Uncategorized

The Avenue of Stars: In The Mood for Like in Hongkong

Wiele mojego czasu Gwiezding tej nocy spędził na patrząc w dół.

Stwierdzają, że najlepszą lokalizacją do oglądania symfonii świateł w Hongkongu jest aleja gwiazd, biegnąca wzdłuż promenady Tsim Sha Tsui wzdłuż Victoria Harbour. To zsynchronizowane światła zewnętrzne, a także ekran laserowy obejmują 44 imponujące budynki miasta zarówno w Kowloon, jak i po stronie portu w Hongkongu. Poszedł z muzyką, ten spektakularny pokaz multimedialny występuje każdej nocy przez 10 minut od 20:00.

Niestety, pozostając wiernym moim imieniu, byłem trochę późno. Zanim tam dotarłem. zły ja.

Nic innego nie zostało przekazane, aby przejść gwiazdy. Tylko tym razem gwiazdy są wyryte na podłodze promenady. Podobnie jak Hollywood Walk of Fame, The Avenue of Stars składa hołd wyjątkowym członkom płodnego przemysłu filmowego miasta. Rozrzucone po promach jest wiele pięcioramiennych gwiazd, które noszą nazwy najzdolniejszych profesjonalistów filmowych.

Promenada nabrzeża TSIM SHA TSUI została opracowana w 1982 r. Przez New World Group, jednak aleja gwiazd została rozpoznana 27 kwietnia 2004 r. Była to praca w HKD40 milionów, która została wprowadzona z dużą ilością błyszczącego, przeznaczona przez najważniejsze nazwy w przemysł. Kto może mieć swoje nazwiska na tych gwiazdach, są wybierane przez Hongkong Film Awards Association Ltd.

Aleja gwiazd zajmujących się Victoria Harbour
Kołowrotek filmowy, jeden z licznych produktów związanych z filmem na promenadzie
Stwierdzenie, że byłem podekscytowany, chodzenie po nabrzeżu, jest kryminalnym niedopowiedzeniem. Byłem zachwycony! Jak młodzieniec próbujący złapać straża, zastosowałem się do świateł szpilkowych, które oznaczały podłogę w przeglądaniu gwiazd, a także gwiazdom filmowym, które mogę rozpoznać. Pamiętam mojego dobrego przyjaciela, który zrobił zdjęcie imion, a także ręczne wydruki ludzi zawartych w dziedzinie Wong Kar Wai Chungking Reveal, a także postanowił zrobić to samo. Z wyjątkiem mojego preferowanego filmu orientalnego jest nastrój miłości, z udziałem Tony’ego Leunga i Maggie Cheunga.

Śledź światła!
Główne gwiazdy w nastroju dla podobnego – Maggie Cheung i Tony Leung, a także reżysera Wong Kar Wai. (Dolne zdjęcie Ayn DiMaya)
Scena z nastroju miłości
Oto inne supergwiazdy orientalne, które zauważyłem.

Jackie Chan, Chow Yun-Fat, Andy Lau
Ale ich gwiazdy nie lśniły jaśniej niż posąg magnetyczny na drugim końcu promenady. Bruce Lee, legendarny aktor filmowy w Hongkongu, a także artysta walki, pokazuje swoją charakterystyczną pozy. To właśnie wokół tego posągu odkryłem najważniejszy rój turystów, z których wszyscy chcieli zrobić zdjęcie.

Legendarny Bruce Lee!
Podniosłem wzrok i próbowałem odkryć prawdziwą gwiazdę, jednak ich lśnienie zemdlały przez majestatyczną panoramę dzielnicy. Gwiazdy mogą być na urlopie tej nocy, jednak byłem w wybitnym towarzystwie. Podróż może być moją największą pasją, jednak film jest moją pierwszą miłością. Oprócz tego miejsca wydawało się znacznie bardziej urocze niż najprawdopodobniej powinno.

Jak dostać się do alei gwiazd: Wyjdź pociąg do stacji East Tsim Sha Tsui MTR, a także skorzystaj z Exit J. Stąd jest tylko 3-minutowy spacer. Powinien być po twojej lewej stronie. Jeśli pochodzą z Nathan Road w pobliżu stacji Tsim Sha Tsui, możesz chodzić z pociągiem dla pieszych na stację East Tsim Sha Tsui. Po prostu przestrzegaj wskazań, które powodują wyjście J, a także wszystko będzie dobrze. O wiele bardziej kompleksowe kierunki tutaj.

Więcej sugestii na YouTube ⬇️⬇️⬇️

Powiązane posty:

Victoria Peak: surrealistyczne perspektywy z największego Hongkongu

10 lokalizacji przyjaznych dzieciom w Hongkongu

Gdzie pobyt w Hongkongu: przystępne hostele, a także pensjonaty

Tsim sha tsui do alei gwiazd, Hongkong

Przewodnik podróży w Hongkongu z harmonogramem planu budżetowego

Makau do Hongkongu promem lub autobusem (przez morski most)

Hongkong do Makau promem lub autobusem (Via Sea Bridge)

Ponowne otwarcie w Hongkongu Disneyland: wymienianie nowego zdrowia i dobrego samopoczucia, a także wytyczne dotyczące bezpieczeństwa