Entertainment

10 najlepszych rzeczy do zrobienia w Tampie na Florydzie, USA [z sugerowanymi wycieczkami]

Czy planujesz wkrótce podróżować do Tampa na Florydzie? Przeczytaj nasze wskazówki na temat rzeczy do zrobienia w Tampie na Florydzie z sugerowanymi wycieczkami!

Zdjęcie Matthew Paulson CC By-NC-ND 2.0Tampa to miasto położone nad Zatoką Tampa na wybrzeżu Zatoki Florydy. Większość turystów idzie tutaj po muzea i inne miejsce kulturalne. Ogród Busch w mieście jest odwiedzany przez turystów, ponieważ ludzie mogą cieszyć się parkiem rozrywki, mając jednocześnie możliwość zobaczenia zwierząt. Poza tym poniżej są jedne z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w mieście. Sprawdź naszą listę najlepszych rzeczy do zrobienia w Tampie na Florydzie.

Inne artykuły, które możesz przeczytać:

Najlepsze plaże w Fort Lauderdale na Florydzie – 10 najlepszych plaż w Fort Lauderdale

5 miejsc, które musisz zobaczyć na Florydzie podczas podróży solo

Przewodnik turystyczny dla par odwiedzających Florydę – 10 rzeczy, które musisz zrobić

5 niesamowitych miejsc na plaży, aby sprawdzić i doświadczyć w tym roku na Florydzie

Odmowa amerykańskiej wizy – 7 najczęstszych powodów odrzucenia wiz amerykańskich

Spis treści

Lista najlepszych rzeczy do zrobienia w Tampie na Florydzie, USA

1. Sunshine Skyway Bridge
2. Big Cat Rescue
3. Tampa Riverwalk
4. Akwarium na Florydzie
5. Busch Gardens
6. Park regionalny sałaty Lake Lake
7. Ybor City
8. Bayshore Boulevard
9. Amalie Arena
10. Henry B. Muzeum roślin
Gdzie zatrzymać się w Tampie na Florydzie, w hotelu w USA
Niedrogi hotel
Luksusowy hotel

Zabawne fakty o Tampie

Lista najlepszych rzeczy do zrobienia w Tampie na Florydzie, USA

1. Sunshine Skyway Bridge

Zdjęcie Matthew Paulson CC by-NC-ND 2.0
Sunshine Skyway Bridge znajduje się między Sarasota i St. Petersburg. To pocztówka z Tampa Bay. Przejście jest niesamowite dla wysokości, którą osiągnie i widzi morze. Wspaniała praca architektoniczna, a jeszcze więcej, widok. Most jest jednym z najlepszych przykładów wspaniałej pracy inżynierii lądowej.

2. Big Cat Rescue

Zdjęcie Stefanie Kraus CC by-NC-ND 2.0
Zwierzęta, które tu mieszkają, to uratowane zwierzęta przed niewłaściwym prywatnym utrzymaniem, zaniedbanymi ogrodami zoologicznymi lub tych strasznych cyrków. Mają wystarczająco dużo miejsca w swoich obudowie, które składają się z co najmniej 2-3 obudów zamkniętych razem. Widzenie zwierząt na Big Cat Rescue jest koniecznością i widać, że dobrze sobie radzą. Jest to wysoce zalecane, a także wspierasz zwierzęta z opłatą za wstęp i pamiątkami. Wszyscy pracują dobrowolnie, więc nikt z tego nie zarabia.

3. Tampa Riverwalk

Zdjęcie Matthew Paulson CC By-NC-ND 2.0 Jeśli sprawdź Tampa, ekonomiczną i zdrową opcją jest sprawdzenie Tampa Riverwalk. Ścieżka na brzegu rzeki z bardzo malowniczymi widokami. Jeśli pójdziesz podczas zachodu słońca w słoneczny dzień, możesz robić dobre zdjęcia. Graniczy opcje parków i muzeów, dzięki czemu możesz sprawdzić dowolny z tych, jeśli jesteś zainteresowany.

4. Akwarium na Florydzie

Zalecane jest zdjęcie Matthew Paulson CC By-NC-ND 2.0 The Florida Aquarium. Między innymi różne rafy koralowe, stworzenia morskie (rozgwiazda, jeżowce morskie itp.) Aby dotknąć, wszystko jest również wyjaśnione w wspaniały sposób. Akwarium pokazuje wodny świat Florydy bez większego pokazu. Prowadzisz cały teren na okrągłej trasie, więc nie musisz się bać, że czegoś nie rozumie. Możesz zakończyć wycieczkę w około 1,5-2 godziny.

Sugerowana wycieczka: wejście do skip-line Florida Aquarium

5. Busch Gardens

Zdjęcie Jeremy Thompson CC przez 2.0
Busch Gardens to połączenie światowej klasy przejażdżek emocji, rozrywki na żywo i ponad 12 000 zwierząt. Jest to park specjalizujący się w ochronie zwierząt z kilkoma z nich w zakresie interakcji, w tym mini safari. A dla tych, którzy lubią kolejki górskie, jest to również optymalny park. Możesz rzucić sobie wyzwanie, jeżdżąc na 335-metrowej wieży, Falcon’s Fury lub możesz ścigać się jak gepard na Gepard Hunt.

Sugerowana wycieczka: Busch Gardens Tampa Bay bilet wstępny

6. Park regionalny sałaty Lake Lake

Park przyrodniczy z drewnianymi chodnikami przez bagienny krajobraz. Miejsce na relaks i cieszenie się. Jest bardzo dobrze wytrzymały, a park oferuje również wiele możliwości piknikowych. Możesz cieszyć się naturą na wspaniałej promenadzie. Nie spiesz się tutaj, ponieważ jest większy niż myślisz i jest wiele do odkrycia! Boardwalk zabiera cię przez bagno do dużego jeziora. To wspaniałe miejsce do obserwowania ptaków i można nawet zobaczyć Gators i Żółwie. wysoce rekomendowane!

7. Ybor City

Zdjęcie Matthew Paulson CC by-NC-ND 2.0
Ybor City jest historyczną dzielnicą, kiedyś powiązana z przemysłem tytoniowym, dziś przekształconą w bary, restauracje i sklepy. Zaleca się zabrać tramwaj tramwajowy w centrum miasta, stacji Tampa, na stację Centro Ybor Station 2. Ta wycieczka jest bezpłatna. Częstotliwość wynosi co 15 minut i jest to podróż około 20 minut. Bardzo malownicze jest widzenie kurczaków idących swobodnie ulicami, ponieważ są chronione przez gminę.

8. Bayshore Boulevard

Zdjęcie Steven Martin CC by-NC-ND 2.0
Bayshore to droga z szeroką promenadąnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *