Entertainment

10 najlepszych pomysłów na bezpieczeństwo podróży pojazdów, które zrobią z zimą

, może być luty, jednak zima nie opuści nas w najbliższym czasie. Jeśli online w okolicy, która dostaje dużo śniegu, spodziewaj się o wiele więcej dni chłodno, a także lodu, zanim zobaczysz jakiekolwiek wskazania wiosny. Pomimo ekstremalnych warunków zima to czas regularnych podróży. Od wakacji zimowych po wycieczki narciarskie po wakacje w cieplejszych lokalizacjach, wiele osób z pewnością podróżuje w tym sezonie. Jeśli planujesz odbyć jakiekolwiek długie dyski lub wycieczki z rodziną, ważne jest, aby przygotować się na jakikolwiek warunek pogodowy, jaki może przynieść zima.

Rozważ te pomysły na bezpieczeństwo pojazdów za następnym razem podróżowanie w gospodarstwie domowym, aby upewnić się, że pojawi się w miejscu docelowym bez ryzyka, a także dźwięku:

Informuj na bieżąco o obecnych warunkach pogodowych. Jeśli spodziewasz się ciężkiego śniegu lub deszczu podczas podróży, spróbuj poczekać, aż burza minie, aby zapobiec złapaniu się na środku.

Jeźdź tylko wtedy, gdy czujesz się wypoczęty. Trudno jest prowadzić na duże odległości z dziećmi, jednak jeszcze gorzej, gdy pogoda jest zła. Upewnij się, że jesteś odpoczynkiem, abyś mógł skupić się na drodze, a także zapewnić bezpieczeństwo gospodarstwa domowego.

Zawsze jest to świetna koncepcja posiadania awaryjnego zestawu w samochodzie, szczególnie gdy warunki jazdy są słabe, a także jesteś na wyższym ryzyku. Dodaj produkty do zestawu, szczególnie do podróży zimowych. Musisz nie tylko przynieść latarkę, pierwszą pomoc, mapy, a także kable skoczkowe, jednak podobnie koce, skrobak lodu, przenośne radio stanowe, a także puszkę de-aurera.

Zmniejsz prędkość w śnieżnej pogodzie, a także zapobiegaj obszarom, w których może istnieć czarny lód. Pomoże ci to zatrzymać poślizg, zanim wystąpią, a także powstrzyma cię od przypadkowego przejścia do jednego samochodu.

Daj świetny przykład, zawsze używając pasa bezpieczeństwa. To o wiele ważniejsze niż kiedykolwiek, niż twoje gospodarstwo domowe zapakowuje się, gdy pogoda jest zła, więc upewnij się, że jesteś również zapakowany. Następnie sprawdź, czy są też twoi młodzi.

Zawsze powiedz swoim kumplom, a także gospodarstwom domowym, kiedy planujesz przyjechać, a także podaj im metodę połączenia telefonicznego z napędem. W ten sposób, jeśli utkniesz i nie możesz uzyskać pomocy, twoje gospodarstwo domowe zrozumie, że coś jest nie tak.

Przynieś zarówno telefon, jak i ładowarkę. Możesz uzyskać pomoc, jeśli to wymagasz, a także zawsze możesz zadzwonić do kogoś, jeśli twoje wskazówki są nieprawidłowe.

Biorąc to pod uwagę, zrozum wcześniej swoją ścieżkę. Nawet jeśli planujesz wykorzystać GPS, możesz odkryć, że istnieją błędy w kierunkach. Jeśli dokonasz niewłaściwego zakrętu, będziesz zachwycony, że będziesz znać trasę, a także będziesz jeszcze szczęśliwszy, gdy poradzisz sobie ponownie, aby ponownie odkryć swoją metodę.

Zarejestruj się w klubie motoryzacyjnym. Kluby samochodowe nie tylko oferują fantastyczne zniżki na loty, oferty wakacyjne, a także wskazówki dotyczące podróży, ale mogą ci pomóc, jeśli kiedykolwiek utkniesz podczas jazdy. Pomoc przydrożna jest oferowana w okolicznościach awaryjnych, aby upewnić się, że nigdy nie będziesz wymagać, jeśli masz płaską oponę lub jeśli pojazd się rozpadnie.

Sprawdź, czy twoje opony mają wystarczającą ilość powietrza. Ważne jest, aby niezależnie od tego, co działało płynnie podczas jazdy, a także dobrze inffisowane opony pomogłyby pojazdowi utrzymać śnieg i ślad.
Zapomnij o mroźnych temperaturach, a także lodowatym warunkach tej zimy! Może to być zimno, jednak nie powinno to powstrzymać się od sprawdzania kumpli i rodziny, bez względu na to, jak daleko to jest. Aż do zobaczenia wskazania wiosny, przestrzegaj tych pomysłów na bezpieczeństwo pojazdów, aby upewnić się, że płynne żeglowanie do następnego miejsca podróży.

Lindsay T. komponuje się na temat podróży w imieniu Allstate Motor Club, który zapewnia pomoc awaryjną, a także inne usługi podróży. Przejdź do www.allstatemotorclub.com, aby uzyskać znacznie więcej na temat ofert turystycznych, zasobów jazdy, a także informacji o członkostwie.

Związane z

Bezpieczeństwo Zimowej podróży dla Familyvacation nie jest zarezerwowane wyłącznie na słoneczną pogodę. Jeśli twoje gospodarstwo domowe uderza w otwartą drogę zimą, chcesz upewnić się, że zarówno, jak i gospodarstwo domowe pozostaniesz wolni od ryzyka podczas podróży w śnieżnym lub lodowatym terenie. Kiedy zabezpieczyłeś wynajem RV na swoją podróż, chcesz to dostarczyć…
31 stycznia 2017in w „Goście”

Najlepsze europejskie zimowe wycieczki drogowe, że jest tak wiele powodów, dla których musisz wybrać się na zimową wycieczkę. Od okazji do przeżycia jazdy w prawdziwej zimowej krainie czarów, po okazy, a także zniżki poza sezonem, możesz zacząć martwić się, jaka jest najlepsza europejska wycieczka zimowa. Na szczęście jedzie na zimową drogę…
17 grudnia 2017 w „Europie”

3 Metody przygotowania się do podróży bez ryzyka, czy kierujesz się po mieście, czy w kraju, wycieczki są fantastyczną metodą spędzania czasu z rodziną, przyjaciółmi lub dhattanull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *