Uncategorized

Gdzie zatrzymać się w Hongkongu: niedrogie hostele, a także pensjonaty

Być może to tylko ja, jednak jedna rzecz, którą zaobserwowałem w ciągu trzech lat bycia pisarzem blogu podróżni Zakwaterowanie dostają. Programu są wyjątki; Wiele ogromnych miast zawiera „najlepiej zachowane sekrety”. Jest ich nie tylko niewiele, ale także szybko oferuje się, szczególnie podczas sezonów. Na szczęście istnieją miejsca agregatora, które sprawiają, że polowanie na hotel znacznie mniejsze. Strony internetowe, takie jak Expedia, Agoda, Hostelworld, a także Booking.com, kompilują oferty hoteli, hosteli, gospody, a także pensjonaty, które można wybrać. Ale w oparciu o osobiste doświadczenie, zawsze trudno jest odkryć ekonomiczne przestrzenie w głównych obszarach metropolitalnych, takich jak Singapur, Makau i oczywiście Hongkong.

Żywe i współczesne miasto Hongkongu jest jednym z najbardziej ruchliwych, a także najbardziej ustalonych w Azji pod względem handlu, biznesu, a także turystyki. Specjalny region administracyjny Chin, Hongkong, składa się z wyspy Hongkongu, półwyspu Kowloon, nowych terytoriów, a także 200 wysp. Podczas gdy obszary te są imponująco połączone przez rozległy pociąg miasta, a także sieci autobusowe, kluczowe jest zapoznanie się z jego geografią. Wyspa Hongkongu znajduje się w centrum centralnym, zarówno politycznym, jak i ekonomicznym, znajduje się centrum gospodarcze. Istnieje również wiele niedrogich pensjonatów, a także hostele, a także jest domem dla wielu atrakcji wakacji, w tym Victoria Peak.

Kowloon odkryjesz wiele muzeów, rynków, a także alei gwiazd. Nowe terytoria, na północ od Kowloon, są usiane parkami mokradłami, a także świątyniami. Wyspa Lantau, jedna z wielu odległych wysp, jest dumna z Ngong Ping (gigantyczny Budda, a także klasztor po Lin), a także w Hongkongu Disneyland.

Kowloon, a także wyspy Hongkongu mają najwięcej zakwaterowania. Jeśli planujesz włączyć Makau do swojej trasy, mają również terminal promowy: terminal promowy Hongkongu Makau (Connaught Road Central, Sheung Wan na wyspie Hongkongu), a także terminal promowy Hongkongu (Canton Road Road (Canton Road Road , Tsim Sha Tsui, Kowloon).

Byłem w Hongkongu trzy razy w ciągu ostatnich dwóch lat, a także zatrzymałem się w trzech różnych pensjonatach. Oto kilka moich ocen, a także komentarzy, z informacjami o nich.

Co jest objęte tym przewodnikiem?

Tai San Guesthouse
Nowy pensjonat China Yan Yan
Hostel komfortowy HK
Więcej pomysłów na YouTube ⬇️⬇️⬇️ oświadczone posty:

Tai San Guesthouse

Tai San Guesthouse ma wiele jednostek w Kowloon, ale wypróbowałem tylko oddział Burlington w Tsim Sha Tsui, Kowloon. Obsługuje ją Filipina, którą czule nazywałem jolly. Przestrzenie są mniejsze, których można się spodziewać, a także łazienki jeszcze mniejsze, jednak dostajesz to, za co płacisz. Zarezerwowaliśmy przestrzeń dla dwojga (ale biorąc pod uwagę, że byliśmy grupą trzech, mieliśmy dodatkowy futon) tylko za 500 HKD za noc. Oprócz kosztów jest wiele doskonałych rzeczy w tej lokalizacji. To miejsce jest wyjątkowe – stacje autobusowe, a także terminal MTR w bloku. Jest również niesamowicie czysty przez cały ten cholerny czas. Zjadłem pod względem jolli, wymienia waluty na wyjątkowo świetną stawkę.

Zdjęcie z oficjalnej strony Tai San

Każde miejsce jest wyposażone w komputer stacjonarny (z połączeniem internetowym), z którego mogą korzystać goście. Istnieje również bezpłatne Wi-Fi, jednak łączność jest wyjątkowo zła, a także ograniczona na drugim piętrze, na którym jest wiele przestrzeni. Połączenie na dole, w typowym obszarze, było jednak doskonałe.

Koszt: HKD 500 za noc
Plusy: doskonała lokalizacja, przyjazny personel, zawsze czysty
Minusy: małe pokoje, złe w pokoju Wi-Fi

Wyświetl Większą Mapę

Adres: 91-94 Nathan Road, Tsim Sha Tsui, Kowloon
E -mail: ken@hktaisanguesthouse.com
Numer telefonu: +852-23668273
Strona internetowa: www.hktaisguesthouse.com

Nowy pensjonat China Yan Yan

Położony w Chung King Mansions wzdłuż Nathan Road, New China Yan Yan Guesthouse dzieli budynek z wieloma innymi pensjonatami, a także sklepami. Jest to 3-minutowy spacer od stacji MTR TSIM SHA Tsui, a także wyjątkowo w pobliżu stacji East Tsim Sha Tsui. Avenue of Stars, a także Victoria Harbour znajdują się zaledwie kilka minut stąd.

Chung King Mansions. Zdjęcie przez Booking.com

Nowy pensjonat China Yan Yan. Zdjęcie z Booking.com

Podobnie jak TAISAN GUSTHOUSE, New China Yan Yan jest obsługiwany przez Filipinę, zjadł z Pangasinan. Przestrzenie, a także łazienki w środku są naprawdę małe. Jednak lokalizacja jest schludna, usługa jest satysfakcjonująca, a także istnieje godny zaufania Wi-Fi. Przestrzeń dostarczona nam miała tylko wentylator (nie Aircon), jednak było dobrze, ponieważ było dość chłodno, kiedy zostaliśmy.

Koszt: HKD 599 (Triple Room)
Plusy: dobra lokalizacja, schludna, silna i szybka Wi-Fi
Minusy: nie-Aircon, bez widoku, małe pokoje

Wyświetl Większą Mapę

Adres: E1, 8/F, Block E, 36-44 Nathan Rd, Chung King Mansion, Tsim Sha Tsui, Kowloon
E -mail: newChinaguesthouse@qq.com
Numer telefonu: +85294893891
Strona internetowa: www.newchinaguesthouse.com

Hostel komfortowy HK

Comfort Hostek HK jest idealnym uderzeniem w środku dzielnicy kupującej! Jest również otoczony terminalami MTR, więc dotarcie do głównych atrakcji z tego tutaj jest proste. Jedynym problemem, jaki mieliśmy, było to, że walczyliśmy o to, kiedy przyjechaliśmy. Osoba na przyjęciu na poziomie gruntu może nie wypowiedzieć słowa po angielsku.

Spędziliśmy dwie noce w Comfort Hostel HK w lutym ubiegłego roku, a było to przyjemne doświadczenie. Personel był zarówno praktyczny, jak i ciepły. Przestrzeń, którą otrzymaliśmy, była też niewielka, jednak pokój prysznicowy był absolutnie większy niż zwykle. Przestrzeń, którą otrzymaliśmy, była naprawdę jedną z wolnych przestrzeni wynajmowanych w tym mieszkaniu lub mieszkaniu. Właściciele systemu byli przyjaźni, więc nie był to naprawdę problem. W typowym obszarze (lobby) były komputery, z których mogą korzystać goście. Brak Wi-Fi.

Lobby hostelu

Komfort hostel hk pokój

Koszt: HKD 358 (piątek), HKD 498 (sobota)
Plusy: wyjątkowa lokalizacja, doskonały stosunek jakości do ceny, schludny
Wady: Bez Wi-Fi, trudne do znalezienia, bez widoku

Wyświetl Większą Mapę

Adres: A1, 9/F, 47 Paterson Street, Causeway Bay, Hongkong
E -mail: info@hostel.hk
Numer telefonu: +85223926868
Strona internetowa: www.hostel.hk

Masz to! Jeśli znów zobaczę Hongkong i zostanę w jednym miejscu, absolutnie dodam go do tej listy. Należy pamiętać, że są one oparte na moich własnych doświadczeniach, a także na dostarczonych mi przestrzeniach. Może to nie dotyczyć innych przestrzeni pensjonatu, a także doświadczeń innych ludzi.

Więcej pomysłów na YouTube ⬇️⬇️⬇️

Powiązane posty:

Ngong Ping, Hongkong: Tian Tan Buddha, a także klasztor po Lin

Spin Designer Hostel El Nido: nasze najlepsze doświadczenie hostelu w Palawan

Brisbane City Yha: gdzie zatrzymać się w Brisbane w Australii

Gdzie zostać w Stambule w Turcji

Top Economical Beach Resorts w Batangas (poniżej P3000)

TAIPEI: top 10 hotels Under $50

TOP 7 NASUGBU BATANGAS beach RESORTS & holiday homes

HONG KONG DISNEYLAND: discounted Tickets & travel Guide