Uncategorized

Książka o mężczyzn, marsz o kobietach, a także czat o Pearls

Summertime właśnie tutaj w Sydney naprawdę podnosi ją. W ten weekend po prostu minął absolutnie gotujący, a także nie wygląda na to, że rtęć wkrótce ponownie spadnie w każdym czasie.

A wraz z latem pojawia się wiele szans na na zewnątrz.

W tej regularnej edycji mówimy o nowej książce Mate, która została właśnie opublikowana, niezwykłym marszu wspierającym #WomensWave, a także płacimy Paspaley Pearls. W tym tygodniu w naszym trasie w tym tygodniu są również świetne oferty barów, pubów, a także miejsc na dachu.

Mamy nadzieję, że spodoba ci się ta regularna edycja!

Cheers – Jim i Christina XX

Aby szybko rzucić kulę, a także za darmo, wpadliśmy do hotelu Exchange w Balmain w tej metodzie z kilku nocy u mamy Christiny.

Bardzo się cieszymy, że ta lokalizacja ma się dobrze. Zamknęło się przez chwilę kilka lat temu, ponieważ martwiliśmy się, że wymiana przeszła metodę wielu pubów w okolicy. Jednak Allan i Alana Sudale podjęli wodze, a także absolutnie je zabijają.

Dobre piwo, doskonałe jedzenie, a także piękne akcenty, takie jak te rodzime kwiaty australijskie na stołach, przywróci ten pub do swojego stanu jako instytucja Balmain.

To miejsce, w którym można znaleźć, jeśli naprawdę chcesz smak Balmaina. Wpadliśmy tylko na szybki napój. Zatrzymaliśmy się na trzy!

Z głupiego powodu postanowiłem wrócić do Balmain z podróży do miasta. Jeśli nie masz pewności, jak daleko to jest, pozwól mi szybko poprowadzić cię podróżą. Z Surry Hills poszedłem do Haymarket, Chinatown, a także Darling Harbor, z budynkiem ICC, a także nad lekkimi torami na Pyrmont, do rynków rybnych, a następnie nad mostem Anzac – to około 7 km.

Nie byłoby tak źle, jednak byłem bardzo mądry, a także wybrany jeden z najpopularniejszych dni roku do tej pory. Jest to prawie warte tylko dla obrazu – most Anzac jest jednym z moich ulubionych, jednak nie jest tak dobry!

Jestem podekscytowany, choć szczęśliwy – zwłaszcza od tego pitstopu w hotelu Bald Rock. Ten doskonały bit pub jest dość dobrze ukryty, więc naprawdę masz poczucie sąsiedztwa od wszystkich mieszkańców pijących, a także jedzących tutaj. Piwo jest tu również doskonale trzymane.

Pomijając puby, cieszymy się, że nasz przyjaciel, Phil Barker, wypuszcza swoją nową książkę – The Transformation of Man.

Najprawdopodobniej rozpoznasz go na podstawie jego rutynowej kolumny w Sydney Morning Herald, a także redaktora, a także wydawcy magazynów mężczyzn i kobiet – ma unikalny punkt widzenia, a także komponuje się o doświadczeniach Australijski facet od ponad 25 lat.

Ostatnio Christina czyta więcej literatury feministycznej, a także oboje naprawdę podobały nam się książka Phila. Nie mogę ci powiedzieć więcej o tym, dopóki nie zostanie oficjalnie opublikowane 4 lutego, jednak mogę powiedzieć, abyś dostał swoje zamówienia w przedsprzedaży, właśnie tutaj na Booktopia. Nie pożałujesz.

Od rozwoju faceta po walkę kobiet. Dzisiaj Christina, a także przyjechałem do Hyde Park w Sydney, aby dołączyć do rajdu dla praw kobiet. Przed marszem z miastem było kilka niesamowitych kobiet w sprawie przemocy, nierówności, a także toksycznej męskości wobec kobiet.

Ich historie są wstrząsające, ich misje są motywujące, a ich przesłania są potężne. Oprócz cytatu popołudniowego pochodzi od nagradzanego autora Bri Lee z: „Tak trudno jest utrzymać gałąź oliwną w dłoni, gdy wymagasz swoich tajemnic między palcami”.

Dał mi gęsią skórkę.

Marsz z miastem jest pozytywnym, potężnym ruchem faceta, a także kobiet przejmującym Sydney z Hyde Park całej metody Castlereagh Street do Belmore Park w pobliżu stacji centralnej.

I to znaczy być częścią czegoś tak ważnego, jak powstrzymanie tak nienawistnych działań przeciwko kobietom. Upewnij się, że sprawdzasz witrynę pod kątem marszu kobiet Sydney.

Biorąc pod uwagę, że jesteśmy w okolicy, a także jest to już w porze lunchu, Christina, a także wyprzedzam Marsz Kobiet, a także idę do naszego starego lokalnego hotelu. Ten pub zawsze ma tak wiele doskonałych piw z kranu – częściej niż nie tworząc australijskich naparów.

I nawet znacznie lepsze (szczególnie gdy jesteś głodny) są tutaj burgery. Royale z serem jest zawsze świetnym zakładem, jednak zawsze „wybieram się na pikantne”. Sos w pierogu chili kuchenny strefa wkłada w burgera naprawdę przenosi go na jeszcze jeden poziom.

Ponieważ byliśmy tutaj ostatnio, menu nieco się zmieniło. Możesz teraz zdobyć Poutine – zdecydowanie ulubieńca w Kanadzie. Poutine, jeśli nie wiesz, to frytki stłumione sosem i twarogiem serowym. To jest dość epickie. Próbowaliśmy po raz pierwszy w Toronto.

To nie jest dokładnie takie samo jak poutine, którą mieliśmy w Wayne Gretzky, jednak nie jest źle.

Pierogi Potsticker Christiny też są świetne, However wydaje się, że kuchnia ciężko pracuje nad swoim menu Północno-Ameryki. Zawsze wracam tutaj po burgera.

Po obiedzie kierujemy całą metodą z powrotem do miasta, aby zobaczyć naszego partnera Rohana w pracy. Pracuje w jednym z najpiękniejszych sklepów w Sydney – w sklepie budowlanym Paspaley w Martin Place.

Paspaley to rodzinna firma Pearl, która rozpoczęła się dwa pokolenia w północno-zachodniej Australii. Perły z tego biznesu należą do niezwykle najlepszych i najbardziej poszukiwanych na całym świecie.

Rohan pokazuje nam w sklepie – oczywiście z szklanką Perriera Jouet! Wydobywa kilka najlepszych elementów w sklepie, aby nam pokazać. Istnieje kilka zadziwiająco uroczych pereł, a także ustawienia. Dziesiątki niezliczonych dolarów biżuterii.

Rohan również pokazuje nam różnorodność wysokiej jakości, w jaką pojawiają się perły, z ich pięcioma wysokimi rozmiarami, kształtem, kolorem, połyskiem i cerą. To tak fascynujące, aby zrozumieć, co sprawia, że ​​wysokiej jakości perła.

W butiku Palatial Martin Martin Martin znajduje się nie tylko bogactwa pereł. Istnieje również bogactwa informacji. Z tyłu sklepu znajduje się miniaturowe muzeum, które opowiada całą, interesującą historię Paspaley, a także dokładnie, jak rynek perłowy w Broome, WA wyrósł do tego, co jest teraz.

Byliśmy w Broome kilka lat temu, a także odwiedziliśmy farmę perłową. To wszystko jest takie interesujące. Oto więcej naszych historii na temat Broome w Australii Zachodniej.

Rohan jest jednym z naszych najstarszych przyjaciół. Christina zadowoliła go zaledwie dzień lub dwa, zanim mnie zadowoliła, a także odtąd jesteśmy najlepszymi partnerami.

To Rohan, który jest wykwalifikowanym fryzjerem, który dostarczył Christinie swoje nowe włosy (miała różowe włosy, kiedy ją zadowoliłem), a także zaczęła ją w swojej niesamowitej podróży, która przyczyniła się do romansu włosów. Oprócz tego zaczęliśmy też pana i pani Romance. Więc ten facet jest dla nas dość ważny!

Christina, a także Rohan, znów po pracy znów się zadowolili. Oto, co dostali tak samo, jak kiedy zostali wypuszczeni w mieście:

„Jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz niewielkie wskazanie do drzwi na Pitt Street, jednak przeszedłem obok tej lokalizacji niezliczoną ilość razy, zanim ją zobaczyłem. Idąc po schodach, a także wzdłuż korytarza, najprawdopodobniej odwróciłbym się, a także zabraknie, gdybym nie był z moim dobrym przyjacielem Rohanem.

Ale przestrzegając wskazówek na końcu ciemnej ścieżki, zapukaliśmy trzy razy, a także włączeni do tego ukrytego paska. ”

Pukanie do drzwi jest trochę niespodziewane, a także znacznie większe niż się spodziewaliśmy. Lista napojów jest naprawdę fascynująca, a także mogą pomieszać dowolne klasyki, które lubisz. Z truflowym popcornem do przekąsek, byliśmy zwabione, aby zostać, a także wypróbować więcej potraw z menu.

Na pewno wrócimy.

Po sprawdzeniu kilku wydarzeń obchodów w Sydney wokół Darling Harbor, które, szczerze mówiąc, były nieco rozczarowujące, czujemy wymóg zwiększenia tłumów.

Sydney brakuje w świetnych barach na dachu, jednak Zephyr w Hyatt Regency oferuje to, czego wielu brakuje – zamiatające widoki, świeże powietrze, a także świetne miejsca.

Dzięki obsłudze stołu możesz szybko zrelaksować się, a także obejrzeć zachód słońca z tego miejsca, a także zobaczysz strony Sydney, które rzadko możesz zobaczyć. Zephyr to doskonały bar na widoki, a także relaksujący napój. Jest tu wystarczający obszar dla wielu ludzi, co jest tak orzeźwiające. Tak wiele barów na dachu wydaje się ciasne.

Mamy nadzieję, że podobała Ci się ta regularna edycja. Patrząc na to, był to dość legendarny tydzień!

Cheers – Jim i Christina XX