Uncategorized

Weekend urodzinowy w górach – Fairmont Resort & Spa, Leura

Naprawdę nie wierzyliśmy, że będziemy mieli możliwość ponownego podróży przed końcem roku, ale nie tylko poradziliśmy sobie z formą w formie Podróż tuż przed świętami Bożego Narodzenia to podobnie moje urodziny!

Więc oprócz wszystkich uroczych prezentów Jim, a także reszty gospodarstwa domowego zorganizowanego na mój specjalny dzień, wydam je w jednej z najbardziej niesamowitych części Nowej Południowej Walii w niezwykle wyjątkowym hotelu.

Jesteśmy w Fairmont Resort, a także w Spa Health w Leurze, hotelu z pomyślnym adresem Sublime Point Road. Jak dobrze widzę, co mają na myśli.

Fairmont (formalnie Fairmont Resort, a także Health Spa Blue Mountains, Mgallery autor .

Teren są równie ekspansywne.

Oprócz nieskazitelnego 18-dołkowego kursu znajduje się znaczący basen w stylu laguny oprócz olimpijskiego podgrzewanego basenu wewnętrznego.

W tej części ośrodka znajduje się również arkada gier, lustrzana labirynt, a także lodowisko 500m², które wynika z otwartego na początku przyszłego roku! Istnieje również stajnia konna, program na drzewach, a także urocze spa wellness… jesteśmy raczej przytłoczeni tym, ile tu jest.

I to zanim zaczniesz patrzeć na wszystkie spacery Busha, a także ścieżki turystyczne na wyciągnięcie ręki.

Jesteśmy dziś w podobnym imponującym apartamencie Megalong – ogromnej przestrzeni z kąpielą spa zdrowotną i długim balkonem. Na naszym stole do jadalni znajduje się piękny talerz serowy, a także butelka wina regionalnego, aby nas powitać.

Jim udaje, że przyjmuje za to historię kredytową, jednak nie próbuje wyjątkowo mocno. Gościnność tego ośrodka jest cudowna.

Tego wieczoru jadamy w niedawno otwarta restauracja Misty. Widoki nad Doliną Jamison z tej precyzyjnej restauracji są spektakularne… jednak widzimy jedzenie, które przyćmiewa wszystko, co widzimy przez okno.

Misty serwuje trzydaniowe menu do Lucky 20 Table, które akceptują noc. Możesz zdecydować się na dopasowanie win lub zamówić z elegancko wyselekcjonowanej listy win.

Ufamy naszemu serwerowi Marco, który sugeruje pasujące wina, a także ma rację.

Ten oszałamiający pejzaż morski ogrodowy jest moim przystawką Hamachi Crudo. Z nim są dwa rodzaje kawioru (jasnoniebieski to jaja Scampi), sukulenty morskie, a także piana Yuzu. Jestem podekscytowany, widząc, że wykorzystali tu również winogrona morskie – coś, czego nie miałem od czasu naszej podróży do Okinawy.

Och, a także wino to zaskakująco świetne błyszczące z Grecji!

Lista wina tutaj jest naprawdę niezwykła. Na szczęście nie jest tak długo, jak wiele restauracji, w których książka wyląduje przy stole z drżącym łomotą. Zamiast tego ma myśl o obsadzie, która pasuje do dzieł sztuki pochodzących z kuchni.

Na przykład ten czerwony z rzeki Margaret idealnie pasuje do mojego duetu jagnięcego.

Jedzenie tutaj jest szczerze zadziwiające. Podobnie jak kiedy Marco mówi nam, że w kuchni są tylko dwóch szefów kuchni, robimy to wszystko, jesteśmy jeszcze bardziej zakłócani.

Podstawowa marronem Jima z marronem z Crab Congee, a także sosem Beurre Blanc jest bogaty, a także bogaty, podczas gdy moje całkowicie francuskie lizaki jagnięce, a także wolno gotowany kawałek jagnięcego brzucha jest napełniającym posiłkiem-naprawdę satysfakcjonującym.

Również strona białych szparagów z najświeższym, najbogatszym Hollandazą zasługuje na wzmiankę.

Emilio jest bardzo potencjalnie najbardziej skromnym szefem kuchni, którego kiedykolwiek spotkaliśmy, jest niczym innym jak geniuszem. Nie możesz powiedzieć, jednak tak naprawdę nie podobał mu się ten obraz OP, jednak legenda nadal się na to zgodziła.

A kiedy próbowaliśmy go pochwalić jedzeniem, po prostu zarumienił się, a także pośpiesznie z powrotem na ster. Szczerze mówiąc, najprawdopodobniej był raczej gorączkowy.

Po obiedzie spacerujemy do głównego wejścia do ośrodka do niedawno otwartych dwóch lekarzy whisky tawerna.

Zaskakująco duży, ten podziemny bar ma niezwykle kapryśne uczucie gdzieś między dość wielkim mezumem, a muzeum medycznym.

Jest tak nazywany, ponieważ właścicielem hotelu jest dr Jerry Schwartz, rzeczywiście chirurg. Wraz ze swoim dobrym przyjacielem profesorem Johnem Rasko Jerry od dłuższego czasu ma gorzelnię w skrzydłach, sprawiając, że australijski singiel singiel był odpowiednio nazywany dwoma lekarzami whisky.

Wreszcie, że mogą wydać swoją whisky, dwaj lekarze również wprowadzili ten niezwykle dobry pasek o dokładnie takiej samej nazwie.

Wokół ciemnych ścian powyżej wygodnych Chesterfields, a także przytulnych zakamarków, półek starych urządzeń medycznych Jerry’ego, a także książki zapewniają poprzeczkę precyzji oprócz uroku starego świata.

Relaksujemy się w sofach, a także cieszymy się z kilku domowych koktajli. Jim wydaje się tutaj bardzo spokojny!

Prowadzenie nas z imponującą zaopatrzoną szafką whisky to podobnie imponująca Dwayne Ninnis.Jego zrozumienie samotnych słodów – rzeczywiście całej whisky, a także whisky – jest osobliwe.

Obiecuje nam wycieczkę po szafce, gdy wszystko się uspokoiło. W międzyczasie siedzimy do jeszcze jednego wykwintnego koktajlu.

Niestety, whisky dwóch lekarzy wciąż znajduje się w ostatnim etapie produkcji, choć Jim cieszył się bulwarda w Misty, która wykorzystała whisky dwóch lekarzy.

Jesteśmy naprawdę zaskoczeni mieszanymi napojami tutaj w tawernie dwóch lekarzy whisky. Nie tylko są całkowicie przygotowani i oszałamiająco, zgodnie z estetyką tego wyjątkowego baru, ale także przypominają nam, że bary hotelowe zmieniły się na zawsze.

Nie są już zawyżone, a także pozbawione atmosfery. Ten pasek sam w sobie jest celem.

Cherry na torcie to muzyka online. Urocza głos, a także gitara niesamowitych umiejętności, ci muzycy dali światło, gdy po raz kolejny elegancki klimat dwóch lekarzy whisky tawerna.

Obejrzyj ten obszar, aby uzyskać więcej informacji, a także oceny wszystkich tych aspektów kurortu Fairmont.

Wszystko tak dobrze wkrótce nasz pobyt w Fairmont się skończył. Jednak pozostajemy w Leurze trochę dłużej, ciesząc się sklepami, a także wspaniałą podstawową ulicą tego uroczego górskiego miasta.

Minęło dużo czasu, odkąd byliśmy ostatnio w Leurze, jednak była to również jedna z ostatnich lokalizacji, do której poszliśmy, zanim wizę Jima skończyła się, kiedy mieszkał tutaj w 2000 roku – kiedy po raz pierwszy się poznaliśmy.

Przed wyjazdem widzimy młyny i fasolę – niezwykłe artykuły domowe, a także sklep z pamiątkami tuż przy głównej ulicy w Leurze. Każda przestrzeń tego sklepu, osadzona w górskim domku z przełomu wieków, jest pełna uroczych kolekcji, sztuki regionalnej, a także książek.

Prawdę mówiąc, odkrywamy tutaj kilka produktów naszych przyjaciół, takich jak książka Life Low Tox Life Alexx Stuart.

Oczywiście nie mogliśmy przyjść całej metody w Blue Mountains, a także nie przychodzić, a także zobaczyć trzy siostry.

Ta uderzająca formacja rocka reprezentuje regionalną rodzimą legendę z trzema siostrami Meehni, Wimlah, a także Gunnedoo z plemienia Katoomba. Wpadli, jak w przypadku trzech rodzeństwa z plemienia Nepean, jednak ich utwór był zabroniony.

Wywołało to wojnę plemienną, która narażała życie siostry w niebezpieczeństwie, więc regionalny czarownica przekształciła je w kamień, aby chronić ich tylko po to, by umrzeć sam w bitwie. Siostry pozostają do dziś, na stałe skazane na obserwowanie doliny, a także w górach.

Czy możesz nas stać? Ukrywamy się na punkcie Sublime Point!

Mamy nadzieję, że podobała Ci się ta specjalna regularna edycja w Blue Mountains, a mamy nadzieję, że masz wspaniałe Święta Bożego Narodzenia, a także Nowy Rok. To jest przedostatnia historia od nas za 2021 r., Jednak zobaczymy się ponownie w 2022 roku.

Uważaj – zarówno Christina, jak i Jim XX

Zatrzymaliśmy się w Fairmont Resort & Health Spa Blue Mountains, Mgalley autorstwa Sofitela jako goście mediów.