Entertainment

NM + Aktualizacja: Meksyk Edycja

Wysłany: 1/22/22 | 22 stycznia, 2022

W poniedziałek idę do Meksyku przez sześć tygodni. Skontaktuj się z Playa del Carmen, Meksyk, a potem Chiapas przed zmierzem się do Gwatemali na kilka tygodni. Ta podróż jest ostatnią dużą podróż, zanim wrócę do Austina i kupię dom.

Tak, to prawda, dzieje się!

W zeszłym tygodniu podpisałem moją wolę i został zatwierdzony na kredyt hipoteczny. To był duży tydzień dla dorosłych. Nigdy nie czuł się znacznie więcej części systemu niż kiedy musiałem podpisać wszystkie te dokumenty.

I’…

Hej! Przepraszam, ale ….

Wydaje się, że potknąłeś się na artykuł tylko subskrybenta!

(Już członek? Zaloguj się tutaj.)

Ten krótki artykuł jest wyłącznie dla członków Nomadic Matt Plus! NM + jest jedynym programem naszego członka, który daje czytelnikom takim jak samemu dostęp do stanowisk bonusowych blogów. Członkowie otrzymują również zupełnie darmowe książki, przewodniki, kursy blogowe, dostęp do naszych wydarzeń, powtórki zdarzeń, miesięcznych giveays, koszulki, ekskluzywne rabaty na wycieczanie pieniędzy i więcej!

Jako członek Nomadic Matt Plus, nie tylko dostajesz mnóstwo korzyści, aby Twoje podróże były tańsze, ale pomożesz nam trzymać obszerną treść podróży, którą kochasz!

Najlepsze ze wszystkich, subskrybowanie kosztów mniej niż koszt lunchu!

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego krótkiego artykułu (a także 100+ innych artykułów tylko) i wszystkich innych niesamowitych przywilejów, dołącz do Nomadic Matt Plus i zacznij zdobyć znacznie więcej z podróży już dziś!

Ucz się więcej

Zaloguj sie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *