Uncategorized

Jak bez ryzyka jest latanie-a także dokąd możemy się udać?

Podróż jest we krwi. Niedarzysty od latania do naszej następnej, bardzo kochanej lokalizacji wydaje nam się tak obca. Czy jednak wszystko się zmieni? Jako tak, jeśli tak, dokładnie to, jak wolne od ryzyka jest latanie? Słyszymy od Alana Joyce’a – szefa Qantas o tym, jak teraz wygląda podróż lotniczy, a także w najbliższej przyszłości.

Wyjście na lotnisko, wsiadanie do samolotu, a także czekanie na miejsce docelowe, aby znaleźć dla nas tak dużą część naszego typowego życia.

Albo tak było.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy długi haul siedział w House, zastanawiając się, kiedy następne miejsce zjedzie na nasze kolacje jednorazowe.

Wszystkie rzeczy, które wykorzystały do ​​nas irytu – zbiórki ziploków na terminalu lotniczym, dziesiętne matematyki wymiany walut, ponure zmierzch Jetlag Recovery…

To, czego teraz nie zapewniłbym wszystkich tych rzeczy.

Ale może te rzeczy nie są tak daleko. Z perspektywy branży lotniczej rzeczy są – powód kalambury – na górze.

Niedawno, dyrektor generalny i dyrektor zarządzający Qantas, Alan Joyce rozmawiał z Pip Harrison, MD z turystyki Australia na seminarium internetowym.

A to, co musieli stwierdzić, było o wiele bardziej pozytywne niż to, co my, ludzie tęskniąc za odległymi lokalizacjami, czuli się ostatnio.

Jak wolne od ryzyka jest latanie?

Wierzę, że największym problemem jest to, czy wsiadanie do samolotu – wyjątkowo zamknięty obszar z powietrzem z recyklingu, a także wiele trudnych „zanieczyszczających” powierzchni – jest świetną koncepcją z wirusem równie obszernym, jak i rozległym, a także rozległym i niebezpieczne jak Covid.

Ponadto, z jakąkolwiek zmianą tak szybko, dokładnie, jak rozumiemy, że będziemy w stanie odzyskać wszelkiego rodzaju utracone pieniądze z lotów, które doświadczyły z powodu nieoczekiwanego wzrostu wskaźników infekcji?

Prawdopodobnie najbardziej fascynującymi, a także ciepłymi informacjami Alana Joyce’a na ten temat była liczba wielu niezliczonych ludzi, którzy latali, biorąc pod uwagę, że rozpoczęła się pandemia Covid-19, nie było ani jednej transmisji osoby na osobę.

Joyce odkłada to na specjalny krajobraz samolotów:

Na początek wszyscy zajmują się dokładnie tym samym sposobem, co zmniejsza wskaźniki infekcji bezpośrednio. Podobnie powietrze kabiny jest odświeżane co pięć minut, a także przepływa filtrami klasy medycznej. Co istotne, powietrze krąży od góry do dołu – z dala od umowy i ust.

Oprócz nowych protokołów czyszczenia, które wprowadziły teraz wiele linii lotniczych, Qantas również zajmuje się maskami, deszczanem rąk, a także chusteczkami alkoholowymi oferowanymi wszystkim pasażerom.

Jest to część nowego programu Fly Well, który inicjował Qantas, który również koncentruje się na wszechstronności rezerwacji, które musi wystąpić lot, za który zapłaciłeś.

Gdzie możemy latać?

Jednym słowem: „tutaj”.

Wszyscy sprawdzamy, dokąd możemy iść, a także to, co możemy zrobić, a na szczęście Australia jest pełna niezwykłych wrażeń z podróży. Nasze pomysły dotyczące podróży w NSW, a także krótkie wycieczki z Melbourne to.

A ceny Qantasa za krótkie loty krajowe sprawiają, że „podróż na podwórku” jest nawet o wiele bardziej kusząco:

Alan Joyce zasugerował nawet możliwy koszt 19 USD dla Sydney-Melbourne, co zdecydowanie zagroziłoby popytowi, gdy wszystkie granice są otwarte.

Ale na razie loty wewnątrz stanu znajdują się na celowniku Qantas-koralik osiadający na trasach takich jak Sydney-Ballina (39 USD), Brisbane-Cairns (69 USD), a także Perth-Broome.

W dół linii, jak rozwija się typ bąbelków podróżniczych, a także bardzo oczekiwana szczepionka, Qantas będzie priorytetowo przywoływać loty na całym świecie, wykorzystując najpierw mniejsze 787, a także 330 samolotów.

Gdy wolne od ryzyka, loty do Chicago, a także Dallas-nowe bezpośrednie trasy Qantas rozpoczął się na początku tego roku-rozpoczną się, przestrzegane przez Wielką Brytanię, a następnie Azję.

Usługi ultra długotrwałe lecące bezpośrednio do Wielkiej Brytanii, a także nas w ramach pracy Sunrise nie będą również wymagane, gdy wszyscy będziemy mogli ponownie podróżować na arenie międzynarodowej.

Więc latanie jest wolne od ryzyka, a także granice, jednak kto chce latać?

Według Joyce popyt jest ogromny: „98% regularnych ulotek chce podróżować w ciągu najbliższych 12 miesięcy”, a także 50-60% regularnych ulotek Qantas, że NZ jest realnym miejscem, a także podczas podróży tam otwiera się.

A jeśli istnieje jakieś pytanie dotyczące potencjalnych liczb, Alan Joyce namalował to zdjęcie dokładnie tego, jak Australijczycy naprawdę lubią podróżować:

„Wstępnie przywiązanie do wyboru nasza turystyka wychodząca była w przybliżeniu taka sama rozmiar, jak przychodzą nasi przychodzące turyści. Wychodzący turyści… wyjechaliby za granicą, teraz sprawdzają, gdzie będą podróżować. Jak uważam, że miejsca takie jak Cairns, takie jak Broome, będą ogromne dla ludzi. ”

Jakie było szkody w branży lotniczej?

Z ponad połową wszystkich światowych samolotów uziemionych, a także 220 samolotów Qantas obecnie nieobecnych, rzeczy nigdy nie wyglądały tak ponure dla branży.

To jest – w okropnej metodzie – dla nas świetna wiadomość. PowietrzeTaryfy mają być niskie, gdy świat wraca do Internetu, aby pomóc w oszałamiających pieniędzy, zrzucanie rynku cierpi.

Większe europejskie linie lotnicze mają szopę pieniężną w wysokości 300-400 milionów dolarów… tygodniowo, podczas gdy amerykańscy przewoźnicy cieszą się około 800 milionów dolarów P/W.

Dla porównania, Qantas ma do zaoferowania 40 milionów dolarów tygodniowo, jednak nie ma wątpliwości, że samoloty znów uruchamiają w powietrzu.

W rzeczywistości Qantas przeszedł z 5% do 15% możliwości lotów krajowych, a także sprawdzają do około 40% do lipca.

Nie jest niedopowiedzenie, że ten dylemat kaleczy dla branży. To wyjątkowe, że nadal działają jakiekolwiek linie lotnicze.

Podróż jest nadal wyborem – szczególnie dla Australii.

Przy szczęściu, a także ostrożności, wkrótce zobaczymy światową turystykę do życia. W międzyczasie sprawdzenie Australii jest najlepszą opcją. W tym cudownym kraju jest tyle do zobaczenia.

Jeśli nie masz pewności, czy sama podróż jest wolna od ryzyka, czy dozwolona, ​​sprawdź interaktywną mapę turystyczną Australia, która utrzymuje tak samo jak datę z potencjalnymi klientami, a także bezpieczeństwem.