Entertainment

Jak odkryć najlepsze mieszkanie lub mieszkanie w witrynach takich jak Airbnb

Ostatnia aktualizacja: 3/10/21 | 10 marca 2021

Wykorzystałem nie lubią wynajmu mieszkań z stron internetowych takich jak Airbnb. Jako podróżnik solo faworyzowałem środowisko społeczne hosteli. Musisz zadowolić ludzi, prowadzili zajęcia, organizowali wydarzenia, a także tam, gdzie miałeś „zostać” jako plecak.

Kiedy chciałem czegoś innego niż hostel, wykorzystałem sieć hotelarską lubiła Couchsurfing lub po prostu pozostałem z przyjaciółmi.

Ale po dekadzie życia jako koczownik są czasy, kiedy lubię moją prywatność (i często wymagam również dodatkowego obszaru do pracy). Chociaż nie mogę cały czas korzystać z wypożyczalni mieszkań lub mieszkań, często pozostaję w nich. Odkryłem, że przynoszą one wielką wartość (szczególnie jeśli podróżujesz z kilkoma osobami), prywatność, przestrzeń, a także fantastyczne domowe środowisko.

Podczas gdy Airbnb nie jest tak wielki, jak się stosował (i chociaż przyczynia się do przewagi), na platformie, które dostarczają podróżującym, które nie są w stanie znaleźć się na platformie, którzy dostarczają przystępnych centrów. bank.

Po rutynowym korzystaniu z wynajem mieszkań lub mieszkań, chciałem stworzyć dogłębny przewodnik o tym, jak działają, dokładnie jak wybrać najlepsze mieszkanie, a także dokładnie, jak nie zostać oszukanym.

Jak działają wynajem mieszkań lub mieszkań?

Miejsca wypożyczalni mieszkań umożliwiają mieszkańcom wynajęcie prywatnego pokoju, wspólnego obszaru (takiego jak kanapa w salonie) lub cały dom/mieszkanie. Listy Hold w ich lokalizacji, artykuły, zdjęcia, komponują opis, hit Publikuj i, Presto, mogą zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze dzięki nieużywanej przestrzeni.

Proces rezerwacji przypomina rezerwację dowolnego rodzaju innego typu lodowania online. Przeglądasz bazę danych, odkrywasz lokalizację, którą lubisz, wyprodukuj konto, a także poprosisz o rezerwację. Gdy właściciel zaakceptuje, otrzymasz potwierdzenie.

Ponadto wiele witryn internetowych umożliwia właścicielom listę ich lokalizacji za pomocą natychmiastowej opcji rezerwacji, która wskazuje, że nie musisz nawet czekać na odpowiedzię. Jesteś natychmiast zarezerwowany w zakwaterowaniu (podobnie jak podczas rezerwacji hotelu).

Będziesz także mógł sprawdzić oceny dotyczące trzymania, a także mieszkania lub mieszkań, a także dokładnie zobaczyć, jakie udogodnienia są uwzględnione. Na przykład możesz sprawdzić, czy istnieje obszar kuchenny (więc możesz gotować własne posiłki, aby zaoszczędzić pieniądze), czy też istnieją ograniczenia hałasu, palenia, a także zwierząt domowych. Być może wymagasz dostępu do pralki, a także suszarki lub szybkiego Wi-Fi. Możesz to wszystko odkryć w profilu hosta (lub w recenzjach).

Większość witryn wynajmu z zakwaterowania zawiera również mapę, dzięki czemu możesz zobaczyć, gdzie się znajdujesz. W ten sposób możesz wybrać mieszkanie lub mieszkanie w pobliżu atrakcji, które chcesz odwiedzić, lub, wybrać jedno dodatkowo, abyś mógł mieć spokojniejszy pobyt, a także poczuć życie regionalne poza tłumami wakacji.

Dla kogo to jest?
Wynajem mieszkań reprezentuje obszar między hostelami, a hotelem. Jeśli podróżujesz do służby, a także chcesz wygody domu, najprawdopodobniej nie pozostaniesz w hostelu. Jednak hotele mogą być dla Ciebie równie kosztowne lub bezosobowe. Wynajęte mieszkanie lub mieszkanie jest najlepszym kompromisem.

A może, podobnie jak ja, lubisz scenę hostelu, jednak czasami wymaga znacznie więcej obszaru, a także prywatności. Wynajem mieszkania lub mieszkania będzie bardzo cichszy, a także o wiele bardziej kopiący niż hostel, biorąc pod uwagę, że nie będziesz wymagać, aby być w pobliżu tak wielu ludzi (lub tyle hałasu). Będziesz także mógł gotować własne jedzenie, pomagając obniżyć koszty podczas podróży.

Podróżując z kumplami lub ogromną grupą? To absolutnie wybór dla Ciebie. Wciskanie wielu ludzi do wynajętego domu/mieszkania będzie znacznie tańsze na osobę niż miejsce w hostelu lub hotelu. Ponadto masz obszar do rozłożonego, a także relaks. Przestrzenie w akademiku, a także ciasne hotele nie zapewniają dużo czasu „ja”.

Ponadto, jeśli wybierzesz wybór „wspólnego zakwaterowania” (który zwykle wskazuje na spanie w czyjejś przestrzeni życiowej lub innej części półprywatnej), możesz często odkrywać koszty jeszcze mniej niż hostel. Chociaż nie będziesz mieć dużej prywatności, jest to świetna przystępna opcja dla podróżników, którzy wymagają niedrogiej lokalizacji do awarii.

Będziesz także mógł wchodzić w interakcje z gospodarzem, który może dostarczyć świetne pomysły poufne, a także wgląd w miejsce docelowe.

Jak wybrać idealny Airbnb

Niestety, ponieważ wypożyczalnia eksplodowały w głównym nurcie, skończyło się trudniej i trudniej odkryć fantastycznych gospodarzy. Wiele osób posiada teraz kilka nieruchomości, a także online gdzie indziej. Wskazuje to, że często oferujesz zarządzającym nieruchomościami mieszkalnymi lub komercyjnymi, a także nigdy nie możesz wchodzić w interakcje z rzeczywistym właścicielem.

Dodatkowo wiele osobnoTS nie są tak wielkie w prawdzie, jak pojawiają się na zdjęciach (mój zespół musiał otrzymać zwrot pieniędzy na mieszkanie lub mieszkanie w Bostonie, ponieważ było to brudne, a także rozpadły się).

W Buy, aby odkryć odpowiednie zakwaterowanie, wykorzystuję dokładnie takie same wymagania dla witryn takich jak Airbnb, jak w przypadku Couchsurfing. To pozwala mi wyeliminować słabe oferty. Oto, o czym należy pamiętać, próbując znaleźć gospodarza:

Czy mają pozytywne recenzje? – Jeśli inni tam zostali, świetnie się bawili, a także odkryli mieszkanie lub mieszkanie, jak reklamowano, najprawdopodobniej też.

Czy mają kilka list? – Ma to kluczowe znaczenie, ponieważ wiele osób wykorzystuje te witryny jako kierowników nieruchomości mieszkalnych lub komercyjnych. Dostają dużo mieszkań, a następnie ponownie przegrają je na Airbnb. Staram się zapobiec tym lokalizacjom, ponieważ zwykle nie są one tak wspaniałe, jak inne mieszkania, a także brakuje osobistego dotyku, który pojawia się w dzierżawie własnych mieszkań.

Czy mają precyzyjne zdjęcia? – Każdy rodzaj dostarczania, który nie zawiera wielu (wysokiej jakości) zdjęć, najprawdopodobniej coś ukrywa (lub w wyjątkowo najmniej wprowadzeniu zakwaterowania).

Czy mają zweryfikowane zdjęcia? – Weryfikowane zdjęcia wskazuje, że ktoś tam był, widział miejsce, a także poręczył, że naprawdę wygląda jak jego zdjęcia.

Czy są aktywną osobą lub nadhostem? – Aktywne osoby są świetnymi użytkownikami, więc zobacz, kiedy ostatnio się zalogowali. Jeśli minęło trochę czasu, twoje zapytanie może pozostać bez odpowiedzi.

Czy ich kalendarz jest aktualizowany? – Podczas gdy oferty pojawiają się w przeglądarce tylko wtedy, gdy są dostępne, Holds nie zawsze aktualizuje swój kalendarz. Jeśli ktoś nie zaktualizował swojego kalendarza w ciągu 30 dni, zwykle go unikam. Nie ma nic gorszego niż pójście zarezerwować miejsce, tylko po to, aby anulować, a także powiedzieć: „Ups, przepraszam, to nie jest dostępne!”

Czy często odpowiadają? – Nie chcesz, aby twoje zapytanie nie odpowiadało. Witryny te pokazują, że część wiadomości trzyma odpowiedz. Im wyższy, tym lepiej.

Czy są weryfikowane? – Weryfikowane konta są mniej prawdopodobne, że ludzie o podejrzanej jakości, ponieważ witryna dostarczająca przynajmniej odkryła pewne informacje na ich temat.

Czy byli wcześniej gościem kogoś innego? – Jeśli byli czyimś gościem, a to poszło dobrze, prawdopodobne jest, że będą wiarygodne.

Te dziewięć zasad są przydatnymi wytycznymi, jednak pod koniec dnia musisz wybrać jelita. Nie wymagam zapewnienia, aby zaspokoić wszystkie dziewięć punktów. Kiedy miałem chwyt, który uderzył tylko kilka z tych punktów, a także ona [okazała się] moim preferowanym gospodarzem! Podobnie jak czasem, w lokalizacjach bez wielu hostów, być może być nieco luźne z tą listą.

Ale o wiele więcej punktów, jakie spotyka lokalizacja, tym bezpieczniej czuję.

Uwaga na temat gentryfikacji/kwestii prawnych
Z biegiem lat Airbnb, a także inne strony internetowe w mieszkaniu lub mieszkaniach znacznie zwiększyły koszty czynszów, a także wypchnęły mieszkańców, z którymi chcesz interakcja . To ogromny problem.

W wielu lokalizacjach, takich jak Lizbona i Wenecja, wielu mieszkańców nie może już zapłacić za koszt dzierżawy.

W Barcelonie odbyły się silne protesty przeciwko Airbnb (i podobne miejsca). Japonia rozpadła się na Airbnb. NYC ma surowe ustawodawstwa przeciwko temu.

Wierzę, że rząd nie może powiedzieć, co zrobić ze swoją lokalizacją – jednak nie wierzę, że te strony internetowe zrobiły wystarczające, aby upewnić się, że wynajmujesz od rzeczywistych ludzi Uzyskanie kilku mieszkań, a także wymuszanie mieszkańców.

Zdecydowanie motywuję cię do korzystania z Airbnb tylko wtedy, gdy wynajmujesz przestrzeń w czyimś domu. Również trudno jest dowiedzieć się, czy cały wynajmowany dom jest naprawdę czyimś osobistym domem, czy wynajmowana nieruchomość mieszkalna lub komercyjna przez gigantyczną firmę. Jeśli to pokój, rozumiesz, że jest to miejsce lokalne. Jeśli chcesz wynajęć całe mieszkanie, upewnij się, że jest to prawdziwa lokalizacja – a nie korporacja.

Pomóż zakończyć przemijanie. Masz moc. Nie wypieraj ludzi, których chcesz odwiedzić!

Czy te strony są bezpieczne?

Witryny te działają na zaufaniu. Wszystkie te biznes starają się potwierdzić zarówno nabywcę, jak i sprzedawcę, aby upewnić się, że nikt nie rabuje żadnej innej osoby, jednak często słyszysz doniesienia o imprezach seksualnych, napadach lub dziwnych gospodarzach.

Jednak działalność w zakresie wypożyczalni mieszkań lub mieszkań zapewnia okno, które umożliwia odzyskanie pieniędzy, jeśli otrzymasz lokalizację, która nie jest reklamowana. Po prostu zadzwoń do ich 24-godzinnej infolinii, a także skonfigurują cię gdzie indziej (możesz również dotrzeć do sieci społecznościowej, aby rozpocząć rozmowę). Trzymają również twoje pieniądze w Escrow, aby upewnić się, że jeśli lokalizacja nie jest taka, że ​​odzyskasz pieniądze. Nigdy nie przekazujesz go bezpośrednio gospodarzowi.

Wszystkie rodzaje zakwaterowania mają niebezpieczeństwa (środki czyszczące mogą zabrać z hoteluPokoje, koleżanki z akademikiem mogą przyjmować ubrania z hosteli, holowanie kanapów mogą być przerażające), dlatego te zasady są ważne. Nie sądzę, aby wynajem mieszkań lub mieszkań są mniej wolne od ryzyka niż inne opcje, a także korzyści znacznie przewyższają postrzegane niebezpieczeństwo.

Ponadto Holds zależy od ocen o wiele bardziej niż standardowe zakwaterowanie. Oznacza to, że jako gość masz dużo mocy, musi wystąpić problem.

Najlepsze miejsca odkrycia mieszkania wynajmującego

Podczas gdy Airbnb Reigns Supreme, tak naprawdę istnieje wiele stron internetowych, które można wykorzystać do odkrywania zakwaterowania wynajmu podczas podróży:

Airbnb

Wycieczka domu

VRBO

Campspace (do odkrywania osobistych kempingów)

Kolejnym wyborem dla długotrwałych podróżników jest siedzenie w domu, a także siedzenie zwierząt domowych. W zamian za opiekę nad czyjąś nieruchomościami mieszkalnymi lub komercyjnymi lub zwierzakiem podczas podróży, uzyskasz dostęp do bezpłatnego zakwaterowania. To fantastyczny wybór dla powolnych/długoterminowych podróżników, którzy chcą pozostać w jednym miejscu przez dłuższy czas. Sprawdź tę publikację, aby odkryć o tym wiele więcej!

***
Jeśli podróżuję sam, mam tendencję do pozostania w akademiku hostelu lub korzystam z punktów hotelowych, jednak korzystam z Airbnb, za każdym razem, gdy podróżuję z przyjaciółmi.

I wiele chwytów naprawdę zrobiło różnicę. W Curaçao był chwyt, który wybrał mnie z terminalu lotniczego (i jeździli po wyspie), trzymanie w Galway, który zabrał mnie na drinki (okazał się] czytelnikiem!), A także The the Reader!) Francuski trzyma, którzy zostawili mi uroczą ręcznie rysowaną mapę, a także butelkę wina. Nie odkryjesz takiej osobistej usługi w hotelach.

To osobisty dotyk sprawia, że ​​Airbnb jak apartamenty jest najlepszym wyborem planu budżetowego dla osób bez punktów hotelowych lub chęci pozostania w hostelu.

Jeśli byłeś o tym na ogrodzeniu, nie bądź. Wypożyczalnie mieszkań lub mieszkań, gdy wykonano prawidłowe, są bezpieczne, niedrogie, a także pomagają ci mieć bardziej autentyczne wrażenia. Skorzystaj z powyższych pomysłów, a także wypróbuj jedną podczas następnej podróży. Zaoszczędzisz pieniądze, uciekniesz od turystów, a także masz znacznie lepszą podróż!

Jak podróżować po świecie za 50 USD dziennie

Mój „New York Times Times” bardzo popularny przewodnik w miękkiej oprawie w podróży światowej pokaże dokładnie, jak opanować sztukę podróży, aby upewnić się, że zejdziesz z utartej ścieżki, zaoszczędzić pieniądze, a także będziesz mieć głębsze wrażenia z podróży. To twój przewodnik do planowania A, który BBC nazwał „Biblią dla podróżników planów budżetowych”.

Kliknij tutaj, aby odkryć znacznie więcej, a także zacznij czytać go już dziś!

Zarezerwuj swoją podróż: pomysły logistyczne, a także sztuczki
Zarezerwuj swój lot
Znajdź niedrogi lot, korzystając z Skyscanner. To mój preferowany silnik przeglądania, ponieważ wyszukuje strony internetowe, a także linie lotnicze na całym świecie, więc zawsze rozumiesz, że żaden kamień nie został obrócony.

Zarezerwuj swoje zakwaterowanie
Możesz zarezerwować swój hostel w Hostelworld. Jeśli chcesz pozostać gdzieś niż hostel, skorzystaj z Booking.com, ponieważ konsekwentnie zwracają najtańsze stawki dla pensjonatów, a także hoteli.

Nie pamiętaj o ubezpieczeniu podróży
Ubezpieczenie ubezpieczeniowe w podróży zapewni cię przed chorobą, obrażeniami, kradzieżą, a także odwołaniem. To szczegółowe bezpieczeństwo w sytuacji, wszystko idzie nie tak. Nigdy nie wybieram się na wycieczkę, ponieważ musiałem z niej korzystać wiele razy w przeszłości. Moja preferowana firma, która oferuje najlepszą usługę, a także wartość:

Bezpieczeństwo (najlepsze dla wszystkich)

Zapewnij moją podróż (dla osób powyżej 70)

Medjet (dodatkowe pokrycie ewakuacji)

Gotowy do zarezerwowania podróży?
Sprawdź moją stronę zasobów, aby uzyskać najlepszą firmę do wykorzystania podczas podróży. Wymieniam wszystkie te, których używam podczas podróży. Są najlepszymi w klasie, ponieważ nie możesz się pomylić, korzystając z nich podczas podróży.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *