Uncategorized

7 najlepszych hacków do pakowania

Gdy cały Twój świat jest tylko wielkości walizki, wszystko, co pakujesz, musi coś zmienić. Czasami rzeczy, które pakujesz, nie były implikowane do podróży, ale okazują się najlepszą rzeczą, którą pakujesz. Oto nasze 5 najlepszych hacków, które znacznie ułatwiają podróż.

Jest to dla nas ciągłe zaskoczenie, że chociaż rynek akcesoriów podróżniczych jest tak opracowany, przedmioty zwykle znajdujące się w domu przewyższają osoby opracowane do Twojej walizki.

Albo że nie można nawet znaleźć w sekcjach podróży w sklepach.

Poprzez próbę, błędy i wiele praktyk mamy naszą listę pakowania do sztuki pięknej. Ale nie wszystko wydaje się, że powinno należeć.

Oto 7 rzeczy, których możesz nie spodziewać się podróżowania po świecie.

7 niezwykłych rzeczy do podróży

1. Taca na kostki lodu

To trochę osobistą obsesję, aby mieć dużo lodu w moim pokoju, kiedy podróżuję… i w domu.

Być może zdziwiasz się, że w pokoju hotelowym lub lodówce Airbnb można znaleźć czystą, dobrze nową tacę na kostkę lodową. Ale znacznie częściej taca na sześcianie lodu jest albo zepsuta, brudna, albo jedno i drugie. Lub po prostu brakuje.

Jedna z tych krzemowych taceń nic nie waży, nie może złamać i nie zajmuje miejsca, a na resztę pobytu będziesz wypić uspokajające napoje.

2. Ładowarka z wieloma USB

Od jakiegoś czasu podróżujemy z płytą energetyczną (oznacza to, że musisz wziąć tylko jeden adapter dla kraju, który odwiedzasz), ale ta tablica energetyczna z HPM z HPM idzie o wiele dalej.

Bank czterech USBS i jednego USB-C jest darem niebios dla ludzi takich jak my, którzy podróżują z dużą ilością elektroniki. Ale jego ukoronowaną chwałą jest ładowarka bezprzewodowa na górze. Jest to prawdziwy zmieniający grę i wymaga tak dużego napięcia z podróży.

Ta mała paczka, która waży mniej niż 300 g, jest również pełna kroków bezpieczeństwa.

Ma nadmierne prąd, ochronę nadmiernie napięcia i ochronę zwarci, a nawet ochronę nadmiernej temperatury.

Ma również odłączoną telewizję kablową z uniwersalnym dwupinowym wlotem, więc jeśli byłeś bardzo zorganizowany, możesz nawet kupić odpowiednią wtyczkę dla kraju, który odwiedzasz.

Jeśli nadal chcesz zdecydować się na prostą płytę zasilającą, czteroupletowa płyta USB HPM jest lekka i kompaktowa. Ma również przeciążenie i ochronę w zakresie przypływu.

3. Poduszka

Travel Truth: Hotels – nawet naprawdę drogie – rzadko zmieniają poduszki. Kurz, który w nich buduje z czasem, może powodować przekrwienie w nosie i gardle.

Kiedyś obwiniowaliśmy te objawy za klimatyzację lub lot, ale nasi przyjaciele i towarzysze podróży Clare i Dave wymyślili, że poduszki często są winne. Zakrywanie poduszki własną poduszką lub nawet dodatkową koszulką naprawdę pomaga.

I, jak Christina powie ci, że jest romansem włosów, jedwab lub satynowa poduszka naprawdę pomaga kontrolować puszenie.

Ta sama poduszka może być również używana do dodatkowej wyściółki w bagażu lub zabrudzonych ubraniach na koniec podróży.

4. Spray nosowy

Jeśli jesteś podobny do mnie i cierpisz na zablokowane uszy po lotu, ta sugestia zmieni twoje życie. Tak bardzo cierpiałem z okropnym szalejącym dźwiękiem w uszach po lotach, w końcu zapytałem lekarza. Powiedziała mi, że nie ma nic, aby skończyć moimi uszami. To moja zatok.

Kupiłem deszcz z rozpryskiem nosowego i od tego czasu nigdy nie miałem żadnych problemów! Robi też cuda kaca.

Aby uzyskać znacznie więcej sugestii, jak zmiażdżyć lot długie, sprawdź nasze sugestie tutaj.

5. Suszarki

To niewiarygodne, jak szybko ubrania mogą strzuszić, gdy byli w walizce. A jeśli masz tam też swoje buty, to podwójne zagrożenie.

Świeży arkusz suszarki lub dwa schowane w komórkach pakujących lub w butach pomoże wyeliminować cię do emisji ubrania, gdy dotrzesz do miejsca docelowego.

6. Skale przenośne

Christina kiedyś się ze mnie roześmiała i wyśmiewała mnie, kiedy użyłem naszych smukłych punktów karty raportu kredytowego, aby kupić zestaw skal podróży. Po mamie zabieram z upodobaniem do gadżetów, które widzisz. Ale przez lata (mieliśmy je od 10 lat) okazali się niezbędne.

Nawet jeśli jest to po prostu spokój, wiedząc, że nie będziesz musiał przepakowywać przy ladzie odprawy, a nawet gorzej płacić fortunę w nadmiaru bagażu. Przewoźnicy budżetowi – szczególnie w Europie – są tak surowi, że nawet jeśli bagaż podręczny jest gramowy, zostaniesz obciążony.

Poszukaj skal, które są małe i lekkie, ale mocne, takie jak ta z Target.

7. Nylonowe torby z rozkładanymi nylonami

Cienkie lekkie nylonowe torby z suwakiem są tak przydatne, gdy jesteś na drodze. Nie zajmują miejsca, ale są idealnymi torbami do prania na majtki, a nawet brudne buty. A naciskiem mogą nawet podwoić się jako dodatkowy bagaż, jeśli gdzieś pójdziesz na zakupy.

Jeśli ich nie użyjesz, są one również idealnym wyściółką do delikatnych przedmiotów w bagażu, takim jak (ahem) bezczelna butelka alkoholu, którą przywracasz.

Istnieje wiele sposobów, aby podróżować jeszcze bardziej zabawą. Uwielbiamy słyszeć ludziNiesamowite hacki o dostaniu wielu z A do B.

Jeśli masz niezbędny niezbędny podróż do pracy lub ponowne uzupełnienie podróży, chcielibyśmy to usłyszeć. Powiedz nam, że preferowane lub wiele niezwykłych rzeczy do pakowania w komentarzach poniżej!