzebujesz dodatkowych wygody, takich jak dobra książka lub inne podstawowe rozrywki.

Dodatkowa przestrzeń nie wskazuje, że musisz spakować więcej

Zdjęcie Anete Lūsiņa
Wielu początkujących plecaków popełnia zrozumiały błąd w pakowaniu w dodatkowej po prostu dlatego, że wydaje się, że istnieje dodatkowa przestrzeń do pakowania. Zamiast dodawać do paczki, dopóki nie zostanie wypełniony do brzegi, mądrze jest rozważyć całkowitą wagę, którą pakujesz, ponieważ będziesz go nosić z jednego miejsca spoczynku do drugiego.

Czy jesteś na Pinterest? Przypnij je!