Uncategorized

Islandia Muzeum Falologiczne: Tylko dla miłośników Peen

Kate przygód Kate zawiera linki stowarzyszone. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tych linków, zarobię prowizję bez dodatkowych kosztów. Dzięki!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Wow. Ty wciąż tutaj Jestes. Dzięki za trzymanie się.

Po przybyciu do Reykjavika miałem kilka godzin do zabicia, zanim mogłem zameldować się w swoim pokoju. I chociaż miałem przepustkę Reykjavik City i dostęp do najsłynniejszych zabytków miasta, było jedno muzeum, które chciałem od razu trafić:

Islandia Muzeum Falologiczne.

Lub, jak to nazywałem, Peen Museum.

Słyszałem o muzeum kilka lat temu na najbardziej niezwykłych muzeach na liście światowej, wiedziałem, że muszę wpaść i zobaczyć, jak dziwne było to miejsce.

Okazało się, że muzeum było tuż za rogiem mojego hostelu. Szybko go znalazłem, zapłaciłem moją opłatę za wstęp 1000 ISK (8 USD) i poszedłem do pierwszego pokoju… otoczony penisami wszystkich kształtów i rozmiarów.

Na półkach akcesoriów penisa były również półki.

Za mało dla ciebie?

Jak powstaje takie miejsce? Muszę porozmawiać z Hjörtur Gísli Sigurðssonem, synem założyciela i obecnego kustosza.

W 1974 roku jego ojciec, Sigurdur Hjartarson, otrzymał penisa byka, znanego również jako pizzle. (Uwaga: na Islandii mniej więcej zawsze odnosi się do męskiego wieloryba, a nie krowy.) W tym czasie pracował jako dyrektor, a jako żart jego nauczyciele zaczęli przynosić mu więcej penisów ssaków. (Okej – jako Amerykanin w 2012 roku nie mogłem sobie nawet wyobrazić, że to się dzisiaj wydarzyło!)

W 1980 roku Hjartarson miał w swojej kolekcji 13 okazów. W 1990 roku miał 34., aw 1997 roku miał 62: wystarczająco dużo, aby otworzyć swoje muzeum.

Dziś Muzeum Falologiczne jest znacznie bardziej popularne wśród obcokrajowców niż wśród Islandczyków. Jest często wspomniany w kawałkach o nietypowych muzeach i atrakcjach w Europie. Podczas gdy muzeum przeprowadzało się na północ przez kilka lat, nie otrzymało takiego samego strumienia odwiedzających, co w Reykjaviku, więc przenieśli je z powrotem do miasta.

W końcu futrzane penisy i koścowe penisy muszą być dzielone ze światem!

Muzeum jest małe, a jeśli jesteś przeciętnym widzem, możesz spędzić mniej niż pół godziny na patrząc na okazy. Jeśli tego rodzaju kolekcja jest twoją torbą, kochanie, jestem pewien, że możesz znaleźć sposób, aby pozostać znacznie dłużej.

Zwłaszcza, jeśli chcesz zrobić sobie zdjęcie z największym penisem w pokoju: penisem wielorybowym.

Rzadko kupuję sobie pamiątki, zamiast tego wybierając swoje zdjęcia w niezapomnianych miejscach. To zdjęcie jest jedyną pamiątką, jaką kiedykolwiek chciałbym z Islandii! Ogromne podziękowania dla Hjörtur za zrobienie dla mnie zdjęcia.

I tak, otrzymując wszystko, na co liczyłem, opuściłem Muzeum Falologiczne szczęśliwe i zadowolone. Ale nie przed najpierw sprawdzonym sklepem z pamiątkami.

Więcej na Islandii:

Mój faktyczny koszt podróży Islandii: szczegółowy podział budżetu

35 niesamowitych rzeczy do zrobienia w Reykjavíku na Islandii

Rzeczy, które należy wiedzieć, zanim odwiedzisz Blue Lagoon na Islandii

Dlaczego Islandia jest świetna dla pojedynczych podróżników solo

Moje ulubione miejsca na Islandii:

Jak odwiedzić Kvernufoss, mój ulubiony wodospad Islandii

Spójrz na niebo laguny na Islandii

Płynąć po niebo z Elyover Island

Nurkowanie Silfra: Zimne neonowe wody Islandii

Nadal nie mogę uwierzyć, że to miejsce istnieje.

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejść subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu