Entertainment

Najlepszy czas na wypicie szampana

Coco Chanel powiedział kiedyś: „Piję szampana tylko dwa razy: kiedy jestem zakochany, a kiedy nie jestem”. Uwielbiam ten cytat, ale kiedy jeszcze jest najlepszy czas na picie szampana – i jak to robisz?

Kiedy się poznaliśmy, pani Romance i ja mieliśmy małą tradycję, ilekroć dzieliśmy butelkę szampana.

Jeden z nas zatrzymałby metalową klatkę – muslet – a drugi zatrzymałby sam kork. Następnym razem, gdy znów się zobaczymy, osoba, która nie miała swojego komponentu, musi kupić następną butelkę.

Ze mną mieszkając w Anglii i jej w Australii, mieliśmy wiele zabawnych rzeczy, które zrobilibyśmy, aby świętować bycie razem.

W dzisiejszych czasach zawsze wydaje się, że jest to moja runda, więc zamiast tego trzymamy tylko korki od uroczystości lub naszych preferowanych chwil. Na korku piszemy datę, kiedy go wyskoczyliśmy i zapewniamy bezpieczeństwo.

Mamy korki z wszelkiego rodzaju specjalnych czasów: urodziny, rocznice, imprezie sylwestrowej, ogólne życie wygrywa… właśnie wtedy chcesz pić piękną butelkę szampana.

Lanson – jeden z najstarszych istniejących domów szampana – istnieje już od praktycznie 260 lat i wie, co sugeruje zaznaczenie specjalnej okazji.

Nagroda koncertowa Tina Arena Giveaway

Ten konkurs jest teraz zamknięty. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział – wszystkie twoje wpisy były piękne do czytania. Bardzo utrudniało to wybrać zwycięzcę.

Lanson jest partnerem szampana Tina Arena w australijskiej podróży września do 17 października „niewinność do zrozumienia” i chcą, aby ta podróż była wyjątkową okazją dla jednego z naszych szczęśliwych czytelników i przyjaciela.

Nagroda

Para biletów na pakiet VIP Ruby Reserve (siedzący) na „Innocence to Understing to Ustering to Ustering to Ustering to Ustering”-6 do 6 października

Wybór miejsca najbliższego zwycięzcy – Tina gra wszystkie stoliki państwowe Plus Toowoomba QLD, Newcastle/Wollongong NSW, Bendigo/Geelong Vic i Launceston TAS

Każdy bilet jest wart 500 USD / 1000 USD za parę

Impreza z napojami VIP przed koncertem z Tiną, gdzie zrobi intymne pytania i odpowiedzi z gośćmi

Ekskluzywny kawałek towarów, program podróży, plakat z edycji kolekcjonerskiej

Butelka Lanson Rose Label NV Brut Rosé

Konkurs – jak wejść

Ten konkurs jest teraz zamknięty – gratulacje Leanne!

Wszystko co musisz zrobić to:

Zapisz się do newslettera tutaj.

Zostaw komentarz do tego postu z preferowanym powodem, dla którego ciesz się kieliszkiem pysznego szampana.

Skontaktujemy się ze zwycięzcą we wtorek 22 sierpnia 17 i ogłosi zwycięzcę wszystkim w naszym biuletynie w tym tygodniu. powodzenia!

O lansonie

Jeden z najstarszych istniejących domów szampana, House of Lanson to wysoko ceniona, rodzinna posiadłość i której rodzina tworzy szampana, ponieważ 1760.

Ich mistrzowscy winiarzy nadal stosują konwencjonalne metody, a szampan pochodzi z domu Lanson – jak można się spodziewać – głównie równowagi winogron Chardonnay i Pinot Noir.

Ich zakres szamponów jest tak zróżnicowany, że na każdą okazję upewnili się, że jest butelka lanson.

Lanson Rose Label NV Brut Rosé

W ramach nagrody ten różowy szampan jest idealnym sposobem na rozpoczęcie wieczoru w niewinności Tina Arena, aby zrozumieć wycieczkę. Ma delikatny róż i drobne, świeże smaki, ale jest złożony i ma długotrwały smak.

To – jeden z pierwszych Rosé Champagnes – dobrze idzie z kozim serem, łososiem, a nawet świeżym, jagodowym deserem.

Kupuj: 65,99 USD od Dana Murphy’s

Lanson Black Label NV Brut

Kolory słomy i bursztynu ustępują grzywnym bąbelkom w tym wcieleniu lanson bez Vintage Brut Champagne. Idealny jako aperitif, czarna etykieta NV dzieli piękno świeżych kwiatów i aromatów miodowych z bogatymi dojrzałymi owocami i ostrymi smakami cytrusowymi.

Kupuj: 49,99 USD od Dana Murphy’s

Lanson Gold Label Vintage 2005

Książęczny szampan z dziedzictwem ponad 100 lat roczników, jest to naprawdę cięcie ponad wiele szampana. Ma solidne, ale wrażliwe podniebienie miodu i delikatną pikantność. Na nosie znajduje się mnóstwo dojrzałych owoców-figi i moreli-a jedwabiste, pełne usta odczuwają miejsce do wyjątkowo małych bąbelków. Słowo użyte z tym szampanem to harmonia.

Bardzo pijący samodzielnie, ale także dobrze łączy się z bogatymi, bogatymi potrawami, takimi jak świeża trufla i przyprawione homary.

Kupuj: 72,99 USD od Dana Murphy’s

Powodzenia w wejściu do naszego konkurencji – teraz powiedz nam, jaki jest twój preferowany powód, dla którego cieszy się kieliszkiem pysznego szampana?

To gra umiejętności. Będziemy oceniać wszystkie wpisy dotyczące ich kreatywności. Upewnij się, że podajesz swój adres e -mail podczas wypełniania systemu komentowania, aby móc się z Tobą skontaktować. Nagrodę tę nie można wymienić na gotówkę. Giveaway jest otwarty dla mieszkańców australijskich w wieku powyżej 18 lat. Rozpoczyna się w czwartek 10 sierpnia 2017 r. I zamyka się w poniedziałek 21 sierpnia 2017 r. Zwycięzca zostanie wybrany we wtorek 22 sierpnia 2017 r., A następnie skontaktował się z e -mailem.Jeśli zwycięzca nie odpowie w ciągu 48 godzin na mój e -mail, zostanie wybrany inny zwycięzca. Udostępniając ten konkurs, uczestnicy akceptują, że wyślę zwycięzcę z oferowanym e -mailem i opublikuję ich nazwisko w tym poście na blogu oraz w naszym cotygodniowym biuletynie.
Ten konkurs jest teraz zamknięty – gratulacje Leanne!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *