Uncategorized

Trzymanie kóz w drodze: ile pieniędzy zarabia ten blog?

Ludzie zawsze pytają nas, ile robi nasz blog, i mimo że jest to trochę faux pas w Kanadzie (skąd się jesteśmy), przejrzysty w kwestii zarobków jest również najlepszym sposobem inspirowania ludzi Dokonaj zmian i rozpocznij własne blogi.

Uznaliśmy, że powinniśmy po prostu być z naszymi czytelnikami i powiedzieć wam dokładnie, gdzie otrzymujemy zapłatę i ile, jak to w zasadzie ty, nasi czytelnicy, którzy doprowadzili nas tam, gdzie jesteśmy dzisiaj z kozami w drodze. Postaramy się odpowiedzieć na kilka FAQ, które otrzymaliśmy z e-maili, jednocześnie rzucając trochę światła na temat blogowania do podróży (mam nadzieję, że nie będąc zbyt nerdy).

AKTUALIZACJA 2019: Do celów spójności na tym blogu będę nadal aktualizować te liczby. Dzisiaj strona internetowa widzi 350 000 odwiedzających miesięcznie, ma 15 000 subskrybentów biuletynu i zarabia 20 000 – 25 000 USD miesięcznie. Jesteśmy bardzo przejrzyste w naszych dochodach, ponieważ uważamy, że uczciwość i przejrzystość są najlepszym sposobem inspirowania innych do założenia bloga. Jeśli chcesz założyć blog, obecnie oferujemy bezpłatny kurs szkolenia wideo i bezpłatny, 200 -stronicowy ebook (wartość 120 USD) dla każdego, kto rozpoczyna swój blog za pomocą tego przewodnika.

Czy twój plan zawsze zarabia na blogu?

Po przeczytaniu tego inspirującego postu na OneStep4ward.com rozpoczęliśmy stronę. Na początku po prostu przenieśliśmy się po naszych blogach z naszego konta Travelblog.org, na naszą nowo zakupioną witrynę WordPress i płatną domenę. Z tyłu naszych umysłów marzyliśmy o czerpaniu zysków z robienia tego, co kochamy, ale nawet nie wiedzieliśmy, czym jest WordPress i nigdy nie słyszeliśmy słów takich jak CSS, HTML i Java Scripts (wszystkie są geekami, kliknij, kliknij dla wiki-explanations).

Gdyby tylko…
Popełniliśmy niezliczone błędy podczas naszego pierwszego roku online, co naprawdę utrzymywało nas w sferze blogowania hobby. Chociaż zawsze mieliśmy nadzieję, że blogowanie może zamienić się w zawód, dopiero dopiero przeprowadziliśmy się do Chin w lipcu 2012 roku, kiedy naprawdę pomyśleliśmy, że możemy zrobić coś z witryny.

Zaczęliśmy badać, jak blogować jako biznes, jak zdobyć lojalne zwolenniki, jak korzystać z SEO (optymalizacja wyszukiwarek) i korzystać z mediów społecznościowych i innych taktyk do sprzedaży naszych treści. Skontaktowaliśmy się z najlepszymi blogerami, takimi jak Nomadic Samuel, Planet D & Vagabondish, aby dać nam kilka wskazówek na ten temat. Na szczęście dla nas istnieje świetna społeczność pro-blogowania, która jest bardziej niż chętna, aby pomóc przybyszom.

Dziękuję społeczność blogowania
Jak długo minęło, zanim zacząłeś zarabiać na blogowaniu?

Po niezliczonych godzinach pracy przed ekranem komputera zdecydowaliśmy, że nadszedł czas, aby zarabiać na naszej stronie. Od kilku miesięcy otrzymywaliśmy i grzecznie odmawia e -maili reklamodawców, po prostu dlatego, że nie uważaliśmy, że nasza strona jest gotowa.

Krótko przed wyjazdem na naszą epicką podróż do Azji Środkowej w lipcu 2013 r. Zdecydowaliśmy (z pomocą koczowniczego Samuela), aby rozpocząć pracę z kilkoma reklamodawcami związanymi z podróżami, którzy skontaktowali się z nami w przeszłości.

Unikaliśmy pokusy dodawania rozpraszania, płatnych reklam banerowych na naszej stronie internetowej, a zamiast tego reklamujemy się tylko w sposób, który nie wpływa na nasze obecne czytelnictwo. Większość czytelników nie ma nic przeciwko oglądaniu reklam na stronie, ale nadal nie chcemy zatykać wrażeń z czytaniem z wyskakującymi wyskakującymi, banerami lub reklamami widżetu.

AKTUALIZACJA 2018: Nadal nie uruchamiamy żadnych reklam, nie umieszczamy ich na pasku bocznym i nie zezwalamy na krzykliwe reklamy ani reklamy wyskakujące, ale gdy technologia się poprawiła, postanowiliśmy zacząć działać w kontakcie Reklamy na tej stronie. Dzisiaj reklamy te zarabiają do 4000 USD miesięcznie, a ponieważ podawane reklamy są odpowiednie dla naszej treści i / lub wcześniejszych wyszukiwań użytkownika, uważamy, że są one znacznie mniej rozpraszające.

Ile osób czyta kozy na drodze każdego miesiąca?

Na szczęście to pytanie ma dość wyciętą i suszoną odpowiedź. Google Analytics to program statystyki, który dokładnie śledzi odwiedzających naszą witrynę (i każdej witryny w Internecie). W dzisiejszych czasach webmasterzy nie przechodzą starego terminu „hity” na blogu, idą „odwiedzający”, ile osób faktycznie odwiedza witrynę każdego miesiąca.

AKTUALIZACJA 2019: Ten blog widzi teraz około 350 000 unikalnych odwiedzających / miesiąc.

Poniżej wkleiłem naszą stronę Google Analytics, która stwierdza, że ​​w październiku ponad 23 000 osób odwiedziło kozy na drodze. Przeciętna osoba pozostała na stronie przez 3,5 minuty (co jest całkiem niezłe, biorąc pod uwagę uwagę uwagi surferów w Internecie), a 73% wszystkich odwiedzających nigdy wcześniej nie widziało witryny, co oznacza, że ​​przychodzi wielu nowych czytelników.

Kozy w analitycznych drogach
Jak zarabiasz dochód na blogu?

Reklamodawcy na ogół kontaktują się z markąI piszą artykuły o tych markach, aby publikować kozy na drodze. Artykuły te są sprawdzane, recenzowane i publikowane na naszej stronie wyłącznie pod kątem wyszukiwarek. Zasadniczo nie oferujemy tych artykułów naszym czytelnikom, ponieważ nie chcemy zatykać własnych treści sponsorowanych lub płatnych postów.

Oferujemy artykuły naszym czytelnikom tylko wtedy, gdy uważamy, że treść jest wyjątkowa. W przeciwnym razie po prostu trafia do naszego kanału i liczy się jako link dla klienta reklamowego, dla którego go opublikowaliśmy.

Tego rodzaju artykuły zazwyczaj płacą od 60 do 300 USD, więc pomagają nam wspierać nasze uzależnienie od podróży po drodze.

Kolejnym źródłem dochodów z witryny były linki stowarzyszone. Są to linki na całej stronie łączące się z Booking.com, Hostelworld.com, Worldnomads.com i innych. Jeśli nasi czytelnicy kupują ubezpieczenie wizy, pobyt w hotelu lub podróży za pośrednictwem jednego z tych linków, otrzymujemy prowizję, podczas gdy nasi czytelnicy nie płacą dodatkowo centa. Dla wszystkich jest to korzystne dla wszystkich!

W pracach mamy wiele innych strategii zarabiania pieniędzy, ale aspekt biznesowy witryny jest całkowicie odrębny od naszej historii, naszych blogów i naszych informacji. Zawsze będziemy stawiać nasze treści na pierwszym miejscu i zapewniamy pomocne, inspirujące i interesujące artykuły na kozach na drodze. Naszym celem jest pisanie postów, które ludzie lubią!

AKTUALIZACJA 2019: Teraz również wypłacamy wycieczki prasowe, sprzedajemy produkty takie jak nasz kurs SEO i prowadzili reklamę na stronie.

Ile godzin spędzasz blogowanie?

Różni się to również w zależności od tego, ile podróży robimy w tym czasie i jak dobry jest Internet! Zazwyczaj, nie podróżując, spędzamy na blogu w górę o 25 godzin / tydzień. Podczas gdy na drodze liczba ta jest bliższa 15-20, w zależności od tego, jak szybko podróżujemy. Bardzo staramy się stworzyć równowagę między plecakiem a zarabianiem pieniędzy w Internecie, ale wciąż się uczymy. Tak bardzo lubimy tę pracę, że czasami musimy się oderwać od komputerów.

Ile pieniędzy zarabiasz na blogu?

Ach, wielkie pytanie! Trudno to odpowiedzieć, ponieważ, podobnie jak w przypadku wielu pracowników samozatrudnionych, może się zmieniać co miesiąc. W tym miesiącu kończymy znak 2500 $, co jest fantastyczne! To może nie zabrzmi jak płaca zawodowa dla pary z zachodniego kraju, ale nasze koszty utrzymania są dość niskie podczas podróży. Po raz pierwszy w tym miesiącu będzie finansowo zrównoważony miesiąc podróży.

Kliknij tutaj, aby założyć własny blog zarabiający już dziś

To wciąż dopiero początek zarabiania na stronie. Innym sposobem, w jaki blogerzy tacy plecakowi i globalne podróże do wsparcia Grasshopper jest wyprawy prasowe. Zazwyczaj mogą one obejmować wszystkie wypłacone podróże w zamian za napisanie niektórych artykułów i robienie filmów o podróży. Nasi blogujący przyjaciele zrobili kilka fantastycznych rzeczy podczas tego rodzaju podróży i wciąż się od nich uczymy, jeśli chodzi o tę część firmy blogowej. Mamy nadzieję, że pewnego dnia zobaczysz na naszej stronie artykuł o naszej bezpłatnej podróży do pływającego kurortu na Malediwach, takich jak nasi przyjaciele z Beers and Bean, które miały miejsce w tym roku.

Naprawdę musimy jednak zdjąć czapki do naszych czytelników, którzy pomogli nam motywować komentarze, e -maile i akcje społecznościowe, jednocześnie pomagając nam osiągnąć punkt, w którym jesteśmy teraz. Doceniamy każdy hit na naszym blogu!

W zamknięciu…

Kozy w drodze opowiadają o nas, naszej historii, naszych doświadczeniach i naszym pragnieniu dzielenia się tym wszystkim z innymi. Chcemy pomóc innym ludziom w podróżowaniu, ale także zarabiać, robiąc to, co kochają. W miarę postępu naszej witryny przekształca się z witryny z plecakiem, w zasób projektowania stylu życia. W nadchodzących miesiącach będzie więcej informacji na temat „upuszczania wszystkiego do podróży”, ale także prowadzenia zrównoważonego życia, które cię uszczęśliwia. Znaleźliśmy wiele nowych sposobów zarabiania pieniędzy na drodze, a także podróży za darmo i będziemy dzielić się naszymi ustaleniami tutaj.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące rozpoczęcia, uruchamiania i czerpania korzyści z blogów, możesz wysłać do nas e -mail lub zadaj nam pytanie w komentarzach poniżej. I miej oko, aby uzyskać więcej informacji na temat zarabiania pieniędzy na drodze, tutaj na kozach na drodze.

AKTUALIZACJA 2015: Z przyjemnością stwierdzimy, że nasz blog nadal się rozwija, a teraz mieliśmy miesiące, w których zarobiliśmy ponad 5000 $ z tego bloga. Nie chodzi jednak o pieniądze i nadal naprawdę uwielbiamy łączyć się z ludźmi, uczyć się od innych i dzielić się naszymi marzeniami z światem. Dziękuję wszystkim!

AKTUALIZACJA 2016: Ten blog i inne strumienie dochodów, które wynikają z niego teraz zarabiają około 10 000 USD / miesiąc po opodatkowaniu.

AKTUALIZACJA 2016: Teraz unosimy się około 15 000 do 20 000 USDKurs blogowania. Cieszymy się, że blog nadal rośnie na przestrzeni lat. Uczymy Cię, jak rozwijać własny blog, od zero do robienia pieniędzy i obsługi podróży w naszym bezpłatnym kursie blogowym!

AKTUALIZACJA 2019: Udało nam się potroić ruch bloga w 2018 roku, a teraz strona widzi około 350 000 użytkowników miesięcznie i zarabia od 20 000 do 20 000 USD / miesiąc.

Czy rozważasz założenie bloga? Czy masz blog i chcesz coś dodać? Proszę o komentarz poniżej!

Oświadczenie: Goats On the Road jest asystentem Amazon, a także partnerem dla niektórych innych sprzedawców detalicznych. Oznacza to, że zdobywamy prowizje, jeśli klikniesz linki na naszym blogu i kupujemy od tych sprzedawców.