Uncategorized

Co wskazuje na romans? Kate McKibbin z Secret Bloggers ‘Service

Guru cyfrowy, założyciel Secretbloggersbusiness.com i zwykle wyjątkowa ludzka, Kate McKibbin mówi nam o swojej odpowiedzi na pytanie: Co wskazuje na romans?

Kate McKibbin jest jedną z tych rzadkich ludzi, którzy ukrywa ich geniusz. Wolałaby wyrzucić wzruszenie ramion niż przyznać, że wie o wiele więcej niż ty, a jej najmniej ukochany kolor jest w centrum uwagi. Kate McKibbin jest seryjnym nielolatorem.

Jednak w rzeczywistości Kate może sprawić, że wszyscy czujemy się z łatwością.

Pierwsza wyprawa Kate do prowadzenia usług online rozpoczęła się od jej stylu i bloga mody Drop Dead Sharenning Daily w 2007 roku – bardzo wczesnych drzwi w blogowaniu.

Mając doświadczenie w publikowaniu, reklamie i mediach oraz dyplomie usługowym, szybko dorastała DDGD. W rzeczywistości, zanim zamknęła usługę w 2016 roku, strona Kate była wystarczająco duża, aby zatrudnić 6 osób, przyciągnąć ponad 500 tys. Czytelników miesięcznie i przekształcić ponad 6-postaci wielokrotności rocznie.

Jeśli jednak uważasz, że jej obecna strona na temat jej najważniejszego biznesu Bloggerów Mastermind Venture Secret, to wszystko nastąpiło przypadkowo. Hmm. Czy może tam odkrywam nutę pokory?

Oczywiste jest, że usługa Kate, jej skromność, jej kreatywność i jej niegodziwe poczucie humoru sprawiają, że stała się potężna w biznesie.

Ale czy to przekłada się na jej życie osobiste?

Oto, co Kate ma do powiedzenia o romansie:

Co wskazuje na romans: Kate McKibbin – Business Secret Bloggers’s Busines

1. Co jest coś romantycznego, co ktoś dla ciebie zrobił?

Mój partner Matt zorganizował dla mnie lekcje śpiewu na Walentynki w tym roku.

To była moja noworoczna rezolucja w tym roku, a on wie, jak śmieci jestem w czasie, odbywając się z dala od mojego biznesu. To było tak przemyślane i nieoczekiwane (nie wskazałem tego od ponad miesiąca!).

2. Jaka jest najbardziej romantyczna rzecz, którą zrobiłeś dla kogoś innego?

Na początku naszego związku poznałem partnera na lotnisku (o 5 rano) z kawą w ręku jako zaskoczeniem, gdy wracał z międzynarodowej podróży do pracy.

Pamiętam, jak bardzo się tym denerwowałem, ponieważ nie umawialiśmy się zbyt długo i niepokoiłem, że pomyślał, że jestem szalonym prześladowcą.

Ale uwielbiał to (i zszokował mnie idealnie z powrotem podczas mojej następnej podróży, ale oczywiście musiał na mnie jeden: pojawił się z kwiatami i ubrany jak szofer).

3. Jakie codzienne rzeczy uważasz za romantyczne?

Po prostu małe rzeczy, w których wiesz, że ta osoba myślała o tobie, i chcąc upewnić się, że jesteś zachwycony (nawet jeśli to wskazuje, że sami składają małą ofiarę). Nawet w mały sposób.

Więc może oszczędza ci ostatnie mleko, więc możesz napić się kawy rano lub pamiętać o nazwie filmu, które chciałeś cieszyć, gdy pójdą, aby zdobyć niektóre płyty DVD, lub zrozumienie, które kwiaty są Twoim bardzo- Kochałem ich bez powodu (po prostu kwiaty są najlepsze!)

4. Jak myślisz, co jest romantyczne, że inni mogą nie?

Kocham mojego psa dla zwierząt i staram się również z nią podjąć wysiłek.

Nie mam dzieci, ale ona wciąż jest dla mnie rodziną. A jeśli mnie kochasz, musisz kochać ludzi i futrę, które też kocham.

Dziękuję, Kate za wpuszczenie nas do twojego serca. Nie wiedziałem, że wziąłeś lekcje śpiewu. Będziesz musiał wydać nam uciążliwość, gdy się spotkamy!

Obecny kawałek cyfrowego błyskotliwości Kate to sekretny biznes blogerów dla osób pracujących online – za pośrednictwem bloga, który chcą zarabiać, albo inna firma internetowa.

Kursy szkoleniowe Kate, grupy społeczne, kluby i centrum coachingowe dają ci narzędzia, aby przekształcić projekt pasji w zawód lub mały dochód online w coś o wiele więcej.

Sprawdź usługi Secret Bloggers tutaj, aby dowiedzieć się więcej. Nie pożałujesz.

Jeśli czerpałeś przyjemność z tego postu, musisz również spojrzeć na inne artykuły z tej serii, w których zadajemy innym osobom pytanie: co wskazuje na romans?

A ty? Co wskazuje na romans? Powiedz nam w komentarzach!