Uncategorized

TNN: Hakowanie podróży – maksymalizuj dzienne koszty, aby uzyskać maksymalne punkty

hej, wszyscy,

Richard Kerr jest dyrektorem ds. Świadczeń turystycznych dla nagród Bilt. Ma 10 -letnie doświadczenie w lojalności, a także obszar karty kredytowej, a także jest powszechnie uważany za jednego z najważniejszych profesjonalistów, a także maksymalizację programów lojalnościowych. A kiedy nie mam na coś odpowiedzi, idę do Richarda po odpowiedzi! On jest guru.

Założył nagrodę Travel 101 na Facebooku, a także spędził sześć lat pracując dla The Points Guy.

W tej rozmowie Richard opisze dokładnie, jak …

Hej! Przepraszam, że przerwałby się, ale ….

Wygląda na to, że natknąłeś się na artykuł wyłącznie dla subskrybenta!

(Już członek? Zaloguj się tutaj.)

Ten post jest wyłącznie dla członków Nomadic Matt Plus! NM+ to jedyny program naszego członka, który zapewnia odwiedzającym takim jak ty, zdobywając dostęp do postów na blogu. Członkowie otrzymują podobnie bezpłatne książki, przewodniki, kursy blogowe, uzyskują dostęp do naszych wydarzeń, powtórki wydarzeń, comiesięczne prezenty, koszulki, specjalne rabaty podróży oszczędzają pieniądze, a także więcej!

Jako członek Nomadic Matt Plus nie tylko dostajesz mnóstwo korzyści, aby Twoje podróże są tańsze, ale pomagasz nam wytwarzać dogłębne materiały podróży, które kochasz!

Co najlepsze, subskrypcja kosztuje mniej niż koszt lunchu!

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego postu (a także ponad 100 innych artykułów tylko dla członków), a także wszystkich innych niesamowitych korzyści, dołącz do Nomadic Matt Plus, a także zacznij być już dziś z podróży!

Ucz się więcej

Zaloguj sie