Entertainment

Pumpkin Patches w Północnej Dakocie

Nie może być września bez standardowego przewagi do Halloween i nie będzie Halloween bez dyni. I oczywiście nie mogą być dyni z łatami dyni… szczere plastry dyni.

Kiedy wspaniała dynia dzwoniąc corocznie i-jak dobrze znana historia-szuka najszczerszej łatki dyni, musi rozważyć kilka w Dakocie Północnej. Może nie znaleźć tam Linusa i Lucy, ale znajdzie gry, zajęcia, dzieci i mnóstwo dyń.

Uczyń jesienną tradycją, aby trafić kilka plastrów dyniowych stanu i wziąć udział w powiązanych działaniach.

Papa’s Pumpkin Patch: Bismarck

Papa’s Pumpkin Patch in Bismarck ma dynie – dużo dyń – i wiele więcej do zobaczenia i zrobienia każdej jesieni. Rozejrzyj się… szczerość, o ile oko widzi. Ciesz się dyniami wystrzeliwanymi z trebuchet i zobacz, jak daleko latają po wystrzeleniu z armaty dyni. Oprócz ogromnej różnorodności dyń, Papa ma wystarczająco dużo rzeczy do zrobienia, aby dzieci były zajęte przez cały dzień. Dzieci mogą odkrywać labirynt Bale wykonany z 500 bel słomy i ryczeć po zjeżdżalni na Slajd Mountain. Dzieci czerpią również przyjemność z łóżeczka kukurydzianego, piaskownicy wykonanej z jądra kukurydzy. Relaks na wspaniałym fotelu z dyni 15-metrowej po spędzeniu czasu zastanawiając się nad drewnianymi strukturami zabaw Papa. Leć w powietrzu na zamkach i zoomin ziplines i zakończ dzień jazdą pociągiem Sebastiana, kucykiem, wagonem lub hajdem konnym.

Nelson’s Pumping Patch and Corn Maze: Emerado

Pumpkin Plastkin i labiryntu kukurydzy znajduje się w Emerado, między miastem Grand Forks i Grand Forks Air Force Base. Farma była w rodzinie Nelson, biorąc pod uwagę, że w 1880 r. I robi wrażenie na rodzinach i wspaniałej dyni z matką, biorąc pod uwagę, że 1996. Dzieci mogą wziąć swoje wybory niedługo latarni. Ale nie przed graniem w gry takie jak Conk the Crow, Pumpkin Boot i Feliet na strachu na wróble. Następnie weź siano, a następnie przemyj się przez labirynt Spookleya. Staraj się nie gubić się w 11-akrowym labiryncie kukurydzy Nelsona. Po ucieczce z pola kukurydzy spróbuj strzelać do Cajun Country Cornon Cannon. Na koniec udaj się do makabrycznego spichlerza na Halloween Frights.

Berry Acres: Minot

Berry Acres Pumpkin Patch w Minot liczy na wspaniałą dynię i innych gości, którzy czerpią przyjemność z gry w golfa podczas łaty. Gość zagra na nowe dziewięcioosobowe miniaturowe pole golfowe, które dodaje zupełnie nowego wymiaru do tego doświadczenia. Po rundzie wróć do standardowych zajęć z dyni, takimi jak siana i jazda pociągiem dla dzieci. Wsuń dzień na bele siana lub weź maleńki labirynt lub ośmioopherowy labirynt kukurydziany. Berry Acres używa również wagonów paintballowych i pieskowego zoo. i dynie.

Dakota Carriage Company: Fargo

Dakota Carriage Company z Fargo wykorzystuje wystarczającą ilość zajęć, aby utrzymać dzieci i dorosłych przez wiele godzin. Oprócz widocznych dyń goście mogą się zgubić i znaleźć w labiryncie kukurydzy, małego labiryntu bale lub starego labiryntu zachodniego, Scale Tire Mountain, wybierz spacer, graj w gry na podwórku i strzelaj w Alley Nerf Gun Alley. Weź ratowane koni Hayride, aby zakończyć dzień.

Dark Acres: Williston

Dark Acres w Williston miał wszystko, czego osoba oczekuje od plastry dyni, zwłaszcza dyń. Wybierz najlepszą dynię do rzeźbienia, ale nie przed spędzeniem dnia w łatce. Zrób zdjęcie członków rodziny na gigantycznym krześle; manewr przez labirynt Bale Hay; Jedź pociągiem Zipline i Pumpkin Express; Prowadź samochody pedałowe i zobacz, jak wysoko możesz posunąć się na linie wspinaczkowej.

Znajdź znacznie więcej działalności jesiennej w Dakocie Północnej na www.ndtourism.com.

Związane z

Top 10: Pumpkin Patches & Fall Farms w południowym Wisconsinof przez wszystkie pory roku, Fall jest moim ulubionym. Kiedy mieszkaliśmy w Wisconsin, czerpaliśmy przyjemność z wybierania jabłek, picia cydru i rzeźbienia dyń o różnych kształtach i rozmiarach. Wiele gospodarstw w południowym Wisconsin naprawdę wchodzi w ducha turystyki, przekształcając swoje działające gospodarstwa na plac zabaw z labiryntymi kukurydzy, pieszczot zoo,…
27 września 2015 r. „Midwest”

Jak kemping mogą pomóc „zdobyć twoją naturę”, kto potrzebuje obozu letniego? Obecnie nie są tylko toaletami i miejscami kempingowymi. Coraz częściej kempingu dodają programy edukacyjne i zajęcia stworzone, aby pomóc całej rodzinie poznać na świeżym powietrzu.
1 czerwca 2011 w „Najlepszych kempingach”

10 miejsc docelowych dla rodzin w Olympii, Waszyngonsome naszych ulubionych podróży na drogach znajdowały się w stolicy. Zazwyczaj odbywa się mieszankę historii i studiów społecznych, wycieczki na drodze stolicy są lekcją obywatelską czekającą na rozwój. Olympia nie była wyjątkiem od tego trendu; Z muzeami, parkami i mnóstwem niezależnych sklepów i restauracji, tutaj…
2 listopada 2016 w „Pacyfiku”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *