Uncategorized

Patrząc wstecz: Specjalne momenty na całym świecie

KADE KANE zawiera linki stowarzyszone. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tych linków, zarobię prowizję bez dodatkowych kosztów. Dzięki!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na e -mailu

Temat #FrifOTOS w tym tygodniu to „Specjalne momenty”. Temat, który jest otwarty na interpretację, który podobał mi się, przesiewając moje zdjęcia.

Podróż dla mnie jest szczególnym momentem po szczególnym momencie – ale niektóre chwile wznoszą się przede wszystkim i stają się chwilami, które pamiętasz dekady później. Oto kilka moich ulubionych:

Moment swobodnego opadu, gdy wskakujesz ze szczytu wysokiego statku do wody, znacznie wyżej niż kiedykolwiek marzyłeś o próbie – w zatoce Halong w Wietnamie.

Moment, w którym zdasz sobie sprawę, że wszyscy w mieście mogą zobaczyć twoją bieliznę – w Sihanoukville w Kambodży.

Chwile kulinarnej błogości, takie, pierwsze z pięciu sensacyjnych kursów – w Castel del Rio, Włochy.

Nieoczekiwany moment, kiedy wbijasz się w drzwi, aby uciec od agresywnego psa – i ostatecznie zrobisz kilku zwariowanych nowych kumpli – w Ubud, Bali, Indonezja.

Chwile niewyobrażalnej doskonałości, takie jak przekraczanie pustyni o wschodzie słońca na wielbłąda, kolory zmieniają się żywo w każdej minucie – w Wadi Rum, Jordan.

Chwile najwyższego osiągnięcia – jak po wspinaczce na szczyt Mount Snowdon w Walii.

Te chwile, w których jest tylko ty na motocyklu przed niekończącą się drogą, a nie jeden zachód na wiele kilometrów – w prowincji Saraven w Laosie.

W chwili, gdy zdasz sobie sprawę, że jest 2:00 i musisz się obudzić, aby zobaczyć wschód słońca w Angkor Wat za dwie godziny i zdecydowanie nie powinieneś pić w Angkor co?! Bar – w Siem Reap, Kambodża.

W momencie, gdy podejmiesz radę z koloru fioletu i poświęcisz chwilę, aby podziwiać fioletowe kwiaty, mimo że straciłeś prawie wszystkie swoje rzeczy – w Labuan Bajo, Flores, Indonezja.

Zabawny moment, kiedy budzisz się rano, spójrz na aparat, aby zobaczyć, co się stało zeszłej nocy – i pamiętaj, że zostałeś BFF z jedną z lokalnych trannów! – W Ao Nang, Tajlandia.

I jest tak wiele chwil, które bawią się z twoim poczuciem niedowierzania.

Czy naprawdę tu stoję, stojąc między tymi absolutnie cudownymi pokrytymi śniegiem Alp? – W Innsbruck, Austria.

Czy naprawdę tutaj, unosząc się nad nieziemskim krajobrazem Kapadocji? – W Goreme, Turcja.

Czy naprawdę tu jestem, rurka Mekong, legendarna rzeka Azji? – W Don Det, Si Phan Don, Laos.

Kiedy podróżujesz, takie chwile zdarzają się każdego dnia. Więc użyj tego jako swojej inspiracji w piątek. Wyjdź tam i odkryj. Jakkolwiek chcesz. Leć na drugą stronę świata, zarezerwuj wakacje rodzinne na Florydę lub po prostu jechać 30 minut do miasta, które nigdy nie odwiedziłeś. Zrób własne specjalne chwile.

#Frifotos jest otwarty dla wszystkich. Aby zobaczyć więcej zdjęć od wszystkich innych, śledź #FrifOTOS na Twitterze.

Które zdjęcie jest Twoim ulubionym?

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejść subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na e -mailu